درباره تجاوز به حریم خطوط لوله به مقامات نامه ‌می‌نویسم

وزیر نفت از ارسال نامه‌ای به مقامات کشور در خصوص تجاوز به حریم خطوط لوله نفت در آینده‌ای نزدیک خبر داد و گفت: با اختصاص بخشی از درآمد نفت به سیل خوزستان موافقم، اما مجلس باید موافقت کند.مطالب مرتبط

درباره تجاوز به حریم خطوط لوله به مقامات نامه ‌می‌نویسم

وزیر نفت از ارسال نامه‌ای به مقامات کشور در خصوص تجاوز به حریم خطوط لوله نفت در آینده‌ای نزدیک خبر داد و گفت: با اختصاص بخشی از درآمد نفت به سیل خوزستان موافقم، اما مجلس باید موافقت کند.

به مقامات کشور درباره تجاوز به حریم خطوط لوله نامه خواهم نوشت

وزیر نفت از ارسال نامه‌ای به مقامات کشور در خصوص تجاوز به حریم خطوط لوله نفت در آینده‌ای نزدیک خبر داد و گفت: با اختصاص بخشی از درآمد نفت به سیل خوزستان موافقم، اما مجلس باید موافقت کند.

300 متر حریم رودخانه زنجانرود با تجاوز به 5 متر رسیده است

زنجان - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان زنجان گفت: با توجه به بررسی های انجام گرفته در بارش های اخیر، تجاوز به حریم زنجانرود 300 متر بستر رودخانه را به پنج تا 10 متر رسانده است.

مرد 45 ساله با تجاوز به حریم ریلی در تهران جان باخت

شهرری- ایرنا- مرد 45 ساله عصر امروز (پنجشنبه) با تجاوز به حریم ریلی در ایستگاه متروی حرم مطهر و برخورد با یک رام قطار جان باخت.

سیل باعث شد جلوگیری از تجاوز به طبیعت جدی گرفته شود

معاون اول رئیس جمهور گفت: وقوع سیلاب در کنار همه مشکلات و سختی‌ها، با درس‌هایی نیز همراه بود تا از این پس از تجاوز به حریم رودخانه‌ها و مسیل ها به طور جدی جلوگیری شود.

صیانت از حریم طبیعت باید بدون مماشات پیگیری شود

تهران- ایرنا- معاون اول رییس جمهوری از وزارت نیرو خواست تا بدون مماشات موضوع ساخت و سازها و تجاوز به حریم رودخانه ها و مسیل ها را به طور ویژه در دستور کار قرار دهد تا از حریم طبیعت بخصوص رودخانه ها صیانت شود.

ارسال محموله اهدایی شرکت خطوط لوله اصفهان به مناطق سیل زده

محموله اهدایی شرکت خطوط لوله ومخابرات نفت ایران منطقه اصفهان به مناطق سیل زده ارسال شد.

‌دستگاه قضا به ساخت و سازهای در حریم رودخانه ورود می کند

یزدـ رئیس کل دادگستری استان یزد با بیان اینکه در برخی مناطق ییلاقی یزد به حریم رودخانه ها تجاوز شده است، گفت: در صورت خودداری ساکنین از تخلیه این ساختمان‌ها، دستگاه قضا ورود خواهد کرد.

رژیم صهیونیستی بار دیگر حریم هوایی لبنان را نقض کرد

منابع لبنانی از تجاوز مجدد جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به حریم هوایی لبنان و نقض مستمر قطعنامه 1701 خبر دادند.

استاد دانشگاه: آیین نامه بستر حریم رودخانه اصلاح شود

تهران - ایرنا - عضو هیات علمی دانشگاه تهران با اشاره به درس های سیل 98 برای مدیریت سیلاب کشور، گفت: اصلاح آیین نامه بستر حریم رودخانه ها ضرورت دارد.

ظریف: گفتگوی خوبی با بشار اسد داشتم/ درباره وضعیت ادلب با مقامات ترکیه صحبت می‌کنم

وزیر خارجه ایران با ابراز نگرانی از اوضاع ادلب گفت که در سفر به ترکیه با مقامات این کشور درباره وضعیت ادلب گفتگو خواهد کرد.

برخورد با متجاوزان به حریم رودخانه ها

رئیس کل دادگستری استان مرکزی گفت: سیل اخیر نشان داد که نباید به حریم رودخانه ها تعدی شود و باید از حریم رودخانه ها حفاظت و صیانت کرد .

معاون دبیرکل حزب الله:تصمیم آمریکا درباره سپاه،تجاوز به حقوق یک کشور مستقل است

بیروت-ایرنا-شیخ «نعیم قاسم» معاون دبیرکل حزب الله لبنان تاکید کرد که تصمیم های دولت آمریکا علیه سپاه پاسداران ایران تجاوز آشکار به حقوق و انتخاب های یک کشور مستقل دارای جایگاه و کرامت است.

مخالفت مقامات سابق اروپا با طرح آمریکا برای فلسطین

تهران - ایرنا - مقامات ارشد سابق اروپا در نامه ای از 'اتحادیه اروپا' خواستند تا طرح صلح آمریکا برای خاورمیانه را نپذیرند، مگر اینکه با فلسطینی ها عادلانه رفتار شود.

دستگیری چهار سارق لوله‌های شرکت نفت/ کشف ۱۵ تن لوله سرقتی

گچساران- فرمانده انتظامی شهرستان گچساران از دستگیری چهار سارق لوله‌های شرکت نفت و کشف بیش از ۱۵ تن لوله سرقتی خبر داد.

کاخ سفید: جیمی کارتر "نامه زیبایی" درباره چین به ترامپ نوشت

کاخ سفید اعلام کرد: پس از آنکه جیمی کارتر نامه‌ای زیبا درباره مذاکرات تجاری کنونی دولت واشنگتن با چین به دونالد ترامپ نوشت، این دو مقام با یکدیگر در جریان یک تماس تلفنی گفت‌وگو کردند.

انتقال عادی نفت خام و فرآورده با وجود سیلاب‌

مدیرعامل شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران گفت: با وجود مشکلات به وجود آمده بر اثر سیلاب‌ها در سراسر کشور، انتقال نفت خام و فرآورده به‌صورت عادی در جریان است.

1،6میلیارد لیتر فرآورده نفتی به مرکزکشور ارسال شد

بندرعباس- ایرنا- مدیرمنطقه خلیج فارس شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران گفت: نوروز امسال یک میلیارد و 61 میلیون و 874 هزارو 349 لیتر انواع فرآورده های نفتی از بندرعباس به سمت مبداهای مصرف در مرکز و شمال کشور ارسال شد.

مقامات سابق اروپا خواستار مقابله با معامله قرن شدند

حدود ۳۷ نفر از مقامات ارشد سابق اروپا با ارسال نامه ای به سران کشورها و همچنین اتحادیه اروپا خواستار مقابله با طرح ضد فلسطینی «معامله قرن» شدند.

هیچ گونه آلودگی ناشی از نشت نفت در مناطق سیلابی وجود ندارد

اهواز- ایرنا- مدیر تولید شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب گفت: هیچ گونه آلودگی ناشی از نشت نفت در مناطق سیلابی وجود ندارد و تهدیدی از جانب چاه ها و خطوط لوله نفت متوجه رودخانه های استان خوزستان نیست.