تخلیه گل‌ولای از شهرک ‌پیام اهواز تا ۲ روز دیگر/ اعزام ٣٠ آتش‌نشان داوطلب
مطالب مرتبط

تخلیه بیش از ۷میلیون لیتر آب «شهرک پیام» اهواز از سوی آتش‌نشانی تهران

سرتیم اکیپ اعزامی آتش‌نشانان تهرانی به مناطق سیل زده خوزستان از تخلیه قریب به هفت میلیون لیتر آب از منازل و معابر شهرک پیام در جنوب اهواز خبر داد.

تشریح عملیات نیروهای آتش‌نشانی تهران در اهواز/تخلیه آب از شهرک پیام همچنان ادامه دارد

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران عملیات نیروهای این سازمان در اهواز را تشریح کرد.]]>

آخرین وضعیت شهرک شماره ۲ اهواز پس از سیلاب

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان از اتمام عملیات اجرایی بازسازی و بازگشایی مسیر خروجی شهرک صنعتی شماره ۲ اهواز خبر داد.

پاکسازی شهر سیل‌زده پلدختر/‌ گِل‌ولای سیلاب به کجا منتقل شد+فیلم

پس از جمع‌آوری گل‌ولای و آوردهای سیل ‌توسط نیروهای جهادی توسط کامیون‌های سپاه، ارتش و بنیاد مسکن این گل‌ولای به محلی از پیش‌ تعیین‌شده در محدوده غربی شهر پلدختر و کنار رودخانه کشکان منتقل شد.

ازدواج بر روی سیلاب/ ادامه تخلیه روستاهای در معرض خطر خوزستان

با تقویت دو سامانه بارشی در خوزستان و شدت گرفتن احتمال وقوع سیلابی دیگر با افزایش دبی رودخانه هایی همچون کرخه و کارون، سیل بندهای اطراف اهواز تقویت شده و شماری دیگر از روستاهای شادگان و کارون دستور تخلیه گرفتند.

فعالیت واحدهای تولیدی در شهرک شماره ۲ اهواز متوقف نیست

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: مسیر دسترسی به شهرک صنعتی شماره ۲ اهواز بر اثر سیلاب مسدود شد اما مسیر جایگزین که توسط ۵ دهانه پل ۱۰ تا ۱۵ متری ایجاد شده است در مراحل پایانی است و طی ۲۴ ساعت آینده به بهره‌برداری خواهد رسید.

اعزام ماشین‌آلات سنگین برای خروج گل‌ولای از خیابان‌های مناطق سیل‌زده گلستان

استقرار پمپ های تخلیه آب سپاه ولی عصر در منطقه عین ۲ اهواز

اهواز - معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان گفت: با برنامه ریزی صورت گرفته ۳۰ پمپ ۶ اینچ و چهار اینچ برای تخلیه آب باقی مانده در منازل ساکنان منطقه عین دو اهواز به کار گرفته می

17 تَن از فرهنگیان قم به مناطق سیل زده پلدختر اعزام شدند

قم- ایرنا- معاون نهضت سوادآموزی آموزش و پرورش قم گفت: صبح امروز 17 تَن از فرهنگیان داوطلب این استان برای امدادرسانی به مردم سیل زده شهرستان پلدختر به این منطقه اعزام شدند.

تخلیه حجم عمده‌ای از آبگرفتگی‌های اهواز تا هفته آینده

معاون خدمات شهری شهرداری اهواز با اشاره به ورود شهرداری فاز بازسازی پس از سیلاب، گفت: حداکثر ظرف هفته آینده حجم عمده‌ای از نقاط شهر اهواز که درگیر آبگرفتگی ناشی از سیلاب هستند تخلیه می‌شود.

پاکسازی گل‌ولای منطقه پل‌دختر با دریل افقی ساخت محققان دانشگاهی

محققان مرکز تحقیقات مکانیک خودرو دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین موفق به ساخت دریل افقی برای خروج گل‌ولای شدند.

نصب 30 پمپ سنگین برای تخلیه آب از منطقه عین 2 اهواز

معاون هماهنگ کننده سپاه ولیعصر(عج) خوزستان گفت: 30 پمپ سنگین برای تخلیه آب از منطقه عین 2 اهواز، باتوجه به حجم آب در این منطقه و مشکلات پیرامون آن نصب شد.

بازدید معاون وزیر صمت از شهرک صنعتی اهواز

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از شهرک صنعتی شماره دو اهواز بازدید کرد.

فاضلاب سطح اهواز تخلیه شد

مدیرعامل آبفای استان تهران گفت: برخی نقاط شهر اهواز توسط پمپ‌های لجن‌کش آبفای استان تهران تخلیه شد.

اعزام ۱۰۰ دانش آموز برگزیده پانزدهمین جشنواره لکوکاپ به مسابقات جهانی

دبیر اجرایی پانزدهمین جشنواره لکوکاپ شریف با اشاره به علاقه مندی بیش از ۱۰۰ هزار داوطلب در مرحله مقدماتی در این جشنواره خبر داد و گفت: ۱۰۰ نفر از برگزیدگان نهایی به مسابقات جهانی لگوکاپ اعزام خواهند شد.

فیلم/ "عروس روستاهای پلدختر" زیر گل‌ولای سیل مدفون شد

یکی از روستاهای بسیار زیبا و بکر استان لرستان در حاشیه رودخانه خروشان کشکان در 20 کیلومتری پلدختر در جریان سیل اخیر این استان در زیر گل‌ولای سیل مدفون شد ...

برای بازگشایی کانالهای شهر نیازمند کمک شهرداری ها هستیم

خرم آباد - ایرنا - شهردار پلدختر گفت: بازگشایی کانال های سرپوشیده این شهر که بر اثر سیل پر از گل ولای شده نیازمند همکاری شهردران دیگر شهرهاست.

گروه جهادی 40 نفره و مدافعان حرم به منطقه عین اهواز اعزام شدند

اهواز - ایرنا - فرمانده سپاه مسجدسلیمان گفت: گروه جهادی 40 نفره بسیجیان ناحیه مسجدسلیمان و جمعی از مدافعان حرم برای ساخت سیل‌بند و مهار سیلاب به منطقه عین دو اهواز اعزام شدند.

اعزام بیمار شادگانی با بالگرد به بیمارستان گلستان اهواز

آبادان - در پی درخواست مرکز فوریت های پزشکی آبادان از ستاد بحران دانشگاه علوم پزشکی اهواز، بیمار شادگانی با بالگرد به بیمارستان گلستان اهواز اعزام شد.

تنها 6 واحد دانشگاه پیام نور تا پایان هفته تعطیل هستند

اهواز - ایرنا - معاون آموزشی دانشگاه پیام نور استان خوزستان گفت: تمامی واحدهای دانشگاه پیام نور خوزستان غیر از 6 واحد مشخص شده از 26 فروردین جاری دایر هستند.