میرلوحی: افزایش ۲۰۰ میلیاردی بودجه فرهنگی شهرداری خرج راسته‌های فرهنگی می‌شود
مطالب مرتبط

میرلوحی: افزایش ۲۰۰ میلیاردی بودجه فرهنگی شهرداری خرج راسته‌های فرهنگی می‌شود

کاهش مسافرتهای پروازی در عید/ضرر میلیاردی سیل به گردشگری و میراث

کاهش سفر در ایام نوروز، تکمیل ظرفیت موزه های تهران، خسارت میلیاردی سیل به میراث فرهنگی و گردشگری کشور از جمله خبرهای حوزه میراث فرهنگی و گردشگری در این هفته بود.

آسیب ۳۰۰ میلیاردی سیل به میراث فرهنگی /یونسکو از ایران گزارش خواست

معاون میراث فرهنگی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری می‌گوید: ۷۳۰ اثر تاریخیِ ۲۵ استان کشور در اثر بارش باران و سیلاب آسیب دیده‌اند که براساس بررسی‌ها و پایش‌های انجام شده تا کنون، به اعتباری معادل ۳۰۰ میلیارد تومان برای مرمت و نجات‌بخشی این آثار

قرارگاه فرهنگی حمایت از سیل ‌زدگان در شهرداری تهران تشکیل شد

تهران- ایرنا- رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران از تشکیل قرارگاه فرهنگی حمایت از سیل ‌زدگان کشور با راه اندازی کارگروه های مختلف و ثبت نام از داوطلبان جهادی و مردمی خبر داد.

افزایش ۷درصدی بودجه ۹۸ دانشگاه‌های علوم پزشکی/خلاء کمبود منابع بودجه‌ای در حوزه تغذیه دانشجویی

معاون فرهنگی و دانشجویی وزیر بهداشت با اشاره به افزایش ۷ درصدی بودجه 98 دانشگاه‌های علوم پزشکی و از سویی افزایش چشمگیر قیمت اقلام خوراکی و مواد غذایی، گفت: دانشگاه‌ها باید کمبود بودجه و منابع خود در حوزه تغذیه دانشجویی را به صورت عدد و رقم روی کاغذ بیاورن

میزان رشد بودجه دانشگاه‌های علوم پزشکی در حوزه فرهنگی و دانشجویی

معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت گفت: میانگین بودجه دانشگاه‌های علوم پزشکی در حوزه فرهنگی و دانشجویی در کل کشور رشد بسیار کمی داشته است.

2 هزار و 745 میلیارد ریال بودجه شهرداری فردیس تصویب شد

کرج - ایرنا - رئیس شورای اسلامی شهر فردیس گفت: 2 هزار و 745 میلیارد و 301 میلیون ریال بودجه برای طرح های عمرانی ، فرهنگی و جاری شهرداری فردیس در سال 98 به تصویب رسید.

بودجه شهرداری آران و بیدگل 61 درصد افزایش دارد

کاشان - ایرنا - رییس شورای اسلامی شهر آران و بیدگل گفت: بودجه 650 میلیارد ریالی شهرداری در سال جاری به نسبت سال گذشته 61 درصد افزایش یافته است.

قرارگاه فرهنگی حمایت از سیل زدگان تشکیل شد

رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران از تشکیل قرارگاه فرهنگی حمایت از سیل زدگان خبر داد که بعد از حادثه تلخ سیل اخیر پیرو جلسات متعدد با دستگاه‌های مختلف مقرر شد.

جشنواره کودکان کار و خیابانی در یزد

فخرالسادات خامسی مدیرکل اجتماعی و فرهنگی استانداری و عباس ملازینلی مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری یزد ضمن حضور در جمع اصحاب رسانه برنامه های جشنواره علمی، فرهنگی هنری ویژه کودکان کار و خیابانی با عنوان « باز باران» را اعلام کردند.

افزایش کمی و کیفی برنامه های فرهنگی درقم دنبال می شود

قم - ایرنا - مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم گفت: افزایش کمی و کیفی برنامه های فرهنگی در سطح استان به عنوان یکی از اولویت های کاری درسالجاری مورد توجه می باشد.

۲ رویداد فرهنگی و ورزشی ویژه جوانان در سمنان برگزار می‌شود

سمنان - سرپرست سازمان فرهنگی شهرداری سمنان، گفت: دو رویداد فرهنگی و ورزشی شامل همایش بازی‌های بومی محلی و جشن جوان آسمانی در سمنان برگزار می‌شود.

افزایش 10 برابری درآمد شهرداری از حوزه پسماند

عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران گفت: درآمد شهرداری از حوزه پسماند به دلیل انتظام بخشی و نظم دادن بالغ بر 10 برابر شده است.

همدردی مدیران سازمان فرهنگی هنری شهرداری با هموطنان سیل‌زده

مدیران سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران برای همدردی با هموطنان حادثه‌دیده در سیلاب، بخشی از حقوق فروردین ماه خود را به سیل‌زدگان اختصاص دادند.

قرارگاه فرهنگی حمایت از سیل‌زدگان تشکیل شد

رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران از تشکیل قرارگاه فرهنگی حمایت از سیل‌زدگان خبر داد.

قرارگاه فرهنگی حمایت از سیل ‌زدگان تشکیل شد

رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران از تشکیل قرارگاه فرهنگی حمایت از سیل ‌زدگان خبر داد.

مفاخر فرهنگی کرج مورد تکریم قرار می گیرند

کرج - ایرنا - شهردار کرج با بیان اینکه ترویج مبانی فرهنگی در شهرها نیازمند برنامه ریزی و سازوکار مناسب است ، گفت: با تعیین 21 فروردین ماه به عنوان روز فرهنگی کرج ، توانمندی ها و زحمات مفاخر فرهنگی و هنری این خطه ارج نهاده می شود.

همدردی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با هموطنان سیل‌زده

تهران-ایرنا- مدیران سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران برای همدردی با هموطنان حادثه‌دیده در سیلاب، بخشی از حقوق فروردین خود را به سیل‌زدگان اختصاص دادند.

پیگیری کمیته ملی المپیک برای تصویب بودجه ۲۰ میلیاردی ویژه المپیک

کمیته ملی المپیک در تلاش است علاوه بر بودجه ۷۴ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومانی خود برای سال جاری، بودجه ۲۰ میلیاردی ویژه المپیک هم از دولت دریافت کند.

قرارگاه فرهنگی حمایت از سیل ‌زدگان تشکیل شد

رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران از تشکیل قرارگاه فرهنگی حمایت از سیل ‌زدگان خبر داد و افزود: بعد از حادثه تلخ سیل اخیر پیرو جلسات متعدد با دستگاههای مختلف مقرر شد این قرارگاه با تشکیل کارگروه‌های مختلف در جهت حمایت از سیل زدگان و ثبت‌نام از داوطلبان