سیلاب در منطقه عین دو - اهواز

پس از شکسته شدن سیل‌بند منطقه عین دو اهواز در ۲۰ فروردین، نیمی از خانه‌های این منطقه دچار آبگرفتگی شدند.مطالب مرتبط

سیلاب در منطقه عین دو - اهواز

پس از شکسته شدن سیل‌بند منطقه عین دو اهواز در ۲۰ فروردین، نیمی از خانه‌های این منطقه دچار آبگرفتگی شدند.

قطعی برق اهواز ارتباطی با سیلاب ندارد

اهواز - مدیر رواط عمومی شرکت برق منطقه ای خوزستان گفت: علت قطع برق برخی نقاط اهواز بروز خطا در دکل فشار قوی برق است و ارتباطی با مساله سیلاب ندارد.

پست برق اهواز در محاصره سیلاب

مدیرعامل برق منطقه‌ای خوزستان گفت: در مجموع در اهواز دو پست برق غرب اهواز و کوت امیر درگیر سیل هستند.

چهار جایگاه سوخت در مسیر اهواز - شوش به علت سیلاب تعطیل شدند

اهواز - ایرنا - مدیر شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه خوزستان (اهواز) گفت : چهار جایگاه سوخت در مسیر اهواز - شوش به علت سیلاب و آبگرفتگی از مدار عملیات خارج شدند.

سردار سلامی شبانه در عین ۲ اهواز حضور یافت

اهواز - جانشین فرمانده سپاه پاسداران، شبانه به منطقه عین ۲ اهواز که مردم در حال احداث سیل بند به منظور جلوگیری از ورود سیلاب هستند، بازدید کرد.

احکام تخلیه به اهواز رسید/۵ منطقه اهواز باید فوری تخلیه شوند

اهواز - سرانجامی سیلابی که منطقه عین ۲ اهواز را درگیر کرده بود به مرحله‌ای رسید که استانداری خوزستان فرمان تخلیه ۵ منطقه اهواز را صادر کرد.

خطر گرفتار شدن اهواز در سیلاب / چاره‌ای جز حفظ جان مردم نداریم

‌رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با تاکید بر لزوم تخلیه برخی مناطق اهواز گفت: ممکن است بخش‌هایی از اهواز گرفتار سیلاب شود.

ساخت 26 کیلومتر سیل بند برای مهار سیلاب کرخه و دز آغاز شد

اهواز - ایرنا - مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان با تاکید بر مدیریت و کنترل سیلاب دشت‌ها به ویژه در اهواز، گفت: سیل بند سرتاسری شمال غرب اهواز به طول 26 کیلومتر برای جلوگیری از سیلاب کرخه و دز در حال ساخت است.

سیلاب به کوی ملاشیه اهواز رسید

اهواز - ایرنا - در پی شکسته شدن سیل بند کوی گلدشت در جنوب غربی اهواز، سیلاب به سمت کوی ملاشیه جاری شده است.

گروه جهادی 40 نفره و مدافعان حرم به منطقه عین اهواز اعزام شدند

اهواز - ایرنا - فرمانده سپاه مسجدسلیمان گفت: گروه جهادی 40 نفره بسیجیان ناحیه مسجدسلیمان و جمعی از مدافعان حرم برای ساخت سیل‌بند و مهار سیلاب به منطقه عین دو اهواز اعزام شدند.

تلاش ما ایمن سازی اهواز در مقابل سیلاب است

اهواز – ایرنا- استاندار خوزستان گفت: رودخانه های دز و کرخه به یکدیگر پیوسته و درحال حرکت به سمت اهواز هستند از همین رو تلاش ما ایمن سازی اهواز در مقابل سیلاب است.

شهرک صنعتی شماره 2 اهوازدرمحاصره سیلاب است

اهواز - ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان گفت: شهرک صنعتی شماره 2 اهواز (درکیلومتر 9 جاده اهواز - شوش) در محاصره سیلاب است و در خیابان های این شهرک سیلاب جاری شده است.

شهرک صنعتی شماره 2 اهوازدرمحاصره سیلاب است

اهواز - ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان گفت: شهرک صنعتی شماره 2 اهواز (درکیلومتر 9 جاده اهواز - شوش) در محاصره سیلاب است و در خیابان های این شهرک سیلاب جاری شده است.

2 گوزن زرد از سیلاب رودخانه دز نجات یافتند

اهواز - ایرنا - مدیرکل حفاظت محیط زیست خوزستان گفت: 2 راس گوزن زرد در میانرود دزفول، پس از فروکش کردن سیلاب در منطقه حفاظت شده دز مشاهده شدند.

گزارشی میدانی از وضعیت سیل در منطقه عین2 اهواز

اهواز – ایرنا- اهالی منطقه عین 2 اهواز از غافلگیری توسط کرخه می گویند که بی محابا در تاریکی شب، خانه ها و زمین های کشاورزی را به زیر آب برده است.

اهواز مرحله سوم هجوم سیلاب را پشت سر گذاشت/آغاز روند کاهشی دبی کارون

اهواز مرحله سوم هجوم سیلاب را پشت سر گذاشت و روند کاهشی دبی کارون آغاز شده است. هنوز هم برخی بی‌اخلاقی‌ها در فضای مجازی موجبات نگرانی مردم اهواز را فراهم می‌کند که مسئولان امر اطمینان داده‌اند بارندگی‌های پیش‌بینی شده تاثیری بر سیلاب ندارد. البته در میان

سیلاب بیخ گوش اهواز/ راه دسترسی ۲۲۰ روستای لرستان همچنان قطع است

سیلاب به ورودی شهر اهواز رسیده، ارتباط پلدختری‌ها با ۱۱۵ قطع است و برخی مناطق مشکل دارو دارند، همچنین آخرین خبرها حکایت از کاهش ارتفاع آب در آق‌قلا دارد؛ اخبار سیل را در مهر بخوانید.

روستای علوه اهواز و نیاز فوری به حضور نیروهای کمکی برای مقاوم‌تر کردن سیل‌بندها + فیلم

روستای علوه در نزدیکی شهر اهواز از مناطقی است که در روزهای اخیر تنها با مقاومت جوانان این منطقه در برابر سیلاب دوام آورده است.

آب در غرب اهواز بالا می آید

تهران -ایرنا- همه به جنگ سیلاب آمده اند، اما سیل امان نمی دهد؛ سیل بندهای دست ساز جوانان توان مقاومت در برابر هیولای سیلاب را ندارند. هر لحظه ممکن است فرو بریزند و سیل شهر را ببلعد. 100 هزار نفر در غرب و شمال غرب اهواز شاهد بالا آمدن دم به دم آب در شهر هس

سیلاب بیخ گوش اهواز/ ارتباط مردم پلدختر با ۱۱۵ قطع است

سیلاب به ورودی شهر اهواز رسیده، ارتباط پلدختری‌ها با ۱۱۵ قطع است و برخی مناطق مشکل دارو دارند، همچنین برآوردها حکایت از خسارت به ۱۰۰ کیلومتر راه در گلستان دارد؛ اخبار سیل را در مهر بخوانید.