باز بودن سیل بندهای هور العظیم

بخش زیادی از تالاب هورالعظیم را آب گرفته است و تاسیسات نفتی را به زیر آب برده است. مردم خوزستان معتقدند تاسیسات نفتی احداث شده در این تالاب و جلوگیری از آبگیری حوضچه‌های آن علت بالا آمدن رودخانه کرخه و ورود آب به شهرها و روستاهای خوزستان شده است اما در حامطالب مرتبط

باز بودن سیل بندهای هور العظیم

بخش زیادی از تالاب هورالعظیم را آب گرفته است و تاسیسات نفتی را به زیر آب برده است. مردم خوزستان معتقدند تاسیسات نفتی احداث شده در این تالاب و جلوگیری از آبگیری حوضچه‌های آن علت بالا آمدن رودخانه کرخه و ورود آب به شهرها و روستاهای خوزستان شده است اما در حا

ساخت سر ریز برای همه بندهای خواف در مدت دو ماه

سرپرست فرمانداری خواف  گفت: با هدف مدیریت و کنترل بندهای خاکی  ،در مدت دو ماه باید برای همه بندهای این شهرستان  سرریز ساخته شود.

با وجود آب‌گرفتگی هور العظیم مورد امنیتی گزارش نشده است

معاون عملیات ناجا گفت: با وجود آب‌گرفتگی و سرازیر شدن آب در هور العظیم و قطع ارتباط زمینی از لحاظ امنیتی مورد خاصی گزارش نشده است.

آبگیری بندهای آبخیزداری استان اصفهان

ایرنا- اصفهان- دربارندگی های اخیر بندهای آبخیزداری استان اصفهان آبگیری شد این بند ها و سازه ها که با هدف کنترل وپخش سیلاب احداث شده ، نقش مهمی در تغذیه سفره های زیر زمینی وکنترل رسوب دارد . تصاویر مربوط به بندهای آبخیزداری در مبارکه، طالخونچه وشهرضا

بازدید کانال ها و بندهای مناطق سیل خیز بجنورد

رییس کل دادگستری استان امروز به همراه تعدادی از مسئولان، از کانال ها و بندهای ورودی و خروجی نقاط سیل خیز شهر بجنورد بازدید کرد.

تقویت سیل بندهای اطراف عنبرآباد/ مردم به شایعات توجه نکنند

عنبرآباد - فرماندار عنبرآباد از تلاش برای تقویت سیل بندهای اطراف این شهرستان خبر داد.

آبگیری بندهای آبخیزداری، شهرضا را از خطر سیل نجات داد

اصفهان- ایرنا- رییس مطالعات مهندسی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان با اشاره به تاثیر بارش های اخیر گفت : آبگیری بندهای آبخیزداری شهرستان شهرضا را از خطر سیلاب نجات داده است.

بازدید شهبازی از سیل بندهای ایجاد شده توسط تیم البرز در شیبان خوزستان

استاندار البرز طی بازدید از سیل بندهای ایجاد شده در شهر شیبان به بررسی اقدامات صورت گرفته توسط تیم اعزامی البرز پرداخت.]]>

نشت سیل بندهای ساحلی کارون/ روستاهای رودبار لرستان همچنان زیر آب

سیل بندهای ساحلی کارون نشت کرده و جاده اهواز - آبادان هم مسدود شده، روستاهای رودبار لرستان همچنان زیر آب و مناطق سیل‌زده گلستان نیازمند پمپ‌های قوی هستند، خبرهای سیل در مهر بخوانید.

سیلاب 35 میلیارد ریال به بندهای خاکی سمنان خسارت زد

سمنان- ایرنا- معاون آبخیزداری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان گفت: وقوع سیل در روزهای اخیر بر اساس برآوردها بیش از 35 میلیارد ریال به سازه های آبخیزداری مانند بندهای خاکی خسارت زد.

آبگیری بندهای خاکی در مراتع شهرستان خاتم+فیلم

ارش های بهاری اخیر موجب آبگیری بندهای خاکی در مراتع شهرستان خاتم شد.

اسنپ، انتقادات از قوانین جدیدش را حاصل سوءتفاهم می‌داند

تهران- ایرنا- در طول روزهای گذشته انتشار نسخه جدید مقررات شرکت اسنپ در فضای مجازی موجی از انتقادات نسبت به برخی از بندهای این قوانین را به دنبال داشت. انتقاداتی که این شرکت حمل و نقل، ضمن قبول ابهام در برخی از بندهای قوانین خود، بسیاری از انتقادات را حاصل

بخش زیادی از سیلاب ها توسط بندهای آبخیزداری مهار شد

کرمانشاه- ایرنا- معاون آبخیزداری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری کرمانشاه گفت: در جریان وقوع سیل در بخش هایی از استان، بندهای آبخیزداری که توسط این اداره کل ایجاد شده، بخش زیادی از سیلاب ها را مهار و مانع نفوذ به داخل بسیاری از شهرها و روستاها شد.

ادامه تلاش مردمی برای مستحکم‌سازی سیل‌بندهای شهر سوسنگرد

شهردار سوسنگرد از ادامه تلاش جهت مستحکم‌سازی سیل‌بندهای شهر خبر داد.

پرطرفدار بودن «سلفی» مثل محبوبیت «تتلو» است

یک عکاس معتقد است که سلفی جایگاهی در عکاسی ندارد و پرطرفدار بودن آن دلیل بر خوب بودن آن نیست.

احداث بندهای آبخیزداری تأثیر زیادی در جلوگیری از سیلاب داشت

رئیس اداره مهندسی و مطالعات اداره کل منابع طبیعی استان اصفهان گفت: احداث بندهای آبخیزداری تأثیر زیادی در جلوگیری از سیلاب استان اصفهان داشته است.

هورالعظیم کاملا زیر آب؛ ارتباط زمینی با پاسگاه‌های مرزی قطع شد

معاون عملیات ناجا در حاشیه بازدید هوایی از مناطق سیل زده و "هورالعظیم" گفت: با وجود آبگرفتگی و سرازیر شدن آب در "هور العظیم" و قطع ارتباط زمینی خوشبختانه از لحاظ امنیتی مورد خاصی گزارش نشده است.

مورد امنیتی در مناطق سیل زده خوزستان گزارش نشده است

اهواز - معاون عملیات نیروی انتظامی گفت: باوجود آبگرفتگی و سرازیر شدن آب در هور العظیم و قطع ارتباط زمینی، خوشبختانه به لحاظ امنیتی مورد خاصی گزارش نشده است.

هور العظیم بعد از سیل

بخش زیادی از تالاب هورالعظیم را آب گرفته است و تاسیسات نفتی را به زیر آب برده است. مردم خوزستان معتقدند تاسیسات نفتی احداث شده در این تالاب و جلوگیری از آبگیری حوضچه‌های آن علت بالا آمدن رودخانه کرخه و ورود آب به شهرها و روستاهای خوزستان شده است اما در حا

شکسته شدن تعدادی از بندهای خاکی - درح