ارزشیابی توصیفی به تلاش بچه ها بها می دهد

مدیرکل آموزش دبستانی گفت:امروز در ارزشیابی کیفی توصیفی معلم تلاش می‌کند به تلاش بچه‌ها بها بدهد و کمک کند تا دانش آموز در جریان یادگیری کاستی‌هایی که دارد را شناسایی و برای رفع آن تلاش کند.مطالب مرتبط

ارزشیابی توصیفی به تلاش بچه ها بها می دهد

مدیرکل آموزش دبستانی گفت:امروز در ارزشیابی کیفی توصیفی معلم تلاش می‌کند به تلاش بچه‌ها بها بدهد و کمک کند تا دانش آموز در جریان یادگیری کاستی‌هایی که دارد را شناسایی و برای رفع آن تلاش کند.

چالش رسیدن به حداقل استانداردها در دوره ابتدایی و ارزشیابی توصیفی

پژوهشگر حوزه آموزش و پرورش گفت: از هر سه دانش آموزی که در دوره ابتدایی دراختیار داریم یک نفر به حداقل استانداردهای ما نمی‌رسد یعنی خواندن و نوشتن و یا چهار عمل اصلی را به طور کامل بلد نیست.

ارزشیابی درست به سمت حذف ارزشیابی رفته است

عضو هیئت علمی دانشگاه تربیت مدرس گفت: آموزش و پرورش از ارزیابی درست به سمت حذف ارزشیابی رفت. ایده‌ها در بافت ایران باید بازتعریف شوند و قبل از اجرا ظرفیت سنجی روی آنها انجام شود.

­اعلام جزئیات آئین نامه راه اندازی و ارزشیابی دوره‌های دکتری تخصصی

جزئیات آئین نامه راه اندازی و ارزشیابی دوره‌های دکتری تخصصی که اخیراً توسط معاونت آموزشی وزارت علوم به دانشگاه‌ها ابلاغ شده بود، اعلام شد.

برگزاری امتحان سنتی در دبستان‌ها ممنوع

مدیرکل آموزش دبستانی وزارت آموزش و پرورش گفت که اگر در یک مدرسه ابتدایی معلمی آزمون سنتی بگیرد و نمرات آن را به گزاره‌های بسیار خوب، خوب و... در کارنامه توصیفی تبدیل کند، ممنوع و خلاف مقررات است.

ممنوعیت پذیرش دانشجوی دکتری در رشته‌های فاقد شرایط از سال ۹۹

براساس آئین‌نامه راه‌اندازی و ارزشیابی دوره‌های دکتری وزارت علوم، دانشگاه‌هایی که بعد از یکسال شرایط لازم را کسب نکنند، از سال ۹۹ مجاز به استمرار پذیرش دانشجو در رشته‌های فاقد شرایط نیستند.

تغییر مدیر شورای نظارت دفتر موسیقی ارشاد در سکوت خبری

ابوالفضل صادقی‌نژاد آهنگساز موسیقی ایرانی بهمن‌ماه سال ۹۷ در سکوت رسانه‌ای از سمت مدیریت شورای ارزشیابی و نظارت دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خداحافظی کرده است.

غلامی: تلاش برای ساماندهی دانشگاه پیام نور ادامه دارد

وزیر علوم گفت: تلاش برای ساماندهی دانشگاه پیام نور به عنوان دانشگاه تأثیرگذار در کشور جدی است و این تلاش ادامه خواهد داشت.

شورای گسترش دانشگاه‌ها ناظر و مجری آئین نامه جدید دکتری شد

مدیر کل دفتر برنامه ریزی و آموزش عالی وزارت علوم گفت: نظارت و اجرای آئین نامه راه اندازی و ارزشیابی دوره دکتری در دانشگاه ها بر عهده کارگروه‌های شورای گسترش وزارت علوم گذاشته شد.

تاکید بر تلاش برای کاهش آسیب‌های روانی در جامعه

وزیر بهداشت با اشاره به تلاش های مجموعه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای توسعه تخت های روانپزشکی در کشور، از دست اندرکاران حوزه سلامت و مسوولان استان خواست تا برای کاهش آسیب های روانی و کاهش نیاز به خدمات درمانی در این حوزه، تلاش کنند.]]>

حقیقت: تلاش می‌کنیم بودیمیر به بازی برابر ذوب‌آهن برسد

پزشک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تلاش ما بر این است که ماریو بودیمیر برای بازی با ذوب‌آهن آماده شود.

تلاش جهادی برای مقاومت در عین 2 اهواز

با تلاش و همت مردم ، گروه های جهادی و نهادهای خدمت رسان ،کار استحکام بخشی سیل بند منطقه عین 2 اهواز در حال انجام است.

اکوادور یکسال تلاش می‌کرد تا آسانژ را بیرون کند

اکوادور برای یک سال تلاش کرد تا از شر جولیان آسانژ خلاص شود و آمریکا را وادار کند به عنوان بخشی از معامله مجازات مرگ برای وی را منتفی کند.

عبدالفتاح السیسی برای بقا در قدرت تا سال ۲۰۳۰ تلاش می کند

روزنامه انگلیسی تایمز در گزارشی اعلام کرد که رئیس جمهوری مصر برای بقا در قدرت تا سال ۲۰۳۰ تلاش می کند.

مردم قدردان تلاش‌های سربازان گمنام امام زمان هستند

امام جمعه سنندج گفت: تلاش‌های سربازان گمنام در راستای مقابله با توطئه‌ها و دسیسه‌های دشمنان و برقراری امنیت شایسته تقدیر است.

سلطانی‌فر: در کنار بازسازی اماکن ورزشی آسیب‌دیده، تلاش خواهیم کرد مکان‌های جدیدی را احداث کنیم

وزیر ورزش و جوانان گفت : با عزم و اراده‌ای که در مردم مناطق سیل‌زده وجود دارد و با همت و تلاش مسؤولان و سازمان‌های مردم‌نهاد در اسرع وقت مشکلات مناطق سیل‌زده رفع شود.

تلاش برای لغو انتخابات استانبول ادامه دارد

رییس‌جمهوری ترکیه گفت که تا زمان اعلام نظر نهایی کمیته عالی انتخابات این کشور، برای تغییر نتیجه انتخابات در استانبول تلاش می‌کند.]]>

تلاش برای نجات محله‌های اهواز ادامه دارد

‌معاون خدمات شهری شهرداری اهواز با اشاره به تلاش جهت نجات مناطق شهر اهواز از خطر آبگرفتگی گفت: در حال حاضر تنها منطقه عین ۲ دچار آبگرفتگی است.

تلاش برای بازگشایی مدارس در مناطق سیل زده+ مصاحبه

تلاش برای تجهیز و آماده سازی مدارس مناطق سیل زده آق قلا و گمیشان برای آغاز فعالیتهای آموزشی از شنبه.

ورودی اهواز زیر آب رفت/تلاش برای احداث سیل‌بند در مسیر پیشروی آب به سمت شهر

در حالیکه در روز گذشته بیم پیشروی سیلاب از بالادست خوزستان به اهواز و روستاهای بیشتر و متاثر از سیل می‌رفت اما با تلاش مردم و مسئولان و با وجود امکانات محدود کنترل شد و از سوی دیگر از سوی کارشناسان حوضه آب اطمینان داده شد که خطری سد کرخه را تهدید نمی‌کند