برکات باران در کهگیلویه و بویراحمد

گچساران - ایرنا - بارش مطلوب سال زراعی جاری پس از تجربه 10 سال خشکسالی نویدبخش سالی پربار برای رونق تولید در استان کهگیلویه و بویراحمد است.
کلمات کلیدی: [ اجتماعی] [ سایر حوزه ها]


مطالب مرتبط

باران برکات خوبی برای کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد داشت

گچساران - ایرنا - رییس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: باران برکات خوبی برای رونق تولیدات کشاورزی در این استان داشته است که بیشتر خسارت های وارد شده به زیرساخت های کشاورزی بوده است.

برکات باران در کهگیلویه و بویراحمد

گچساران - ایرنا - بارش مطلوب سال زراعی جاری پس از تجربه 10 سال خشکسالی نویدبخش سالی پربار برای رونق تولید در استان کهگیلویه و بویراحمد است.

بارش باران در کهگیلویه و بویراحمد پیش بینی می شود

یاسوج- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد گفت: امروز سه شنبه با گذر امواج کم دامنه ناپایدار در بعضی ساعات ناپایداری هایی به صورت بارش پراکنده باران، گاهی رگبار پراکنده همراه با رعد و برق و وزش باد به نسبت شدید پیش بینی می شود.

آیا عطش آب در کهگیلویه و بویراحمد رفع می شود؟

یاسوج - ایرنا - خشکسالی 10 سال گذشته در کهگیلویه و بویراحمد که به سرزمین رودخانه های خروشان ،نهرها و چشمه های جوشان معروف است این استان را به سرزمین خشکی تبدیل کرده بود ولی آیا بارش های خوب باران امسال این بحران را رفع می کند؟

راه ارتباطی 6 روستای کهگیلویه و بویراحمد همچنان مسدود است

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کهگیلویه و بویراحمد گفت: به دلیل باران‌های سیل آسای نیمه اول فرودین ماه همچنان راه ارتباطی 6 روستای این استان قطع است.

بارش پراکنده در کهگیلویه و بویراحمد ادامه می یابد

یاسوج- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد گفت: امروزتا اواسط هفته آینده با گذر امواج کم دامنه ناپایدار ، ناپایداری هایی به صورت بارش باران، در نقاط مستعد تگرگ، گاهی رگبار پراکنده همراه با رعد و برق و وزش باد به نسبت شدید ، در این استان پ

برکات باران ویرانگر نوروزی از زبان یک نماینده

نماینده مردم سبزوار در مجلس با بیان اینکه باران سیل‌آسای نوروزی علاوه بر خرابی‌ها و ویرانی‌ها برکات میان‌مدت بسیاری به دنبال داشت، گفت: مدیران، برنامه‌ریزان و مسؤولان کشور به ویژه در بخش‌های نیرو و کشاورزی باید هر چه بیشتر مکانیزم‌ها، سازوکارها و تصمیماتی

300 کارگر مزارع پرورش ماهی در کهگیلویه و بویراحمد بیکار شدند

مدیرکل تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد باران‌های سیل آسای و فرودین ماه سبب ایجاد خسارت و یا تعطیلی 150 مزرعه پرورش ماهی در این استان شد، گفت: 300 کارگر شاغل در این کارگاه‌ها بیکار شدند.

خسارت سیل به بیش از 20 هزار هکتار اراضی کهگیلویه و بویراحمد

رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: در کهگیلویه و بویراحمد بالغ بر 20 هزار و 283 هکتار از اراضی یا دچار آبگرفتگی کامل شدند و یا بر اثر تگرگ و سیل خسارت زیادی دیدند.

اجرای بیش از 120 پروژه راهسازی در کهگیلویه و بویراحمد

مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد گفت: در کهگیلویه و بویراحمد بیش از 120 پروژه راهسازی در دست اقدام است.

بارش شدید باران در ۷ استان

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: امروز (۲۳ فروردین) بارش باران در جنوب کردستان، کرمانشاه، لرستان، ایلام، شمال خوزستان، کهگیلویه و بویراحمد و شمال بوشهر شدت بیشتری دارد.

بارش باران در ۷ استان کشور

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: پنج‌شنبه (۲۹ فروردین‌ماه) با ورود یک سامانه بارشی از جنوب غرب در استان‌های لرستان، ایلام، مرکزی، قم، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد و خوزستان بارش رگباری باران خواهیم داشت.

رعد و برق جان یک عشایر را در کهگیلویه و بویراحمد گرفت

معاون توسعه و عمران اداره‌کل امور عشایر کهگیلویه و بویراحمد گفت: یک جوان عشایری بر اثر اصابت رعد و برق جان خود را از دست داد.

آزادی ۱۴ زندانی در استان کهگیلویه و بویراحمد

همزمان با اعیاد شعبانیه و ولادت حضرت امام حسین(ع)، تعداد 14 نفر زندانی از زندان‌های کهگیلویه و بویراحمد آزاد شدند.]]>

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور به کهگیلویه و بویراحمد سفر می کند

یاسوج- معاون اقتصادی و توسعه منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد از سفر معاون علمی و فناوری رئیس جمهور به کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.

تصادفات فوتی در کهگیلویه و بویراحمد 56 درصد افزایش یافت

رئیس اورژانس 115 کهگیلویه و بویراحمد از افزایش 56 درصدی فوتی‌های تصادفی در نوروز امسال به نسبت مدت مشابه سال قبل خبر داد.

ایست قلبی جان 2 نفر را در کهگیلویه و بویراحمد گرفت

یاسوج- ایرنا- رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌ های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: در 24 ساعت گذشته 2 نفر در این استان بر اثر ایست قلبی جان خود را از دست داده اند.

وضعیت هوای کهگیلویه و بویراحمد طی 3 روز آینده

رئیس اداره پایش هواشناسی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: بررسی آخرین نقشه های هواشناسی گذر امواج ناپایدار را طی امروز و فردا در این استان نشان می دهد.

600 چشمه خشکیده کهگیلویه و بویراحمد دوباره جوشید

یاسوج- ایرنا- مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای کهگیلویه و بویراحمد گفت: با توجه به بارش های اخیر 600 چشمه این استان که در پی خشکسالی های سه سال گذشته تاکنون خشک شده بودند، دوباره جوشیدند.

تلف شدن 850 دام عشایر کهگیلویه و بویراحمد بر اثر بارندگی و سیل

مدیرکل امور عشایر کهگیلویه و بویراحمد گفت: در بارندگی‌های شدید و سیل استان، 850 رأس دام سبک و سنگین عشایری از بین رفته است.