ادعاهای بی اساس یک وزیر سعودی همراه با همدردی دروغین با ملت ایران

وزیر سعودی در امور کشورهای خلیج فارس با ابراز همدردی دروغین با ملت ایران ادعاهای بی اساسی علیه جمهوری اسلامی ایران مطرح کرد.مطالب مرتبط

ادعاهای بی اساس یک وزیر سعودی همراه با همدردی دروغین با ملت ایران

وزیر سعودی در امور کشورهای خلیج فارس با ابراز همدردی دروغین با ملت ایران ادعاهای بی اساسی علیه جمهوری اسلامی ایران مطرح کرد.

ادعاهای انور قرقاش علیه ایران در دیدار با مقامات آمریکایی

وزیر مشاور امارات در امور خارجه با طرح ادعاهای بی اساس علیه جمهوری اسلامی ایران گفت که امارات دوشادوش آمریکا برای مقابله با ایران تلاش می کند.

جدیدترین گزافه‌گویی عادل الجبیر علیه ایران و انصارالله یمن

وزیر مشاور در امور خارجه عربستان، ادعاهای بی‌اساس خود درباره انصارالله و ایران را تکرار کرد.

مردم ایران ادعاهای دروغین هوک را باور نمی‌کنند/ ایرانیان به مذاکره با ترامپ دمدمی مزاج بدبینند

نیویورک تایمز در شماره روز پنجشنبه خود اقدام به انتشار پاسخ علیرضا میریوسفی، رایزن نمایندگی ایران در سازمان ملل به مقاله روز گذشته برایان هوک، نماینده ویژه وزارت خارجه آمریکا در امور ایران کرد.

عادل الجبیر: با شورای امنیت در رابطه با ایران گفت‌وگو کردیم

وزیر مشاور عربستان در امور خارجه با طرح ادعاهای بی‌اساس علیه جمهوری اسلامی ایران، گفت که با شورای امنیت سازمان ملل در رابطه با ایران گفت‌وگو کرده است.

تکرار ادعاهای رئیس پارلمان عربی علیه ایران

رئیس پارلمان عربی که در اولین نشست پارلمانی دولت مستعفی یمن پس از انقلاب انصارالله شرکت کرده بود، بار دیگر ادعاهای بی‌اساس خود علیه جمهوری اسلامی ایران را تکرار کرد.

انتقاد ابتکار از اخبار دروغین درباره سیل در فضای مجازی

معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده ضمن انتقاد از انتشار اخبار دروغین درباره سیل فضای مجازی گفت: متاسفانه اخبار نادرست و تلاش عامدانه برخی افراد در زمینه نشر اخبار دروغین درباره سیل موجب افزایش مشکلات شده است و این موضوع در سفری که به منطقه پلدختر داش

تکرار ادعاهای بی‌اساس آمریکا از زبان برایان هوک

نماینده ویژه آمریکا در امور مربوط به ایران در گفت‌وگو با بلومبرگ مواضع ضدایرانی آمریکا برای اقدام اخیر خود علیه سپاه پاسداران با قرار دادن نام آن در فهرست سازمان‌های تروریستی خود و همچنین اهداف و تاثیر تحریم‌های آمریکا بر ایران را تشریح کرد.

در حال بررسی صحت ادعاهای «سعید قاسمی» هستیم/ در صورت لزوم شکایت می‌کنیم

مدیر روابط عمومی جمعیت هلال‌احمر در واکنش به ادعاهای قاسمی گفت: در حال بررسی صحت ادعاهای ایشان بوده و چنانچه سوءاستفاده صورت گرفته باشد باید پاسخگو باشند. ]]>

سفیر ترکیه در تهران با سیل‌زدگان ایران ابراز همدردی کرد

تهران - ایرنا - سفیر ترکیه در تهران ضمن ابراز همدردی با خانواده‌های سیل‌زده در مناطق مختلف ایران درباره کمک‌های کشورش در این زمینه توضیحاتی ارائه کرد.

