وال‌استریت به رکوردهای تاریخی خود نزدیک شد

پس از این که با اعلام درآمد بزرگترین بانک آمریکا، جی‌پی مورگان، نگرانی‌ها را کاهش داد، وال‌استریت به رکورد تاریخی خود نزدیک شد.مطالب مرتبط

وال‌استریت به رکوردهای تاریخی خود نزدیک شد

پس از این که با اعلام درآمد بزرگترین بانک آمریکا، جی‌پی مورگان، نگرانی‌ها را کاهش داد، وال‌استریت به رکورد تاریخی خود نزدیک شد.

سهام آسیایی نزدیک به رکورد ۸ ماهه مکث کرد/دلار تضعیف شد

با چرخش بانک مرکزی اروپا به سوی نرخ بهره پایین و تورم کمتر از انتظار آمریکا، سهام آسیایی نزدیک به رکوردهای ۸ ماهه باقی ماند و دلار هم افت کرد.

سهام آسیایی اندکی پایین‌تر از رکورد ۹ ماهه باقی ماند

روز سه‌شنبه، پس از این که در معاملات دیشب با ناامیدکننده بودن درآمدها، وال‌استریت در جا زد، سهام آسیایی پایین‌تر از رکوردهای ۹ ماهه خود باقی ماندند.

رکوردهای دسته فوق سنگین وزنه برداری جهان بهبود یافت

تهران- ایرنا- «لاشا تالاخادزه» دارنده مدال طلای دسته فوق سنگین جهان و المپیک از گرجستان، رکوردهای جهانی این دسته را بهبود بخشید.

بورس در آستانه فتح قله تاریخی

در حالی امروز نماگر اصلی بازار به قله تاریخی خود نزدیک شد که نگرانی‌ها از افزایش ریسک‌های سیستماتیک ناشی از مسایل کلان اقتصادی وجود دارد. امروز بسیاری از سهم‌های شاخص‌ساز با رشد قیمت مواجه شدند و در برخی از آن‌ها شاهد صف‌های خرید بودیم.

سنگ نگاره های باستانی مشهد در فهرست آثار ملی ثبت شد

مشهد- ایرنا- مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی گفت: اثر باستانی فرهنگی تاریخی نقوش صخره ای و معادن تاریخی منطقه کمرمقبولا در بخش طرقبه(نزدیک مشهد) در فهرست آثار ملی به ثبت رسید.

ثبت بازار تاریخی چهارسوق اردکان در فهرست آثار ملی کشور

این بنای تاریخی متعلق به دوران قاجار با شماره 32051 به عنوان یکی از آثار تاریخی ارزشمند کشور به ثبت رسید.

بازگشایی تئاتر نصر

تئاتر «نصر» یکی از قدیمی‌ترین تماشاخانه‌های تهران است که از گذشته تا امروز ماجراهای زیادی را پشت سر گذاشته. بعد از گذشت سه دهه متروک ماندن این بنای تاریخی، حالا که رویای موزه شدنش به واقعیت نزدیک شده است، ایده پردازی جوان به روایتی جدید از تئاتر "نصر" در

خسارت جزیی بارندگی اخیر بر آثار تاریخی اصفهان

ایرنا - اصفهان - بارندگی اخیر به بخشی ار آثار تاریخی اصفهان خسارت جزیی زد وبرخی بناهای تاریخی شاخص شهر نیز دچار رطوبت زدگی شدند.استان اصفهان با بیش از 22 هزار بنا و اثر تاریخی کانون توجه گردشگران خارجی و داخلی بویژه در تعطیلات نوروزی بود.*3*19*

بورس میزبان رکوردشکنی‌های پیاپی

در بازار سراسر سبز سهام، امروز نماگر اصلی بازار تا این لحظه توانسته تراز ۲۰۱ هزار واحدی را رد کند و رکوردهای پی در پی را به ثبت برساند.

بهار 98| مجموعه تاریخی بسطام مدفن سلطان العارفین «بایزید بسطامی» نگین زیبای شهرستان شاهرود+فیلم

مجموعه تاریخی بسطام یکی از مجموعه‌های زیبا و مهم و تاریخی شاهرود است.

اثرهای تاریخی ثبت ملی آران و بیدگل به 139 مورد رسید

کاشان - ایرنا - فرماندار آران و بیدگل با اشاره به رتبه سوم این شهرستان از نظر تعداد اثرهای تاریخی شناسایی شده و ثبتی در استان اصفهان گفت: 139 بنا و محوطه تاریخی تا کنون در فهرست اثرهای ملی به ثبت رسیده است.

یک روایت متفاوت از نخستین تماشاخانه تهران / "لاله زار" جان گرفت!

تئاتر «نصر» یکی از قدیمی‌ترین تماشاخانه‌های تهران است که از گذشته تا امروز ماجراهای زیادی را پشت سر گذاشته. بعد از گذشت سه دهه متروک ماندن این بنای تاریخی، حالا که رویای موزه شدنش به واقعیت نزدیک شده است، ایده پردازی جوان به روایتی جدید از تئاتر "نصر" در

مجموعه‌های تاریخی تهران در نوروز به زانو درآمدند

آمارهایی که رسمی نامیده می‌شوند، بازدید از سه مجموعه تاریخی «نیاوران»، «سعدآباد» و «گلستان» در تهران را در مجموع چیزی معادل ۶۸۰ هزار نفر ثبت کرده‌اند؛ آمارهایی که فقط از میزان ورودی مسافران به فضاهای تاریخی خود حرف می‌زنند، نه نحوه‌ی مدیریت و کنترل این می

چرا قیمت ورودی بناهای تاریخی یزد فرق می‌کند؟

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد با اشاره به توجه جدی مدیران اماکن تاریخی در ارائه خدمات گردشگری مناسب به گردشگران، از تأثیر مستقیم برآورده شدن نیاز گردشگران بر قیمت بلیط اماکن تاریخی خبر داد.

کشف و ضبط 19 قلم شیء مربوط به دوره های مختلف تاریخی

با تلاش نیروهای یگان حفاظت میراث فرهنگی استان های چهارمحال و بختیاری و مرکزی 19 قلم اشیای تاریخی کشف و ضبط شد.

تمام کاشی‌های حمام تاریخی حسین آباد سرقت شده است+فیلم

حمام سنتی و تاریخی روستای حسین آباد اردستان، در حال تخریب است، کاشی‌های تاریخی آن به سرقت رفته و اطراف آن برای کشف گنج، کند و کاو شده است.

تخریب برخی از بناهای تاریخی در یزد بر اثر سیل/ خسارت ۹ و نیم میلیارد تومانی به میراث فرهنگی

در پی بارش‌های اخیر در یزد شاهد تخریب بناهای تاریخی و ریزیش دیوارهای خانه‌های تاریخی بودیم چنانکه تاکنون ۹ و نیم میلیارد تومان به میراث فرهنگی این استان خسارت وارد شده است.]]>

195 اثر باستانی و تاریخی در لارستان فارس شناسایی شد

شیراز-ایرنا- سرپرست هیات باستان شناسی لارستان استان فارس گفت: بیش از 225 اثر باستانی و تاریخی متعلق به دوره های مختلف باستان شناسی در محوطه تاریخی این شهرستان شناسایی شده که 195 مورد آن بتازگی و 30 اثر آن در گذشته کشف شده است.

اتمام مرمت ۴ خانه تاریخی تا پایان سال جاری در تبریز

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی از فعالیت ۲۰ کارگاه مرمت خانه تاریخی در سال ۹۸ و اتمام مرمت چهار خانه تاریخی تا پایان سال جاری خبر داد.