"لرستان" همچنان پربارش‌ترین استان ایران/ پربارش‌ترین و کم‌بارش‌ترین استان‌ها+جدول

بررسی آمار رسمی دفتر مطالعات پایه منابع آب شرکت مدیریت منابع آب ایران نشان می دهد استان لرستان با 1073 میلیمتر بارش، پربارش‌ترین استان کشور در سال آبی جاری است.مطالب مرتبط

آخرین وضعیت بارش‌های استانی/پربارش‌ترین و کم‌بارش‌ترین استان‌های کشور+جدول

بررسی آمار بارش‌ها به تفکیکی هر استان حاکی از این است که استان لرستان با 1111 میلیمتر بارش، پربارش‌ترین استان کشور در سال آبی جاری است.

تهران رکورد "پربارش‌ترین" منطقه البرز جنوبی را زد

استان تهران رکورد "پربارش‌ترین" منطقه البرز جنوبی در فروردین ماه امسال را زد.

پربارش‌ترین و کم‌بارش‌ترین استان‌های کشور+جدول

استان سیستان و بلوچستان با 87 میلیمتر بارش کم‌بارش‌ترین استان کشور بوده و تنها استانی است که زیر 100 میلیمتر بارش در سال آبی جاری داشته است.

لرستان پربارش ترین استان کشور در سال زراعی جاری معرفی شد

خرم آباد - ایرنا - مدیرکل هواشناسی لرستان گفت: لرستان با 963 میلی متر بارندگی پربارش ترین استان کشور در سال زراعی جاری در سطح کشور شناخته شد.

اسامی پربارش‌ترین استان‌ها طی دو روز آینده/ بارش‌ها در کشور ادامه دارد

مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به پربارش‌ترین استان‌های کشور طی دو روز آینده گفت: بارش‌ها در اردیبهشت نیز در کشور ادامه دارد.

پربارش‌ترین استان‌های کشور/ دو استان با بیش از یک متر بارش+جدول

با بارش‌های روزهای اخیر، میزان بارش‌ها در استان کهگیلویه و بویراحمد نیز از مرز 1000 میلیمتر عبور کرد و اکنون دو استان لرستان و کهگیلویه و بویراحمد، تنها استانهایی در کشور هستند که بارش‌های سال آبی جاری آنها بیش از یک متر بوده است.

فریدونشهر پر بارش ترین نقطه استان

فریدونشهر با هفت و سه دهم میلی متر بارش برف و باران پربارش ترین نقطه استان اصفهان گزارش شده است .

آخرین وضعیت بارش‌های ایران/ فروردین 98 پربارش‌ترین ماه نیم قرن اخیر+جدول

از مجموع 313.3 میلی‌متر بارش ثبت‌شده در 210 روز ابتدایی سال آبی جاری، 92.1 میلی‌متر سهم پاییز، 131.9 میلی‌متر سهم زمستان و 89.3 میلی‌متر سهم 31 روز نخست بهار است.

آخرین وضعیت بارش‌های ایران/ فروردین 98 پربارش‌ترین ماه نیم قرن اخیر+جدول

از مجموع 295.5 میلی‌متر بارش ثبت‌شده در 203 روز ابتدایی سال آبی جاری، 92.1 میلی‌متر سهم پاییز، 131.9 میلی‌متر سهم زمستان و 71.5 میلی‌متر سهم 24 روز نخست بهار است. ثبت 71.5 میلی‌متر بارش کشوری در یک‌ماه، در 50 سال گذشته بی‌سابقه بوده است.

خوی پربارش ترین شهر آذربایجان غربی در شبانه روز گذشته بود

مهاباد - ایرنا - رییس اداره هواشناسی مهاباد گفت: خوی با 23 میلی متر بارندگی، پربارش ترین شهر آذربایجان غربی در شبانه روز گذشته بود.

پیرانشهر در شبانه روز گذشته پربارش ترین شهر کشور بود

مهاباد- ایرنا- رییس اداره هواشناسی مهاباد گفت: پیرانشهر با 47.8 میلی متر بارندگی در شبانه روز گذشته پربارش ترین شهر کشور بود.

لرستان صدرنشین بارشهای سال زراعی جاری در کشور

لرستان با 963 میلی متر پربارش ترین استان کشور در سال زراعی جاری شناخته شد.

قم| آیت‌الله نوری همدانی: "معنویت" مهم‌ترین خصوصیت سپاه پاسداران است

مرجع تقلید شیعیان با بیان اینکه از ویژگی‌های سپاه معنویت بالا است، گفت: سپاه نهادی است که امنیت را ایجاد می‌کند، کسی باید به‌عنوان فرمانده انتخاب شود که خیرخواه نسبت به دین خدا باشد.

بارندگی در تمام استانها از میانگین ۵۰ سال اخیر عبور کرد

بارندگی‌های مناسب چندماه اخیر موجب شده است تا کشور ما پربارش‌ترین سال آبی نیم قرن اخیر خود را تجربه کند.از طرفی حجم بارندگی‌ تمامی استان‌های کشور از مدت میانگین ۵۰ سال اخیر عبور کرده است.

احزاب در هفته‌ای که گذشت: از تئوری انتخاباتی جدید "حجاریان" تا محکومیت یکپارچه اقدام اخیر دولت آمریکا

احزاب و شخصیت‌های سیاسی در هفته‌ای که گذشت، نشست، دیدار و مواضع گوناگونی را اتخاذ کردند که در ادامه نگاهی بر مهم‌‌ترین اخباری که از سوی رسانه‌ها پوشش خبری داده شده، داریم.

ایران امن ترین کشور منطقه است

کیش- ایرنا- مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت: به پشتوانه حضور مقتدرانه نیروهای مسلح، ایران امن ترین کشور در بحران زده ترین منطقه جهان است.

خسارت 30 میلیارد ریالی بارش‌ها به کشاورزی کلیبر/کلنگ‌زنی بزرگ‌ترین و مدرن‌ترین گلخانه در آبش‌احمد

روایت تسنیم از یک تماس تلفنی خبرساز؛ "عموی مهربان" چگونه ناجی جان مادری شد

گروه استان‌ها ـ رفتار متعهدانه کارشناس اورژانس با کودک 6 ساله اصفهانی که به دنبال نجات جان مادرش بود همچنان بازتاب دارد.

حجم بارندگی تمامی استان‌های کشور از میانگین 50 ساله فراتر رفت

بارندگی‌های مناسب چندماه اخیر موجب شده است تا کشور ما پربارش‌ترین سال آبی نیم قرن اخیر خود را تجربه کند و این امر موجب شده است تا حجم بارندگی‌ تمامی استان‌های کشور از مدت میانگین 50 سال اخیر کشور هم فراتر برود.]]>

استقلال خشن‌ترین تیم و یک استقلالی خشن‌ترین بازیکن آسیا

در پایان هفته چهارم رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا، استقلال خشن ترین تیم و یکی از هافبک های این تیم خشن ترین بازیکن در آسیا شناخته شدند.