چرا ترک خانه ها موقع سیل سخت می شود؟

تهران - ایرنا - سیل که می آید، زلزله که رخ می دهد و زمینی که رانش دارد و خلاصه موقع هر حادثه طبیعی، عده ای از آسیب دیدگان آن حادثه که شمارشان کم نیست حاضر نمی شوند خانه تخریب شده خود را به راحتی رها کنند و به جای امنی بروند.مطالب مرتبط

چرا ترک خانه ها موقع سیل سخت می شود؟

تهران - ایرنا - سیل که می آید، زلزله که رخ می دهد و زمینی که رانش دارد و خلاصه موقع هر حادثه طبیعی، عده ای از آسیب دیدگان آن حادثه که شمارشان کم نیست حاضر نمی شوند خانه تخریب شده خود را به راحتی رها کنند و به جای امنی بروند.

حناچی: مردم حق دارند مشخصات فنی املاک را موقع خرید بدانند

تهران- ایرنا- پیروز حناچی شهردار تهران با بیان اینکه شهروندان حق دارند موقع خرید هر ملکی از مشخصات فنی آن مطلع باشند گفت: به همین علت مشخصات فنی ساختمان های پایتخت از جمله نوع اسکلت (فلزی، بتنی) و میزان رعایت مقررات ملی در آنها تهیه خواهد شد.

اطلاع رسانی درست و به موقع در شرایط بحرانی مهمترین وظیفه رسانه است

سنندج - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: رسانه ها در ایفای نقش اطلاع رسانی و خبررسانی درست و به موقع خود وظیفه مهمی برای هدایتگری مردم و مسئولین در بحران ها و شرایط خاص دارند که باید به دور از هر گونه سیاسی کاری این وظیفه خطیر را انجام دهند.

گران‌ترین خانه جهان در تهران/ اشیاء این خانه قیمت ندارند

اشیای باستانی و منحصر به فرد گردآوری شده در خانه موزه مقدم باعث شد این بنای تاریخی در دهه ۴۰ به عنوان گران ترین خانه جهان معرفی شود.

ارتشیان ‌با حضور به موقع در مناطق سیل‌زده در بین مردم ‌امیدآفرینی کردند

امام جمعه اردبیل گفت: ارتشیان ‌با حضور به موقع در مناطق سیل‌زده در بین مردم ‌امیدآفرینی کردند.

سیل؛ بوی بهار، مثل بهار نارنج

گرگان - ایرنا - روز اول نوروز بود که همه رویاهای 'الینا' ی 7 ساله را آب برد. او حالا در یکی از روستاهای اطراف آق قلا نزد اقوام بسر می برد و پدر و مادر چند روزی است که به خانه برگشته اند و در حال سر وسامان دادن به خانه هستند، خانه ای مملو از گل و لای و حیا

فیلم/میلان به موقع بیدار شد

«خانه احزاب» به اصولگرایان رسید/ «روح‌الامینی» رئیس شد

اولین جلسه شورای مرکزی خانه احزاب صبح امروز برگزار شد و طبق تصمیم اعضای شورا، ریاست خانه احزاب در سال ۹۸ به فراکسیون اصولگرایان سپرده شد.

آشنایی با گران‌ترین خانه جهان در تهران+عکس

اشیای باستانی و منحصر به فرد گردآوری شده در خانه موزه مقدم باعث شد این بنای تاریخی در دهه ۴۰ به عنوان گران‌ترین خانه جهان معرفی شود.]]>

روستای«بنده بیت سلیط»خانه ای روی آب/ سیل زده اماهمچنان مهمان نواز

اهواز- سیل در خوزستان باعث آبگرفتگی ۱۱۴ روستا و تخلیه ۲۷۰ روستا شد و اکنون شرایط به گونه ای است که خانه های روستاهایی مثل «بنده بیت سلیط» سوسنگرد تبدیل به «خانه ای روی آب» شده اند.

محمدی‌راد: تیم اندونزی ما را آزار داد/ به موقع به بازی برگشتیم

یک همبستگی عاشقانه در کوچه‌های سیل‌زده/ وقتی ایران پای خانه‌تکانی خانه ما آمد

شهردار تهران: با لایروبی به موقع مسیل‌ها در بارندگی های اخیر غافلگیر نشدیم

قرار نیست خانه شاملو تخریب شود

دبیر کمیته پیگیری خانه‌های تاریخی تهران می‌گوید: تا کنون درخواستی مبنی بر تخریب و نوسازی خانه احمد شاملو از سوی مالک داده نشده و قرار نیست این بنا تخریب شود.

طرح خانه موزه‌های هنری در کرمان اجرا می‌شود

مدیرکل ارشاد استان کرمان با اشاره به اینکه ایجاد خانه موزه‌های هنری در کرمان در برنامه است گفت: خانه‌های تاریخی کرمان به موزه هنرمندان کرمانی تبدیل می‌شود.

فرکی: در بدترین موقع برابر تراکتورسازی قرار گرفتیم/ اولویت پیکان بازی تماشاگرپسند است

جوانان یاری‌گر طرح «هر مسجد، یک خانه»/ «روز از نو، خانه از نو»

حمایت دولت برای جا به جایی خانه ها از حریم رودخانه های رامسر

نوشهر- ایرنا - رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی رامسر با اعلام این که دولت برای جا به جایی خانه های واقع در حشیه رودخانه ها کمک می کند ، گفت که از جمله این کمک ها که پس از ترک خانه و قطعی شدن انتقال صورت می گیرد ، صدرو پروانه ساخت رایگان و تسهیلات بلاعوض است

معاون وزیر ورزش:93 خانه جوان فعال ایجاد شد

بوشهر-ایرنا- معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت:در راستای جلب مشارکت های جوانان هم اینک 100 خانه جوانان درمراکز استان ها فعال است که از این شمار 93 خانه در در دولت تدبیر و امید ایجاد شده است.

۶۰ خانه جوان در کشور به بهره برداری می رسد

کاشان - معاون ساماندهی جوانان وزارت ورزش از وجود ۹۰ خانه جوان در کشور خبر داد و گفت: ۶۰ خانه جوان طی ماه‌های آینده در کشور به بهره برداری می‌رسد.