جوانان داوطلب هلال احمر همدان در لرستان حضور یافتند

همدان- ایرنا- معاون امور جوانان جمعیت هلال‌احمر همدان گفت: تیم 33 نفره کانون های دانشجویی و جوانان هلال احمر این استان در 2 روستای سیل زده پل دختر حضور یافتند.مطالب مرتبط

جوانان داوطلب هلال احمر همدان در لرستان حضور یافتند

همدان- ایرنا- معاون امور جوانان جمعیت هلال‌احمر همدان گفت: تیم 33 نفره کانون های دانشجویی و جوانان هلال احمر این استان در 2 روستای سیل زده پل دختر حضور یافتند.

2200هزار نفر روز مشارکت جوانان هلال‌احمر در سیل لرستان

خرم آباد - ایرنا - معاون جوانان جمعیت هلال احمر لرستان گفت: اعضای جوانان هلال احمر بیش از 2هزارو 200 نفر روز در امداد رسانی به سیلزدگان استان مشارکت داشتند.

اقدامات اثربخش جوانان جمعیت هلال‌احمر لرستان در سیلاب اخیر

خرم‌آباد- معاون جوانان جمعیت هلال‌احمر لرستان اقدامات اثر بخش اعضای جوانان هلال‌احمر در امداد رسانی به افراد حادثه دیده در سیلاب اخیر را تشریح کرد.

‎وضعیت استخدامی نیروهای داوطلب هلال‌احمر/ارائه تسهیلات به سربازان در ازای خدمات داوطلبانه

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر با حضور در ایسنا به مناسبت روز جوان، به تشریح اقدامات و برنامه‌های پیش روی این سازمان از خدماتشان در سیل اخیر گفت و وضعیت استخدامی نیروهای داوطلب و برنامه‌ها و طرح‌هایشان برای ارائه تسهیلات به سربازان در ازای خدمات داوطل

مخالفت شورای تامین استان‌ها با حضور جوانان هلال احمر در مناطق سیل‌زده!

رئیس سازمان جوانان هلال احمر با اشاره به حضور تاثیرگذار تیم‌های سحر در مناطق سیل‌زده گفت: در ابتدا شورای تامین استان‌های سیل زده موافق حضور این جوانان نبود، اما این افراد متخصص با قبول مسئولیت و با حضورشان در مناطق سیل‌زده، موفق عمل کردند.

جوانان سازمان هلال احمراستان‌های معین خوزستان با زمان‌بندی در خوزستان حضور پیدا می‌کنند

رئیس سازمان جوانان هلال احمر گفت: جوانان سازمان هلال احمر فارس، کرمان، تهران و البرز که استان‌های معین خوزستان هستند در قالب تیم‌های سحر و امداد و نجات به ترتیب و با زمان‌بندی در خوزستان حضور پیدا می‌کنند.

پیام رییس سازمان جوانان هلال احمر به مناسبت روز جوان

رئیس سازمان جوانان هلال احمر در پیامی به مناسبت هفته جوان تاکید کرد که جوانان با حرکت های جهادی خود، امیدواری‌ها به پیمودن گام دوم و گام‌های بعدی انقلاب را بیش از پیش متبلور ساختند و نشان دادند که جوانان آماده‌اند “شانه‌های خود را به زیر بار مسوولیت دهند”

تلاش ۴ ساعته برای پیداکردن دانشجویان مفقود شده در آب گرم لوت

رئیس هلال احمر خوسف گفت: پنج دانشجوی مفقود شده در منطقه آب گرم لوت با کمک امدادگران هلال احمر نجات یافتند.

رییس سازمان جوانان هلال احمر در روز «جوان» مهمان «ایسنا»

رییس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر امروز همزمان با روز جوان از خبرگزاری دانشجویان ایران بازدید کرد.

