سیل پلدختر | «جوانان ارتش» پای کارند؟ + فیلم

بلندگوهای معاند، تلاش می‌کنند حضور چند ده هزار نفری مردم، و ارگانهای مختلف را در پلدختر زیر سؤال ببرند. همگام با سپاه و بسیج و نیروهای مردمی، در رده‌های مختلفِ ارتش هم فراخوان داده‌اند برای کمک به مردم. خودتان نتیجه را ببینید.مطالب مرتبط

سیل پلدختر | «جوانان ارتش» پای کارند؟ + فیلم

بلندگوهای معاند، تلاش می‌کنند حضور چند ده هزار نفری مردم، و ارگانهای مختلف را در پلدختر زیر سؤال ببرند. همگام با سپاه و بسیج و نیروهای مردمی، در رده‌های مختلفِ ارتش هم فراخوان داده‌اند برای کمک به مردم. خودتان نتیجه را ببینید.

اتمام پاکسازی مناطق غرب پلدختر توسط ارتش

جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش از اتمام پاکسازی منازل، مغازه‌ها و معابر مناطقی از پلدختر که به ارتش واگذار شده بود، خبر داد.

پاکسازی شهر سیل‌زده پلدختر/‌ گِل‌ولای سیلاب به کجا منتقل شد+فیلم

پس از جمع‌آوری گل‌ولای و آوردهای سیل ‌توسط نیروهای جهادی توسط کامیون‌های سپاه، ارتش و بنیاد مسکن این گل‌ولای به محلی از پیش‌ تعیین‌شده در محدوده غربی شهر پلدختر و کنار رودخانه کشکان منتقل شد.

فیلمی از عمق خسارات سیل در روستاهای پلدختر

پلدختر- در این فیلم تصاویری از خسارت سیل در روستای «چم مهر» پلدختر را می بینید که نشان دهنده عمق خسارات در این شهرستان است.

وضعیت پلدختر به حالت عادی بازگشت + فیلم

پس از حدود 15 روز از ‌وقوع سیل مهیب در پلدختر و زیر آب و گل و لای رفتن ‌قسمت اعظمی از منطقه شرقی ‌شهر، با تلاش نیروهای جهادی و انقلابی، وضعیت پلدختر به حالت عادی بازگشت.

صحنه‌ای‌ زیبا در ‌حاشیه سیل پلدختر + فیلم

گروه استان‌ها ـ پس از وقوع سیل در پلدختر، حضور گروه‌های جهادی برای کمک به مردم و جمع‌آوری گل‌و‌لای از خیابان‌ها افزایش یافت.

سیل خدمت؛ پلدختر تنها نیست+ فیلم

گروه استان‌ها- این روزها گروهای جهادی، مردمی از سراسر ایران خود را به پلدختر رسانده و عاشقانه در حال خدمت به مردم سیل زده هستند.

رئیس پلیس پلدختر: سیل اخیر در 100 سال اخیر بی‌سابقه بود/ زمین در برخی مناطق کاملاً محو شد/شلیک هوایی برای آگاه کردن مردم+ فیلم

فرمانده انتظامی شهرستان پلدختر گفت: سیل اخیر پلدختر 100 سال اخیر بی‌سابقه بوده است و در ابتدا نیز این اتفاق برای مردم قابل باور نبود، همکاری نمی‌کردند و در مواردی حاضر به تخلیه منازل نبودند.

فیلم/ کشف یک کیلو زیورآلات از میان گل‌و‌لای سیل پلدختر

گروه‌های جهادی، زیورآلات کشف شده از میان گل‌و‌لای در روستای چم‌مهر پلدختر را به صاحبانش بازگرداندند.

فیلم/ نجات جان صدها نفر از "مرگ" در سیل پلدختر با یک "انفجار"

وقوع انفجار در خط لوله گاز، واقع در چند کیلومتری پلدختر باعث نجات جان صدها نفر از اهالی روستاهای اطراف پلدختر پیش از وقوع سیل شد؛ اما چطور ...

اول قرآن را بشناسیم و بعد فیلم با مضمون قرآنی بسازیم

یک بازیگر سینما و تلویزیون گفت: ساخت فیلم‌های قرآنی، اهمیت زیادی دارد چرا که جوانان علاقه زیادی به دیدن این فیلم‌ها دارند اما نیاز است که دست اندرکاران فیلم‌های قرآنی، ابتدا قرآن را بشناسند.

فیلم/ جهادگران، امید مردم پلدختر؛ می‌مانیم تا دوباره بسازیم

این روزها چشم امید مردم سیل‌زده پلدختر به جهادگرانی است که از روزهای اول پس از سیل خود را به لرستان رسانده‌اند تا باری از دوش این مردم دردمند بردارند.

فیلم/ چرا برخی اهالی پلدختر پیش از سیل خانه‌ها تخلیه نکردند؟

برخی اهالی پلدختر می‌گویند هشدارهای اعلامی سیل آنگونه نبوده که آنها را برای تخلیه منازل و خروج از شهر مجاب کند.

اعزام 3 تیم پزشکی به شهرهای پلدختر، آق‌قلا و اهواز از سوی ارتش

اعزام 3 تیم پزشکی به شهرهای اهواز، پلدختر و آق‌قلا از سوی ارتش

سپاه کار را در پلدختر تمام کرد؛ تحویل منازل پاکسازی شده از گل‌و‌لای به مردم + فیلم

گروه استان‌ها ـ پس از وقوع سیل در پلدختر، سپاه پاسداران با تمام توان و امکانات برای کمک به مردم و پاکسازی شهر از گل و لای در منطقه حضور یافت.

کاظمی: فردا وزیر ورزش و جوانان به پلدختر سفر می‌کند/ بازدید از میزان خسارات به اماکن ورزشی

فصل برادری؛ ورود نیروهای عراقی به پلدختر و کمک به مردم سیل زده + فیلم

نیروهای عراقی «شباب مخیم الرایة الحسینی» با ورود به شهر سیل‌زده پلدختر به کمک مردم شتافتند.

جشن ازدواج 8 زوج سیل زده روستای چم‌مهر پلدختر برگزار شد+ فیلم

فیلم| کمک‌های استان مرکزی به مناطق سیل زده پلدختر