افزون بر 30 هزار خدمات دندانپزشکی در جیرفت ارائه شد

جیرفت - ایرنا - رئیس مرکز بهداشت شهرستان جیرفت از ارائه 32 هزار و 59 نفر خدمت دندانپزشکی در مراکز خدمات سلامت مرکز بهداشت این شهرستان خبر داد و گفت: این خدمات طی سال گذشته انجام شده است.
کلمات کلیدی: [ اجتماعی] [ بهداشت و رفاه]


مطالب مرتبط

افزون بر 30 هزار خدمات دندانپزشکی در جیرفت ارائه شد

جیرفت - ایرنا - رئیس مرکز بهداشت شهرستان جیرفت از ارائه 32 هزار و 59 نفر خدمت دندانپزشکی در مراکز خدمات سلامت مرکز بهداشت این شهرستان خبر داد و گفت: این خدمات طی سال گذشته انجام شده است.

ارائه ۳۰۰۰ خدمت دندانپزشکی رایگان به سیل زدگان گلستانی

گرگان- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گلستان از ارائه خدمات دندانپزشکی رایگان به سه هزار نفر از سیل زدگان گلستان خبرداد.

ارائه بیش از 2 هزار خدمات خودرویی به آسیب دیدگان مناطق سیل زده

ایران خودرو به منظور ایفای مسئولیت اجتماعی برای خدمات رسانی به هموطنان سیل زده علاوه بر ارائه خدمات در قالب 100 اکیپ ویژه به استان‌های گلستان، لرستان ، خوزستان ، فارس و مازندران در مجموع بیش از دو هزار خدمات خودرویی ارائه کرده است.

28مرکزجامع سلامت در سیستان وبلوچستان خدمات دندان ارائه می کنند

زاهدان- ایرنا- معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان گفت: 28 مرکز جامع سلامت این دانشگاه به امکانات دندانپزشکی خدمات سلامت دهان و دندان با تعرفه دولتی به مردم ارائه می دهند.

ارائه بیش از ۲ هزار خدمات امدادی به خودرهای استان‌های سیل‌زده

یک مقام مسئول، از اعزام بیش از ۱۰۰ اکیپ ویژه به استان‌های سیل زده و ارائه بیش از دو هزار خدمات خودرویی و ۳ هزار نفرساعت خدمات غیر خودرویی خبر داد.

3 هزار بسته دندانپزشکی در کهگیلویه توزیع شد

یاسوج - ایرنا - رئیس شبکه بهداشت و درمان کهگیلویه گفت: سه هزار بسته دندانپزشکی به مناسبت هفته دندانپزشکی بین دانش آموزان این شهرستان توزیع شد.

ارائه بیش از ۲۰۰۰ خدمات خودرویی به آسیب‌دیدگان مناطق سیل‌زده

گروه صنعتی ایران خودرو اعلام کرد: به منظور ایفای مسئولیت اجتماعی برای خدمات‌رسانی به هموطنان سیل زده علاوه بر ارائه خدمات وظیفه‌ای بیش از ۱۰۰ اکیپ ویژه به استان‌های گلستان، لرستان، خوزستان، فارس و مازندران اعزام شده است که در مجموع بیش از دو هزار خدمات خو

ارائه خدمات بهداشتی و درمانی سرپایی به بیش از ۳۷ هزار سیل‌زده در گلستان

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی گلستان از ارائه خدمات بهداشتی، درمانی سرپایی به ۳۷۷۲۸ هزار نفر از هموطنان سیل زده این استان در محل‌های اسکان آنها خبر داد.

ارائه خدمات بهداشتی و درمانی سرپایی به بیش از ۳۷ هزار سیل‌زده در گلستان

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی گلستان از ارائه خدمات بهداشتی، درمانی سرپایی به ۳۷ و 728 هزار نفر از هموطنان سیل زده این استان در محل‌های اسکان آنها خبر داد.

ارائه خدمات اسکان و تغذیه به ۱۰ هزار نفر از سیل زدگان خوزستانی

فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج گفت: سپاه و بسیج برای اسکان اضطراری بیش از ۱۵۰ هزار نفر در خوزستان آمادگی دارد و ارائه خدمات اسکان و تغذیه به ۱۰ هزار نفر از سیل زدگان خوزستانی تا کنون صورت گرفته است.

پلمپ مرکز غیرمجاز خدمات دندانپزشکی در گیلان

یک مرکز غیرمجاز خدمات دندانپزشکی در بندرانزلی پلمپ شد.

محور «جیرفت-اسماعیلیه» مسدود شد / آبگیری ۷۴ درصدی سد جیرفت

جیرفت – فرماندار جیرفت گفت: محور جیرفت به بخش اسماعیلیه در روستای باغ باغوئیه به دلیل طغیان رودخانه فعلاً مسدود است.

پیشتازی ایران از نظر ارائه خدمات به پناهندگان

رئیس دفتر کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد در مشهد گفت: دولت جمهوری اسلامی ایران در طول 40 سال گذشته به بیش از یک میلیون نفر از اتباع خارجی خدمات مطلوبی ارائه کرده که از نظر ارائه خدمات به پناهندگان همیشه پیشتاز بوده است.]]>

66 درصد سد جیرفت آبگیری شد

جیرفت - ایرنا - مدیر امور سد جیرفت گفت: از ابتدای سال آبی(مهرماه سال گذشته تاکنون) حدود 66درصد سد جیرفت آبگیری شده و 34 درصد آن هنوز خالی است.

ارائه خدمت به 53 هزار بیمار در طرح سلامت نوروزی

بخش اورژانس خراسان جنوبی در طرح سلامت نوروزی امسال، به 53 هزار بیمار خدمات درمانی ارائه کرد.

هیچ کمبود سوختی در جیرفت نیست

جیرفت – ایرنا - در پی اخطاریه های هواشناسی مردم جیرفت با هجوم به جایگاه های سوخت موجب ترافیک در صف بنزین شدند و طبق اظهار نظر مسئولان شرکت نفت استان هیچ کمبود سوختی نه تنها در جیرفت بلکه در کل استان کرمان نیست.

ارائه خدمات‌درمانی هلال احمر به 19 هزار زائر ایرانی در ایام نوروز

معاون عتبات عالیات مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر از ارائه خدمات درمانی به 19 هزار زائر ایرانی در ایام نوروز در عتبات عالیات خبر داد.

۱۰ هزار خدمات بهداشتی دهان و دندان به سیل زدگان

۱۰ هزار خدمت بهداشت دهان و دندان در مناطق آسیب دیده ارائه و ۲۰ هزار مسواک و خمیردندان توزیع شد

ارائه خدمات بهداشتی، درمانی سرپایی به بیش از 37 هزار «سیل زده »

ارائه 290 هزار خدمات امدادی به سیل‌زدگان تاکنون