20هزار بسته حمایتی بین دانش ‌آموزان سیل‌ زده لرستان توزیع می شود

تهران- ایرنا- معاون دانشجویی و جوانان سازمان جوانان جمعیت هلال احمر از توزیع20 هزار بسته حمایتی شامل 10 هزار بسته نوشت ‌افزار و 10 هزار جعبه کمک ‌های اولیه بین دانش ‌آموزان مناطق سیل ‌زده لرستان خبر داد.

نجات ۴۳ نفر از چنگال سیل در خراسان جنوبی

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی از تاریخ ۲۵ تا ۲۸ فروردین‌ ماه ۴۳ نفر از حوادث سیل و آبگرفتگی در استان توسط نیروهای هلال احمر نجات یافتند.

جوانان کشمیری به کمک سیل زدگان ایران شتافتند

تهران- ایرنا- یک گروه از جوانان داوطلب منطقه کشمیر برای کمک به سیل زدگان ایران به استان لرستان سفر کردند.

کمک ۵۸۰ میلیون ریالی جامعه ورزش همدان به مردم سیل زده لرستان

همدان - مردم، مسئولان و جامعه ورزش و جوانان استان همدان با برپایی مراسم گلریزان ۵۸۰ میلیون کمک نقدی و غیر نقدی برای هموطنان سیل زده لرستان جمع آوری کردند.

توسعه استارت‌آپ‌ها توسط سازمان جوانان برای کاهش آسیبهای اجتماعی

همزمان با هفته جوان، برای تشریح ساختار فعالیت های سازمان جوانان هلال احمر و نقش جوانان در این نهاد، به گفتگو با رئیس سازمان جوانان این نهاد در خبرگزاری مهر نشستیم.

توضیحات هلال احمر درباره حواشی پیرامون توزیع چادر درمناطق سیل زده

به دنبال انتشار برخی ویدئوهای حاشیه ای و شایعات کذب در خصوص توزیع و فروش چادرهای هلال احمر، روابط عمومی جمعیت هلال احمر توضیحاتی ارائه داد.

امدادرسانی هلال احمر کرمان به بیش از 11500 نفر از اهالی حمیدیه خوزستان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان از امدادرسانی به بیش از 11 هزار و 500 نفر از اهالی حمیدیه خوزستان در هفتمین روز حضور نیروهای امدادی خبر داد و گفت: تاکنون بیش از 723 میلیون تومان کمک‌های نقدی توسط مردم استان کرمان به جمعیت هلال احمر اهدا شده است.

هلال‌احمر به کمک روستاهای صعب‌العبور طبس شتافت

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: نیروهای امداد هوایی هلال احمر برای کمک به روستاهای صعب‌العبور تپه‌طاق و عشق‌آباد طبس عازم این منطقه شدند.

حتی یک دلار کمک خارجی برای سیل‌زدگان دریافت نکرده‌ایم

رئیس جمعیت هلال احمر با بیان اینکه هلال احمر تا این لحظه حتی یک دلار کمک خارجی برای سیل دریافت نکرده است، گفت: به دنبال بسته بودن حساب سوئیفت و حساب ارزی هلال احمر در اثر تحریم‌ها، با وجود اعلام عددها و ارقام، مبلغی به حساب هلال احمر ایران واریز نشده است.

نماینده رهبری از مرکز فرماندهی عملیات هلال احمر لرستان بازدید کرد

خرم آباد- نماینده مقام معظم رهبری امروز از مرکز فرماندهی عملیات هلال احمر لرستان بازدید کرد.

رییس جمعیت هلال احمر: ۱۳۰ میلیارد تومان از منابع هلال احمر برای کمک به سیل‌زدگان هزینه شد

رییس جمعیت هلال احمر با تشریح عملکرد این سازمان در سیلاب‌های اخیر کشور، گفت‌ که بالغ بر ۱۳۰ میلیارد تومان منابع داخلی جمعیت هلال احمر برای کمک به سیل زدگان هزینه شده است و بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان کمک های مردمی به هلال احمر واریز شده است.