وکیل مرجان شیخ الاسلامی:موکلم متواری نیست!

وکیل تسخیری مرجان شیخ الاسلامی گفت: موکله بنده متواری نیست و به کانادا مهاجرت کرده است.مطالب مرتبط

وکیل مرجان شیخ الاسلامی:موکلم متواری نیست!

وکیل تسخیری مرجان شیخ الاسلامی گفت: موکله بنده متواری نیست و به کانادا مهاجرت کرده است.

`پاسخ نماینده دادستان به ادعای وکیل مرجان شیخ‌الاسلام: اگر موکل‌تان به دور زدن تحریم کمک کرد، چرا از کشور گریخت؟

وکیل تسخیری مرجان شیخ‌الاسلام آل آقا گفت: موکلم فرار نکرده بلکه به کانادا مهاجرت قانونی کرده است.

وکیل شیخ الاسلامی بر اساس ادله جمع آوری شده از او دفاع می کند

تهران- ایرنا- رئیس دادگاه شعبه سوم رسیدگی به جرایم اقتصادی گفت: وکیل مدافع مرجان شیخ الاسلامی آل آقا هیچ دیداری با موکلش نداشته است و تنها براساس ادله جمع آوری شده و اظهارات حمزه لو متهم ردیف اول از او دفاع می کند.

پرونده مدیران بانک سرمایه به اجرای احکام ارسال شد

رییس شعبه سوم دادگاه‌های ویژه رسیدگی به پرونده‌های اقتصادی در پاسخ به سوالی مبنی بر رد اتهامات خانم مرجان شیخ الاسلامی آل اقا از سوی وکیل این فرد در جلسه چهارم پرونده پتروشیمی، گفت: بیشتر ادله وکیل براساس اظهارات اقای حمزه لو بوده است نه اینکه خودشان مستن

قاضی مسعودی مقام در جمع خبرنگاران: تا کنون اسناد ادعایی متهمان را ندیده‌ایم

رییس شعبه سوم دادگاه‌های ویژه رسیدگی به پرونده‌های اقتصادی در پاسخ به سوالی مبنی بر رد اتهامات خانم مرجان شیخ الاسلامی آل اقا از سوی وکیل این فرد در جلسه چارم پرونده پتروشیمی، گفت: بیشتر ادله وکیل براساس اظهارات اقای حمزه لو بوده است نه اینکه خودشان مستند

پرونده مدیران بانک سرمایه به شعبه اجرای احکام ارسال شد

رییس شعبه سوم دادگاه‌های ویژه رسیدگی به پرونده‌های اقتصادی در پاسخ به سوالی مبنی بر رد اتهامات خانم مرجان شیخ الاسلامی آل اقا از سوی وکیل این فرد در جلسه چارم پرونده پتروشیمی، گفت: بیشتر ادله وکیل براساس اظهارات اقای حمزه لو بوده است نه اینکه خودشان مستند

توضیحات متهم ردیف اول در رابطه با نحوه مشارکت با مرجان شیخ الاسلامی

مسعودی‌مقام: اظهارات وکیل خانم شیخ‌الاسلام برگرفته از ادله جمع‌آوری شده نیست

327 محکوم متواری به مرجع قضایی سپرده شدند

بیرجند - ایرنا - معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خراسان جنوبی گفت: با توجه به اهمیت پیشگیری از وقوع جرایم از ابتدای امسال تاکنون 327 نفر از محکومین متواری دستگیر و برای اجرای حکم به مراجع قضایی سپرده شدند.

شکارچیان قوچ وحشی در دامغان متواری شدند

سمنان- ایرنا- رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان دامغان گفت: در عملیات کنترل و پایش مناطق شکار ممنوع در دامغان، 2 شکارچی قوچ وحشی در منطقه شکار ممنوع طالو و شیربند با استفاده از تاریکی شب، متواری شدند.

چالش فعالان اقتصادی در محاکم قضایی

فعالان بخش خصوصی نمی‌توانند برای رسیدگی امور خود در دادگاه نماینده حقوقی معرفی و الزاما باید وکیل معرفی کنند که موضوع انتخاب اجباری وکیل، هزینه‌های بالایی برتولیدکننده تحمیل می کند .

برانکو: همه می‌دانید اوضاع خوب نیست؛ وکیل من وظیفه دارد حقوقم را پیگیری کند

برانکو ایوانکوویچ در حاشیه تمرین امروز پرسپولیس، اظهار داشت: با وجود فشردگی مسابقات روز به روز بهتر می‌شویم و پیشرفت داریم. ]]>

وکیل آسانژ اتهامات اکوادور علیه موکلش را رد کرد

تهران - ایرنا - وکیل «جولیان آسانژ» موسس سایت افشاگر ویکی لیکس ، ادعاهای اکوادور در مورد رفتارهای نامناسب موکلش در سفارت این کشور در لندن را رد کرد.

وکیل مدافع و قصرشیرین مجوز نمایش گرفتند

تهران – ایرنا - شورای پروانه نمایش وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای فیلم های سینمایی « قصر شیرین» و «وکیل مدافع» پروانه نمایش صادر کرد.

حفظ استقلال و شان وکیل در جامعه اجتناب ناپذیر است

قزوین- نماینده تاکستان در مجلس شورای اسلامی گفـت: برای دفاع مطلوب از حقوق شهروندی حفظ استقلال، شان و جایگاه وکیل در جامعه ضرورتی اجتناب ناپذیر است.

شکایت وکیل احمدی نژاد از یک فرد نزدیک به او

تهران- ایرنا- وکیل مدافع محمود احمدی نژاد رئیس دولت های نهم و دهم اظهارات اخیر عباس امیری فر که از افراد نزدیک به او محسوب می شود را کذب دانست و گفت: از او به دادسرا شکایت می کنیم.

وکیل ترامپ: دریافت اطلاعات از روس‌ها کار غلطی نیست

رودی جولیانی در اظهاراتی تاکید کرد، هیچ اشتباهی در این که کمپین ریاست جمهوری ۲۰۱۶ ترامپ از روس‌ها اطلاعاتی مخرب علیه رقیب انتخاباتی سابق او دریافت کرده وجود ندارد و چنین کاری "رایج" است.

وکیل کی‌روش: چاره‌ای جز شکایت از فدراسیون فوتبال ایران نداشتیم

وکیل کارلوس کی‌روش با تأیید شکایت مربی پرتغالی از فدراسیون فوتبال ایران تاکید کرد که موکلش چاره‌ای جز این کار نداشته است.

پلیس به فرار قاتل متواری دریاچه چیتگر خاتمه داد

وکیل مدافع متهمان پرونده پتروشیمی: موکلینم امر شرعی را اجابت کرده‌اند

وکیل مدافع چند متهم پرونده شرکت بازرگانی پتروشیمی می‌گوید که موکلانش در رابطه با دور زدن تحریم‌ها، اجابت امر شرعی کرده‌اند.