تسریع فرایند ایجاد استارتاپ‌ها با حضور شتاب‌دهنده‌ها

دبیر ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: شتاب‌دهنده‌ها مجموعه‌هایی هستند که فرآیند ایجاد یک کسب‌وکار نوپا و یک استارتاپ را تسریع و به آن شتاب می‌بخشند.مطالب مرتبط

تسریع فرایند ایجاد استارتاپ‌ها با حضور شتاب‌دهنده‌ها

دبیر ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: شتاب‌دهنده‌ها مجموعه‌هایی هستند که فرآیند ایجاد یک کسب‌وکار نوپا و یک استارتاپ را تسریع و به آن شتاب می‌بخشند.

حمایت ویژه صندوق نوآوری وشکوفایی از شتاب دهنده‌های فعال درمناطق محروم

تهران- ایرنا- عضوهیات عامل صندوق نوآوری وشکوفایی ریاست جمهوری اعلام کرد: این صندوق به منظور رفع محرومیت از طریق ابزار فناوری و نوآوری، از شتاب دهنده‌هایی که در مناطق محروم فعالیت کنند به صورت ویژه و خاص حمایت می‌کند.

بسته حمایتی صندوق نوآوری وشکوفایی ویژه شتاب دهنده‌ها تشریح شد

تهران- ایرنا- معاون توسعه صندوق نوآوری وشکوفایی ریاست جمهوری از تصویب بسته حمایتی ویژه شتاب دهنده‌ها در این صندوق خبر داد و کلیات آن را تشریح کرد.

جزئیات بسته حمایتی صندوق نوآوری و شکوفایی ویژه شتاب دهنده‌ها

معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی از تصویب بسته حمایتی ویژه شتاب‌دهنده‌ها در این صندوق خبر داد.

کاهش فرایند اداری برای جذب سرمایه گذاری

استاندار اردبیل گفت: تمامی دستگاه های اجرایی باید در راستای کاهش فرایند اداری برای جذب سرمایه گذاری و تسریع در روند اشتغال تلاش کنند.

حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی از تجهیز و استقرار شتاب‌دهنده‌ها

رسمی شدن مرز «سیرانبند» شتاب دهنده توسعه کردستان - وریا کرمی*

سنندج - ایرنا - حکومت مرکزی عراق سرانجام هفته گذشته مرز سیرانبند در بانه را به رسمیت شناخت که با این اقدام بارقه امید و توسعه در دل مردم این شهرستان جرقه زد ،توسعه ای که چراغ اول آن را دولت تدبیر و امید با تصویب ایجاد منطقه ویژه اقتصادی روشن کرده بود.

استارتاپ جاده‌ابریشم نیمه اردیبهشت به پایان خط می‌رسد

تهران- ایرنا- مسئولان استارتاپ جاده ابریشم از برگزاری فینال این رویداد در تاریخ 12 و 13 اردیبهشت با حضور 8 تیم برتر کشوری خبر دادند.

ایجاد کلکسیون ارقام مناسب "شیرین‌بیان" کشور/حمایت از استارتاپ‌های گیاهان دارویی

قائم مقام فناوری پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی با اشاره به فعالیتهای متنوع پژوهشگاه در حوزه گیاهان دارویی آمادگی این پژوهشگاه را برای حمایت از استارتاپ‌های این حوزه اعلام کرد.

حضور رییس‌جمهور در خوزستان دلگرم‌کننده بود/ مناطق سیل‌زده نیازمند دید راهبردی هستند/ اقدامات تسکین‌دهنده دیگر برای خوزستان کارساز نیست

عضو مجمع نمایندگان خوزستان گفت: اقدامات تسکین‌دهنده دیگر برای خوزستان کارساز نیست بلکه با یک دید راهبردی باید در جهت لایروبی رودخانه‌ها، تقویت سیل‌بند‌ها و ایجاد کانال‌های انحرافی اقدام شود. ]]>

رقابت استارتاپ‌ها در فینال رویداد استارتاپ جاده ابریشم

روحانی: لزم تامین اثاثیه از بین رفته مردم با حضور فعال بخش تولید/ضرورت تسریع در تامین خسارت و بازسازی بناهای اسیب دیده و اراضی کشاورزی

رئیس جمهور، اسکان مردمی که منازلشان از سیل آسیب دیده را در اولویت برنامه ها دانست و گفت: روند بازسازی مناطق آسیب دیده از سیل اخیر باید در حرکتی جهادی و با وحدت ملی و ایثار و فداکاری شتاب گیرد تا مردم این مناطق به سرعت از معضلی که با آن روبرو هستند، نجات

تبادل تکنولوژی با استارتاپ‌ها در گیلان

دومین رویداد اینوتکس با هدف تبادل دانش فنی و تکنولوژی و مشارکت میان شرکت‌ها و سرمایه گذاری روی طرح‌ها و استارتاپ‌ها در رشت برگزار شد.

روایتی تکان دهنده از مدافعان حرم و شهدای خان‌طومان در سوریه

امیرحسین حاجی نصیری جانباز مدافع حرم با حضور در یکی از هیئات خاطرات تکان دهنده و قابل تامل خود را درباره مدافعین حرم و شهدای خان‌طومان سوریه تعریف کرد.

فرایند انتخابی تیم ملی بعد از قهرمانی آسیا اعلام می شود

تهران - ایرنا - سرپرست تیم ملی کشتی آزاد گفت: بعد از پیکارهای قهرمانی سال 2019 چین، کادر فنی مسیر و فرایند رسیدن به دوبنده تیم ملی در رقابت های جهانی قزاقستان را مشخص و اعلام می کند.

موفقیت یک استارتاپ در تولید موادنابود کننده عفونت های بیمارستانی

تهران- ایرنا- یک استارتاپ فعال در مرکز خدمات فناوری دانشگاه صنعتی شریف، به تازگی موفق به طراحی و ساخت مواد نانو ساختار با قابلیت از بین بردن عفونت های مقاوم در محیط های درمانی و بیمارستانی شده است.

سناتور آمریکایی خواستار آغاز فرایند استیضاح ترامپ شد

رقیب دموکرات ترامپ در انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا، با اتکا به گزارش «مولر»، خواستار آغاز فرایند استیضاح وی در کنگره شد.

خط تولید نوارهای هشدار دهنده گاز در مشهد بهره برداری شد

مشهد - ایرنا - خط تولید نوارهای هشدار دهنده و انبار معین شرکت گاز خراسان رضوی روز چهارشنبه با حضور جمعی از مسئولان شرکت ملی گاز ایران در شهرک صنعتی فناوری های برتر مشهد به بهره برداری رسید.

خط تولید نوارهای هشدار دهنده در مشهد بهره برداری شد

مشهد- ایرنا- خط تولید نوارهای هشدار دهنده و انبار معین شرکت گاز خراسان رضوی روز چهارشنبه با حضور جمعی از مسئولان شرکت ملی گاز ایران در شهرک صنعتی فناوری های برتر مشهد به بهره برداری رسید.

مومنی: باید عملکردم به گونه‌ای باشد که ادامه دهنده راه آشوری باشم/ مطمئنا ویزای ملی‌پوشان برای حضور در مراکش صادر خواهد شد

سرپرست دبیری فدراسیون کاراته گفت: باید عملکردم در کاراته به گونه‌ای باشد که ادامه دهنده راه و زحمات آشوری باشد.