تمامی تالاب‎های استان کرمانشاه سیراب شد

مدیرکل محیط زیست استان کرمانشاه گفت: تمامی تالاب‌ها در استان کرمانشاه بر اثر بارندگی‌های اخیر آبگیری شده‌اند.مطالب مرتبط

تمامی تالاب‎های استان کرمانشاه سیراب شد

مدیرکل محیط زیست استان کرمانشاه گفت: تمامی تالاب‌ها در استان کرمانشاه بر اثر بارندگی‌های اخیر آبگیری شده‌اند.

بارش های سیلابی زمین را سیراب و خاک را تثبیت کرد

ایلام - ایرنا - معاون فنی منابع طبیعی و آبخیزداری ایلام گفت: بارش های سال زراعی جاری به ویژه بارندگی های بهاره باعث شد که خاک در کانون های تولید گرد و غبار در کشور عراق، استان خوزستان و ایلام سیراب و تثبیت شود.

تالاب «آق گل» مهیای گردشگری

همدان - ایرنا - تالاب فصلی «آق گل» یکی از بزرگترین و زیباترین تالاب های استان همدان است که در جریان بارش های اخیر پرآب شده و بستری مهیا برای گردشگری منطقه به شمار می رود.

تالاب «آق گل» مهیای گردشگری

همدان- ایرنا- تالاب فصلی «آق گل» یکی از بزرگترین و زیباترین تالاب های استان همدان است که در جریان بارش های اخیر پرآب شده و بستری مهیا برای گردشگری منطقه به شمار می رود.

تاکید محیط زیست بر تامین حق‌آبه تالاب بندعلیخان

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران با بیان اینکه منبع اصلی تالاب بندعلیخان رودخانه شور است، گفت: بر اساس قانون، وزارت نیرو موظف به تامین حق‌آبه تالاب‌ها است و امیدواریم باتوجه به اینکه امسال سال پربارشی است بتوانیم حق‌آبه این تالاب را نهایی کنیم و در سال‌

خوشحالی کشاورزان شرق مازندران از سرریز تالاب های محلی

ساری-ایرنا- باران سیلاب بهاری اگر چه در برخی نقاط مازندران خساراتی را در پی داشت ، ولی تالاب های در حال خشک شدن شرق این استان از جمله تالاب قدیمی لپو ، شیخان و پلنگان را پر آب و کشاورزان منطقه را خوشحال کرد.

تالاب‌هایی که لبالب می‌شوند

مدیرکل محیط زیست خراسان جنوبی گفت: در بارندگی‌های اخیر استان بیش از 80 درصد محدوده تالاب‌های استان آبگیری شده است.

باران بهاری هرمزگان را سیراب کرد

بندرعباس-ایرنا- روزنامه صبح ساحل در جدیدترین شماره خود (3739) به تاریخ 26 فروردین 98 گزارشی را با عنوان «باران بهاری هرمزگان را سیراب کرد» منتشر کرده است.

تالاب بین المللی گندمان آبگیری شد

شهرکرد- ایرنا- مدیرکل حفاظت محیط زیست چهارمحال وبختیاری با اشاره به احیاء تالاب های استان در بارندگی های اخیر، از تکمیل ظرفیت و آبگیری کامل تالاب بین المللی گندمان بروجن در این بارش ها خبر داد.

مشاهده «باکلان» و «حواصیل» در تالاب صالحیه/ عمق آب دو متر است

کرج - معاون فنی اداره حفاظت محیط‌زیست استان البرز با اشاره به مشاهده پرنده باکلان در تالاب صالحیه، گفت: وجود این نوع پرنده نشان‌دهنده عمق بیش از دو متر آب در تالاب است.

تالاب "بندعلیخان" ورامین احیا شد

سرپرست امور منابع آب ورامین: بر اثر بارش‌های اخیر حدود ۳۵ میلیون متر مکعب آب وارد تالاب بندعلی‌خان شده و این تالاب جان دوباره گرفته است

پاسخ تسنیم به یک شایعه/ ارتباط نفت، تالاب هورالعظیم و سیلاب اخیر

در حال حاضر تولید از میادین نفتی غرب کارون که با تالاب هورالعظیم در ارتباط هستند، بدون کاهش تولید، ادامه دارد و تأسیسات نفتی حاضر در این تالاب، محدودیتی را برای ورود آب به تالاب ایجاد نکرده‌اند.

خسارت 1500 میلیارد تومانی سیل در استان کرمانشاه

عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه با بیان اینکه کرمانشاه هم جزو استان های در معرض سیل شدید بود، گفت: خوشخبتانه با مدیریت به موقع خسارت های سیل در استان به حداقل رسید.

احیا تالاب حله درپی بارندگی‌های اخیر + گزارش

رییس اداره حفاظت محیط زیست بوشهر گفت: در هفته‌های اخیر شاهد بارش‌های مطلوبی در نقاط مختلف استان بودیم که  برکات بسیاری  از جمله پر آب شدن تالاب حله در استان را درپی داشت.

کوزران پربارش ترین شهر استان کرمانشاه شد

کرمانشاه- ایرنا- معاون اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: شهر کوزران از توابع شهرستان کرمانشاه با حدود 19 میلی متر بارندگی پربارش ترین نقطه استان طی 24 ساعت اخیر بود.

تالاب های «طالقان» و «یادگارلو» نقده آبگیری شد

ارومیه - ایرنا - رییس اداره حفاظت محیط زیست نقده با اشاره به آغاز آبگیری 2 تالاب این شهرستان، گفت: پنج میلیون مترمکعب آب به تالاب «طالقان» و پنج میلیون مترمکعب به تالاب «یادگارلو» سرازیر می شود.

سیل 420 راس دام را در استان کرمانشاه تلف کرد

کرمانشاه- ایرنا- مدیرکل دامپزشکی کرمانشاه گفت: وقوع سیل باعث تلف شدن 420 راس دام، 17 هزار و 820 قطعه طیور، 32 تن ماهی، 450 فروند کندوی زنبور عسل و تاسیسات 9 واحد دامی در استان شد.

پدر و پسر شیرازی در یکی از بوستان های کرمانشاه فوت کردند

کرمانشاه- ایرنا- معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه، از فوت پدر و پسر اهل شیراز در بوستان شبدیز کمربندی غربی شهر کرمانشاه خبر داد.

550 هزار نخ سیگار قاچاق در استان کرمانشاه کشف شد

کرمانشاه- ایرنا- فرمانده انتظامی استان کرمانشاه، از کشف 550 هزار نخ سیگار قاچاق به ارزش سه میلیارد و 300 میلیون ریال در شهرستان های پاوه و کرمانشاه خبر داد.

جانی تازه در کالبد تالاب بین المللی "قوری گل"

بارش‌های اخیر با اینکه سیل‌های ویرانگری را در جای جای کشور در پی داشته است، اما موجب بالا آمدن آب تالاب بین المللی "قوری گل" شده و این امر رونق زیست محیطی این تالاب را به ارمغان آورده است. تا باری دیگر شاهد رقص انوار طلایی خورشید صبحگاهی و عصرگاهی بر روی