فراخوان اردوی جهادی سازمان دانش‌آموزی برای مناطق سیل‌زده منتشر شد

در پی ضرورت حضور فعال دانش‌آموزان و مربیان پیشتاز در کمک‌رسانی به مناطق سیل‌زده، فراخوان اردوی جهادی سازمان دانش آموزی منتشر شد.مطالب مرتبط

اردوی دانش آموزی « فرمانده دل ها »

ایرنا - اصفهان - سردار شهید حسین خرازی، فرمانده بزرگ دوران دفاع مقدس است که در کتاب های چهارم ابتدایی به ‏معرفی این شهید با عنوان «فرمانده دلها» پرداخته شده است. به همین منظور اردوی دانش آموزی با هدف آشنایی دانش آموزان چهارم با این قهرمان ملی برگزار شد.*

لباس فرم مدارس به سازمان دانش آموزی البرز واگذارشد

کرج - ایرنا - رئیس سازمان دانش آموزی آموزش و پرورش البرزگفت : نظارت بر سرویس و لباس فرم دانش آموزان مدارس این استان در سال تحصیلی آینده به سازمان دانش آموزی واگذارشد.

چرا رزمندگان فاطمیون به مناطق سیل‌زده رفتند؟+عکس و فیلم

وقتی اطلاعیه برای برگزاری یک اردوی جهادی به مناطق سیل زده از طرف بسیج فاطمیون منتشر شد، تعداد زیادی داوطلبانه اعلام آمادگی کردند تا در این اردو مشارکت کنند.

خدمات دانش آموزان بسیجی به سیل زدگان

10 گروه جهادی از بسیج دانش آموزی استان مرکزی در استان های درگیر سیل مشغول امداد رسانی اند.

کتاب مهارت‌آموزی دانش‌آموزان طیف اوتیسم تالیف شد

معاون برنامه‌ریزی آموزشی و توانبخشی سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور از تألیف کتاب مهارت‌آموزی ویژه دانش‌آموزان طیف اوتیسم برای اولین بار در سازمان آموزش و پرورش استثنایی خبر داد.

ارائه بیش از ۷۰۰ خدمت در اردوی جهادی دندانپزشکی

در طی دو روز برگزاری اردوی جهادی دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد، بیش از ۷۰۰ نوع خدمت به ساکنان مناطق کم برخوردار و حاشیه شهر ارائه شد.

بروجرد چشم انتظار اردوگاه دانش‎آموزی نو

اردوگاه فرهنگی، تربیتی و تفریحی دانش آموزی فیال در سال 1313 بنا شده و با گذشت حدود 80 سال از عمر این اردوگاه هیچ‎گونه اقدام جدی و اساسی برای احیا و مرمت آن صورت نگرفته است.

آغاز طرح سوال از شوراهای دانش آموزی مدارس مشهد

طرح سوال از شوراهای دانش آموزی مدارس به منظور دریافت راهکارهای دانش‌آموزان برای تحقق مدرسه ، محله و شهری بانشاط در کلانشهر مشهد آغاز شد.

رقابت بیش از 17 هزار دانش‌آموز در مرحله اول المپیاد دانش‌آموزی نانو

آزمون مرحله اول دهمین المپیاد دانش‌آموزی علوم و فناوری نانو، صبح فردا جمعه ۶ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۸ با حضور بیش از 17 هزار دانش‌آموز داوطلب برگزار خواهد شد.

اعتبار ویژه به ساخت و تجهیز اردوگاه‌های دانش آموزی همدان اختصاص یافت

مدیرکل امور اجتماعی استانداری همدان گفت: کانون‌های تربیتی و اردوگاه‌های دانش‌آموزی ظرفیت خوبی در زمینه پرورش دانش آموزان است، اما آمارها نشان می‌دهد که استفاده مطلوبی از این مکان‌ها در همدان نمی‌شود.

ارسال نخستین کمک‌های دانش آموزی به لرستان

­نخستین محموله کمک های دانش آموزی شهرستانهای استان تهران به مناطق سیل زده استان لرستان ارسال شد

برگزاری نخستین دوره مسابقات دانش آموزی سازه نجات در نیشابور

نخستین دوره مسابقات دانش آموزی "سازه نجات" دانش آموزی در مرکز جهاد دانشگاهی نیشابور برگزار شد.

1300 تیم دانش آموزی ابداعات خود را به رقابت گذاشتند

تهران- ایرنا- پنج هزار و یکصد دانش آموز دوره های مختلف تحصیلی در قالب یک هزار و 300 تیم از امروز (29 فروردین) در اولین جشنواره بین المللی پروژه‌های دانش آموزی سینا، فعالیت های تحقیقاتی، علمی و ابداعات خود را به رقابت گذاشتند.

رشد دو برابری جمعیت دانش آموزی در البرز

البرز با داشتن آمار بالای جمعیت دانش آموزی، دارای متراکم‌ترین کلاس‌ها و بیشترین مدارس دونوبته در کشور است.

پویش دانش آموزی کمک به سیل زدگان

پویش دانش آموزی کمک به سیل زدگان با عنوان سیل مهربانی همکلاسی ها همزمان با سراسر کشور در مدارس خراسان شمالی برگزار شد.

فراخوان جشنواره ملی فیلم کوتاه پلیس منتشر شد

قزوین - ایرنا - معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی قزوین گفت: فراخوان نخستین جشنواره ملی فیلم 110 ثانیه ای با موضوع پیشگیری از اعتیاد برای اطلاع علاقه مندان و ثبت نام آنان در این رویداد منتشر شده است.

چهار هزار و 500 فعال بسیجی در اردوهای جهادی یزد شرکت کردند

یزد - ایرنا - رئیس بسیج سازندگی سپاه الغدیر یزد گفت: در سال 1397، چهار و 500 نفر از نیروهای فعال دانشجویی و دانش آموزی عضو تشکل مردمی بسیج در فعالیت های عمرانی، فرهنگی و بهداشتی اردوهای جهادی استان شرکت کردند.

آزمون مرحله اول المپیاد دانش‌آموزی نانو فردا برگزار می شود

تهران - ایرنا - آزمون مرحله اول دهمین المپیاد دانش‌آموزی علوم و فناوری نانو، جمعه 6 اردیبهشت‌ماه ساعت 10 به صورت همزمان در 121 شهرحوزه و 124 حوزه با حضور 17 هزار و 412 دانش ‌آموز داوطلب برگزار می شود.

برگزاری جشنواره ورزشی سلامت دانش آموزی در آران و بیدگل

جشنواره ورزشی سلامت دانش آموزی با حضور بیش از 400 دانش آموز دوره ابتدایی آران و بیدگل در باشگاه باستانی حضرت ابوالفضل(ع) برگزار شد.

طرح «هر بازاری یک کالای اساسی» برای کمک به سیل زدگان

اردوی جهادی مسئولان و خیرین اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی سراسر کشور برای خدمت به مناطق سیل زده استان خوزستان برگزار شد