یادداشت تسنیم| چرا ترکمنستان با ترکمن‌های ایران همدردی نکرد؟

به رغم آن که ترکمن‌صحرای ایران طی روزهای نخست سال 98 درگیر سیل بود، رئیس‌جمهور ترکمنستان که پیش از این برای ژاپن، هند و ایتالیا پیام‌های همدردی فرستاده بود، از ارسال پیام خودداری کرده و تنها وزارت خارجه ترکمنستان با تاخیر به ارسال یادداشتی بسنده کرد

ابراز همدردی ایران با با دولت، مردم و ارتش پاکستان

سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران عملیات تروریستی اخیر در جاده اوماره به گوادر که منجر به جانباختن ١٤ تن از نیروهای نظامی و امنیتی پاکستان شد را به شدت محکوم و با دولت، مردم و ارتش پاکستان ابراز همدردی کرد.

ابراز همدردی ایران با دولت، مردم و ارتش پاکستان

سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران عملیات تروریستی اخیر در جاده اوماره به گوادر که منجر به جانباختن ١٤ تن از نیروهای نظامی و امنیتی پاکستان شد را به شدت محکوم و با دولت، مردم و ارتش پاکستان ابراز همدردی کرد.

ادعاهای انور قرقاش علیه ایران در دیدار با گوترش

وزیر مشاور امارات در امور خارجه در دیدار با مسئولین ارشد سازمان ملل و دبیرکل این سازمان ادعاهایی علیه جمهوری اسلامی ایران در رابطه با مساله یمن مطرح کرده است.

رئیس بنیاد ایزدیان آمریکا با سیل زدگان ایران ابراز همدردی کرد

تهران - ایرنا - بنیان گذار و رئیس بنیاد ایزدیان آمریکا ضمن ابراز همدردی با سیل زدگان ایران، گفت: بلایای طبیعی باید مردم را ورای سیاست با هم متحد کند.

نگرانی واشنگتن از حضور ایران در ونزوئلا

تهران - ایرنا - وزیر امور خارجه آمریکا که برای پیگیری دخالت های کشورش در امور داخلی ونزوئلا در آمریکای جنوبی به سر می برد، با نگرانی از حمایت ایران از دولت قانونی کاراکاس، ادعاهای نخ نما علیه کشورمان را تکرار کرد.

مصاحبه| کارشناس مسائل آسیای مرکزی: رفتار ترکمنستان در سیل گلستان، جای گله‌مندی ندارد

در تحلیل روابط ایران و ترکمنستان و در مواردی مانند اظهار همدردی با سیل زدگان گلستان، انتظارات نا به جا معنایی ندارد. باید همه بدانیم که دولت‌ها بر اساس احساسات مردم یک کشور دیگر تصمیم نمی‌گیرند.

همدردی فعالان مجازی لبنان با سیل‌زدگان ایرانی

گروهی از فعالان فضای مجازی در لبنان به منظور همبستگی با آسیب دیدگان سیل در ایران، موجی از پیام‌های محبت آمیز و همدردی خود را با ایرانی‌ها ابراز داشتند.

ابراز همدردی ایران با دولت، مردم و ارتش پاکستان در پی وقوع حمله تروریستی اخیر

سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران عملیات تروریستی اخیر در جاده اوماره به گوادر که منجر به جانباختن ١٤ تن از نیروهای نظامی و امنیتی پاکستان شد را به شدت محکوم و با دولت، مردم و ارتش پاکستان ابراز همدردی کرد.]]>

لغو برنامه‌های هفته فرهنگی اصفهان در پی همدردی با سیل‌زدگان

شهردار اصفهان گفت: به منظور همدردی با ملت ایران و مناطق سیل زده کشور، تمام برنامه های هفته فرهنگی اصفهان لغو و برای آنها برنامه هایی جایگزین می شود که بتواند وحدت و انسجام بین مردم را افزایش دهد.]]>