بهزیستی قزوین اقلام مورد نیاز مددجویان سیل زده را اعلام کرد

قزوین – ایرنا – اداره بهزیستی قزوین روز شنبه با انتشار فراخوانی برای جمع آوری کمک های مردمی، اقلام مورد نیاز معلولان و مددجویان را در مناطق سیل زده اعلام کرد.مطالب مرتبط

توزیع لوازم خانگی بین مددجویان سیل زده استان

برخی اقلام خانگی مورد نیاز مددجویان سیل زده کهگیلویه وبویراحمد بین آن‌ها توزیع شد.

کمک بلاعوض ۱۰میلیون تومانی به واحدهای احداثی مددجویان بهزیستی

گرگان- مدیرکل بهزیستی گلستان با بیان این که ۳۹۱ واحد مسکونی مددجویان بهزیستی در سیل تخریب شد از کمک بلاعوض ۱۰ میلیون تومانی به واحدهای احداثی مددجویان بهزیستی خبرداد.

توزیع چهارتن اقلام در پلدختر توسط نیروهای اورژانس

رئیس سازمان اورژانس کشور از توزیع چهار تن اقلام بهداشتی، اقلام مورد نیاز بانوان و نوزادان و ماسک فیلتردار خبر داد.

راه‌اندازی ۱۷ مهد کودک سیار در خوزستان + اقلام مورد نیاز

سرپرست امور کودکان و نوجوانان سازمان بهزیستی کشور از راه‌اندازی ۱۷ مهد کودک سیار در اردوگاه‌های اسکان موقت سیل زدگان خوزستان خبر داد.

اهدای 30 سری اقلام لوازم خانگی به مددجویان

30 سری اقلام لوازم خانگی به مددجویان شهرستان درمیان اهدا شد.

مددجویان سیلزده بهزیستی مازندران به مستمری سه برابری رسیدند

ساری - ایرنا - مدیرکل بهزیستی مازندران گفت که وعده افزایش سه برابری مستمری مددجویان سیلزده استان محقق و در قالب مستمری ماه فروردین به آنان پرداخت شده است.

تامین اعتبار مورد نیاز شرکتهای دانش بنیان از سوی مجلس پیگیری شود

قزوین- رئیس پارک علم و فنآوری امام خمینی استان قزوین گفت: در صورت تامین اعتبار مورد نیاز شرکت های دانش بنیان از سوی نمایندگان مجلس می توان شعار رونق تولید را با سرعت بیشتری محقق کرد.

4 تن اقلام بهداشتی در مناطق سیل زده پلدختر توزیع شد

تهران- ایرنا- رئیس سازمان اورژانس کشور گفت: 4 تن اقلام بهداشتی، آب آشامیدنی، ماسک و اقلام مورد نیاز بانوان و نوزادان در مناطق آسیب دیده و سیل زده پلدختر توسط نیروهای اورژانس توزیع شد.

212 کودک کار در مراکز حمایتی بهزیستی قزوین پذیرش شدند

قزوین - ایرنا - مدیر کل بهزیستی قزوین گفت: 212 کودک کار در مراکز حمایتی بهزیستی استان طی سال قبل پذیرش شدند که نسبت به مدت مشابه گذشته 29 درصد رشد داشته است.

توزیع لوازم خانگی بین مددجویان سیل زده استان

تعدادی لوازم خانگی مورد نیاز مددجویان سیل زده کهگیلویه وبویراحمد بین آنها توزیع شد.

معاون بهزیستی: مددجویان مناطق سیل زده را فراموش نکرده ایم

تهران- ایرنا- معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی با تشریح خدمات این نهاد در مناطق سیل زده گفت: مددجویان این مناطق را فراموش نکرده ایم و در حد توان امکانات و تیم های تخصصی برای خدمات رسانی فرستاده ایم.

حفظ حرمت و کرامت انسانی مددجویان در اولویت بهزیستی است

یزد - ایرنا - اداره کل بهزیستی یزد در پی انتشار عکس و فیلم هایی از کودکان کار و خیابانی در فضای مجازی و انتقاد برخی شبکه های اجتماعی استان اعلام کرد: این نهاد در ارائه خدمات تخصصی به عموم به ویژه جامعه هدف همواره بر حفظ حرمت و کرامت افراد به عنوان محور اص

123 کودک اوتیسمی تحت پوشش بهزیستی زنجان هستند

زنجان - ایرنا - معاون توانبخشی بهزیستی استان زنجان گفت: برای 123 کودک اوتیسمی در این اداره کل پرونده تشکیل شده است و خدمات مورد نیاز به آنان ارائه می شود.

15 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال به مددجویان بهزیستی بروجرد پرداخت شد

بروجرد - ایرنا - رئیس بهزیستی بروجرد گفت: پارسال 15 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان این نهاد حمایتی در شهرستان پرداخت شد.

8427 نفر به مراکز درمان آسیب اجتماعی قزوین مراجعه کردند

قزوین – ایرنا – مدیر کل بهزیستی استان قزوین گفت: در سال گذشته هشت هزار و 427 نفر به مراکز درمان و کاهش آسیب های اجتماعی بهزیستی قزوین مراجعه کرده و از خدمات آنها بهره مند شدند.

ارسال اقلام بهداشتی و مواد غذایی به سیل زدگان

سازمان توسعه منابع انرژی وزارت دفاع (توان) محموله اقلام بهداشتی و مواد غذایی مورد نیاز مردم مناطق سیل زده کشور را ارسال کرد

استاندار اصفهان: ۲۸ دستگاه کامیون اقلام مورد نیاز برای سیل زدگان خوزستان اعزام شد

تخریب ۳۰۰۰خانه مددجویان سیل زده/اولویت های ساخت و ساز

رئیس سازمان بهزیستی با اشاره به اینکه ۳ هزار واحد مسکونی در اثر سیل تخریب شد، گفت: در سیل اخیر به دلیل تخلیه به موقع، آسیبی متوجه افراد حاضر در مراکز بهزیستی نشده است.

بهزیستی،آسیب روحی ناشی از سیل گلستان را 1968نفر اعلام کرد

گرگان - ایرنا - مدیر کل بهزیستی گلستان گفت: 12 هزار و 742 مورد عملیات غربالگری در مناطق سیل زده ی استان نشان می دهد که یک هزار و 968 نفر به اختلال روانی و استرس فوق حاد ناشی از بلای سیل مبتلا شدند.

یارانه ارزی گوشت چه می‌شود؟

حدود یک هفته از حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی برای واردات گوشت به عنوان یکی از پرحاشیه‌ترین اقلام مورد نیاز مردم در چند ماه اخیر می‌گذرد، اما هنوز دولت تصمیم خود را برای تامین این محصول اساسی در زمان حذف ارز یارانه‌ای و چگونگی جبران افزایش قیمت اعلام نکرده است.