مدیریت در نظام جمهوری اسلامی امانت است

نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی با بیان این که مدیریت در نظام جمهوری اسلامی امانت است گفت: مدیران اسلامی باید قانونگرا بوده و همدردی با مردم داشته باشند. مدیر اسلامی کم هزینه و پرسود است.مطالب مرتبط

بزرگترین دستاورد جمهوری اسلامی یک نظام مدنی مردم سالار است

دبیر ستاد حقوق بشر ایران در دیدار با رئیس کمیسیون سیاست خارجی مجلس ایتالیا گفت: بزرگترین دستاورد جمهوری اسلامی در ۴۰ سال گذشته تأمین یک نظام مدنی مردم سالار بر اساس عقلانیت اسلامی است و دنیای غرب باید با فاصله گرفتن از خود بزرگ بینی به این تجربه جدید اهمی

رؤیاهایی که در طبیعت به امانت گذاشته می‌شود

با لباس‌های سفید و چکمه‌های بلند، بیل به دست یا با فرغان به سمت تالاب می‌روند؛ مجسمه‌سازانی که صدایشان سکوت تالاب کجی را می‌شکند و می‌روند تا با گل و آب آثاری را خلق کنند و در دامان طبیعت برای همیشه به امانت بگذارند.

ارتش و سپاه 2 بازوی اقتدار نظام مقدس اسلامی هستند

اراک - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: ارتش و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی 2 بازوی اقتدار و عظمت نظام مقدس جمهوری اسلامی در تمامی عرصه ها می باشند.

استاندار قم: تداوم نظام اسلامی به برکت خون شهدا است

قم - ایرنا - استاندار قم، تداوم نظام جمهوری اسلامی را به برکت خون شهدای انقلاب دانست و گفت: مسئولان موظفند تا در مسیر حفظ آرمان های انقلاب اسلامی و خدمت رسانی به مردم بویژه خانواده شهدا و ایثارگران تمام تلاش خود را بکار برند.

کودکان خویی سال قبل 10 هزار جلد کتاب از کانون امانت گرفتند

ارومیه - ایرنا- مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان خوی گفت: کودکان عضو این کانون در طول سال1397 در مجموع 10هزار و 10 جلد کتاب را برای مطالعه به امانت بردند.

ارتش از مولفه های دفاعی و اقتدار نظام اسلامی ایران است

تهران- ایرنا- فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامی ضمن تبریک سالروز گرامی داشت ارتش جمهوری اسلامی ایران به فرمانده کل ارتش تاکید کرد: ارتش از مولفه های دفاعی و اقتدار نظام اسلامی ایران در عرصه منطقه ای و بین المللی است

۲۹ فروردین یادآور دلاوری‌های نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی

فرمانده پایگاه سوم شکاری شهید نوژه همدان با بیان اینکه استقامت و شهامت نیروهای مسلح همواره حافظ این کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده است گفت: 29 فروردین سالروز ارتش و یادآور دلاوری‌های نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران است.

پاسخ سختی به حماقت‌های آمریکا و مزدورانش خواهیم داد

دبیر خانه شورای هماهنگی اطلاعات کشور تاکید کرد: یاوه گویی‌های رئیس‌جمهور ماجراجوی آمریکای تروریست پرور آخرین تیر ترکش نظام سلطه علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

آذربایجان غربی همچنان خط مقدم مبارزه با دشمنان نظام اسلامی است

ارومیه - ایرنا - فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: این استان با گذشت 40 سال از عمر انقلاب همچنان خط مقدم مبارزه با دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

سربازان گمنام امام زمان (عج) یار و یاور نظام جمهوری اسلامی هستند

آق قلا- امام جمعه شهرستان آق قلا گفت: سربازان گمنام امام زمان (عج) یار و یاور نظام جمهوری اسلامی هستند.

اعضای کانون ماکو بیش از 7 هزار جلد کتاب به امانت گرفتند

ارومیه - ایرنا - سرپرست کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ماکو گفت: اعضای کانون این شهرستان در سال گذشته هفت هزار و 916 جلد کتاب به امانت گرفتند.

سربازان گمنام مخلص ترین نیروها در خدمت به نظام هستند

قم- ایرنا- استاد برجسته حوزه علمیه قم گفت: نقش سربازان گمنام امام زمان(عج) در خدمت و حفظ نظام کمتر از نیروهای مسلح نیست و آنان مخلص ترین نیروهای نظام جمهوری اسلامی هستند.

عظمت ارتش جمهوری اسلامی قدرت تحرک را از دشمنان گرفته است

ایلام - ایرنا - فرمانده یگان پدافند ارتش آبدانان گفت: ارتش جمهوری اسلامی یکی از ارکان نظامی کشور در حفظ امنیت و اقتدار نظام در عرصه های داخلی و خارجی است و عظمت ارتش اسلامی در کنار دیگر نیروهای مسلح قدرت هرگونه تحرکات نظامی علیه ایران را از دشمنان گرفته ا

ارتش موجب هراس دشمنان و امیدواری دوستان نظام اسلامی است

تهران- ایرنا- رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا تصریح کرد: ارتش به‌عنوان بازوی توانمند نظام اسلامی، موجب هراس دشمنان و امیدواری دوستان نظام اسلامی است.

تبریز|قرآن به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی از مهجوریت درآمده است

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: به برکت انقلاب اسلامی و به برکت حضرت امام خمینی (ره) فرهنگ قرآنی در کشور حاکم شده است.

دشمن توان درک قدرت نیروهای مسلح ایران را ندارد

قم – ایرنا – ارشد نظامی ارتش جمهوری اسلامی در استان قم، با تاکید بر اینکه ارتش خود را وقف خدمت به مردم و نظام اسلامی کرده است تاکید کرد: تمام تحرکات دشمن در منطقه زیر نظر رادارها جمهوری اسلامی است و آنها توان درک قدرت ارتش و نیروهای مسلح ایران را ندارد.

وزارت اطلاعات موجب اقتدار نظام و افتخار ملت است

کیش-ایرنا- امام جمعه کیش با تبریک نیمه شعبان و روز سربازان گمنام امام زمان(عج) گفت: وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی مایه اقتدار نظام است و ملت نیز به دستاوردهای درخشان این مجموعه افتخار می کنند.

ناکارآمدی نظام اسلامی هدف دشمن است

بوشهر - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: دولت ترامپ با اعمال تحریم ها سعی دارد بر ملت تاثیربگذارد که نظام اسلامی کارآیی خود را از دست داده است.

خطیب جمعه بندرعباس: ارتش نیروی وفادار به نظام است

امام جمعه بندرعباس با گرامیداشت روز ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: ارتش نیروی وفادار به نظام است و در همه صحنه‌های انقلاب حضور پر رنگ داشته و اکنون نیز در یاری به هموطنان سیل زده خود آستین همت را بالا زده است.

ابطحی: حزب جمهوری اسلامی مار در آستینش پرورش داد/ لاریجانی: رهبران حزب جمهوری تابع ولایت فقیه بودند

رئیس مجلس شورای اسلامی خصوص اخطار یکی از نمایندگان مجلس درباره فعالیت احزاب و حزب جمهوری اسلامی گفت: حزب جمهوری اسلامی یک حزب اسلامی بود و رهبران آن تابع ولایت فقیه بودند.]]>