انجام 890 هزار بازرسی بهداشت محیطی در برنامه سلامت نوروزی
مطالب مرتبط

نظارت بر بهداشت غذایی سیل زدگان خوزستان با جدیت انجام می شود

اهواز – ایرنا – سرپرست مرکز بهداشت خوزستان گفت: بازرسی های جدی در خصوص بهداشت مواد غذایی در اردوگاههای آسیب دیدگان سیل اخیر و همچنین محل های پخت غذا در مواکب انجام می شود.

هشت هزار نفر از مردم زاوه در طرح سلامت نوروزی معاینه شدند

تربت حیدریه - ایرنا- مدیر شبکه بهداشت و درمان زاوه از معاینه و ویزیت بیش از هشت هزارنفر از شهروندان این شهرستان در قالب اجرای طرح سلامت نوروزی خبر داد.

۱۲۶۲ مورد بازرسی نوروزی از سطح بازار در گلستان انجام شد

گرگان- مدیر کل استاندارد گلستان از هزار و ۲۶۲ مورد بازرسی از سطح بازار در طرح نظارت نوروزی در سطح استان گلستان خبر داد.

سوال از سازمان برنامه و بودجه و وزارت بهداشت؛ بودجه 500 میلیون یورویی حوزه سلامت کجا هزینه شد؟

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: هفته آینده سازمان برنامه و بودجه و وزارت بهداشت به جهت ارائه گزارش هزینه کرد 500 میلیون یوروی تخصیص یافته به حوزه سلامت به کمیسیون بهداشت و درمان می‌آیند.

80 برنامه به مناسبت هفته سلامت در دیر برگزار می شود

بوشهر - ایرنا- رئیس شبکه بهداشت و درمان دیر گفت: به مناسبت هفته سلامت 80 برنامه با شعار مراقبت های بهداشتی راهی به سوی پوشش همگانی سلامت در این شهرستان برگزار می شود.

برای دریافت رایگان "خدمات پایه سلامت" و تشکیل "پرونده الکترونیک" چه باید کرد؟

مدیرکل دفتر سلامت جمعیت، خانواده و مدارس وزارت بهداشت همزمان با هفته سلامت، اقدامات انجام شده در جهت دسترسی مردم به مراقبت‌های اولیه بهداشتی و تحقق شعار "پوشش همگانی سلامت" را تشریح کرد.

توجه به حوزه بهداشت و پیشگیری هزینه های سلامت را کاهش می دهد

زنجان- ایرنا- سرپرست فرمانداری شهرستان طارم گفت: با توجه به روند صعودی بیماری های غیرواگیر در جامعه ضروری است با برنامه ریزی دقیق و توجه بیشتر به بهداشت و پیشگیری، از هزینه های بالای حوزه سلامت جلوگیری شود.

باید نرخ پوشش برنامه های سلامت محور مدارس افزایش یابد

قزوین - ایرنا - معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش قزوین گفت: باید نرخ پوشش برنامه های سلامت محور در مدارس افزایش یابد تا با انتقال فرهنگ خود مراقبتی و رعایت بهداشت شاهد ارتقای نرخ سلامتی در جامعه باشیم.

10 هزار و 600 کاشت حلزون شنوایی رایگان در ایران انجام شده است

تهران- ایرنا- مدیر طرح و برنامه هیات امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران وزارت بهداشت، با اشاره به پرداخت 44 میلیون تومان از 50 میلیون هزینه کاشت حلزون شنوایی توسط این مجموعه گفت: تاکنون بیش از 10 هزار و 600 مورد کاشت حلزون شنوایی رایگان در کشور انجام

معاون وزیر بهداشت: هزینه های سلامت در کشور باید کاهش است

بندرعباس - ایرنا - معاون کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: با اجرای کامل طرح تحول سلامت هزینه های سلامت در کشور باید روز به روز کاهش یابد تا دسترسی مردم به بهداشت و درمان بیشتر شود.

بیش از 140 هزار سفیر سلامت خانواده در استان مرکزی تربیت شدند

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی اراک با بیان اینکه بیش از 270 مدرسه مروج سلامت در استان مرکزی فعالیت دارند گفت: بیش از 140 هزار سفیر سلامت خانواده در استان مرکزی تربیت شدند.

معاینه 8 هزار و 251 نفر از مردم زاوه در طرح سلامت نوروزی

8 هزار و 251 نفر از شهروندان شهرستان زاوه در قالب اجرای طرح سلامت ویزیت و معاینه شدند.

استقرار تیم‌های سلامت در محل‌های اسکان سیل‌زدگان خوزستان

رئیس مرکز بهداشت خوزستان با اشاره به پیامدهای وقوع سیلاب در حوزه بهداشت و سلامت، اظهار داشت: طبیعتا وقوع سیلاب علاوه بر خساراتی که به منازل، تاسیسات و اموال وارد می‌کند، سلامت جسمی و روانی افراد را نیز تحت تاثیر خود قرار می‌دهد.

اجرای بیش از ۳ هزار برنامه به مناسبت هفته سلامت در فارس

شیراز _ رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز از اجرای بیش از ۳ هزار ویژه برنامه به مناسبت هفته سلامت در استان فارس خبر داد.

آمار چاقی و لاغری جوانان ایرانی/ افسردگی در 1.5 درصد جوانان کشور

رئیس گروه سلامت جوانان، نوجوانان و مدارس وزارت بهداشت ضمن ارایه آماری از وضعیت سلامت جوانان در کشور و با اشاره به آمار 1.5 درصدی افسردگی در جوانان، بر لزوم حمایت سیاست‌گذاران از برنامه‌های تدوین شده در جهت سلامت جوانان از جمله کاهش مرگ و میر به دلیل حوادث

ایران میزبان مهمترین نشست حوزه سلامت در جهان

معاون وزیر بهداشت: یکی از مهمترین اهداف سازمان بهداشت جهانی، دستیابی به سلامت حداقلی برای همه کشور‌های دنیا است و این نشست در تلاش است به بررسی روش‌هایی برای رفع موانعی که بر سر دستیابی به سلامت برای همه قرار دارد، بپردازد

2500 برنامه هفته سلامت در شهرستان های تهران برگزار می شود

شهرری- ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از برگزاری 2 هزار و 500 برنامه فرهنگی و 21 جشنواره سفیران طی هفته سلامت در مدارس شهرستان های استان خبر داد.

دانشکده بهداشت و پیراپزشکی شهرکرد کلنگ‌زنی می‌شود

رئیس مرکز بهداشت استان چهارمحال و بختیاری گفت: در  هفته سلامت دانشکده‌بهداشت و پیراپزشکی در شهرکرد کلنگ‌زنی و مرکز 115 سودجان و مراکز جامع خدمات سلامت در لردگان، بروجن، شهرکرد و چند شهرستان دیگر افتتاح می‌شود.

هزینه هفته سلامت کهگیلویه و بویراحمد به سیل زدگان اختصاص یافت

یاسوج- ایرنا- رئیس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: براساس مصوبه ستاد گرامیداشت هفته سلامت دانشگاه، هزینه برنامه‌های هفته سلامت استان به سیل ‌زدگان اختصاص یافت و تنها فعالیت های تبلیغی و آموزشی مرتبط با شعار هفته سلامت انجام خواهد شد.

تشریح برنامه‌های هفته سلامت لنده

برنامه‌های هفته سلامت در شهرستان لنده با شعار "مراقبت‌های بهداشتی راهی به سوی پوشش همگانی سلامت" اجرا می‌شود.