ستاد اقتصاد مقاومتی، پیشران گردونه رونق صنعت و تولید ایلام

ایلام - ایرنا - چند سالی است چرخ گردونه صنعت و تولید در استان ایلام به لطف اقتصاد مقاومتی به گونه ای بهتر می چرخد به نحوی که همه ناظران اقتصادی و اجتماعی به کارآمدی این نوع صورت بندی برای روان سازی روند پیشرفت صنعت و تولید نیمه جان استان ایلام اجماع دارندمطالب مرتبط

ستاد اقتصاد مقاومتی، پیشران گردونه رونق صنعت و تولید ایلام

ایلام - ایرنا - چند سالی است چرخ گردونه صنعت و تولید در استان ایلام به لطف اقتصاد مقاومتی به گونه ای بهتر می چرخد به نحوی که همه ناظران اقتصادی و اجتماعی به کارآمدی این نوع صورت بندی برای روان سازی روند پیشرفت صنعت و تولید نیمه جان استان ایلام اجماع دارند

مشکلات کارآفرینان زن در ستاد تسهیل و اقتصاد مقاومتی بررسی می شود

قزوین - ایرنا - عضو کمیسیون صنایع و نماینده مردم قزوین،آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی گفت: مسایل و مشکلات کارآفرینان و تولیدکنندگان زن استان در ستادهای تسهیل و رفع موانع تولید و نشست های ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی بررسی می شود.

الزامات رونق تولید و اشتغال در تعاونی‌ها با رویکرد اقتصاد مقاومتی

مشاور اتاق تعاون ایران با اشاره به اولویت کشور مسئله اقتصاد است گفت:جان گرفتن تولید در کشور بی‌شک نیازمند پارامترهایی است که باید مورد توجه قرار گیرد در این میان اشتغال و امنیت شغلی در سایه تولید به وجود می‌آید.

اولویت وزارت صنعت در سال جاری رونق تولید و صادرات است

ایلام - وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: اولویت وزارت صنعت در سال جاری رونق تولید و صادرات در تمامی مناطق کشور است.

اقتصاد مقاومتی زیربنای رونق تولید

یزد - ایرنا - رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیام نوروزی 1398 را سال رونق تولید نامگذاری فرمودند، برای تحقق رهنمودهای معظم له و کمک به دولت در دستیابی به توسعه فعالیت اقتصادی تمام نیروهای مردمی، مسئولان و کارشناسان حوزه های مختلف توان و تلاش های خود را به کار

تولید داخلی رکن اصلی اقتصاد مقاومتی است

قزوین- مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه امام سجاد (ع) قزوین گفت: تولید داخلی رکن اصلی اقتصاد مقاومتی است که با توجه به آن می‌توان گام‌های سازنده‌ای را در تحقق اهداف ترسیم شده برداشت.

اقتصاد مقاومتی زیربنای رونق تولید از نگاه صاحب نظران

یزد - ایرنا - رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیام نوروزی 1398 را سال رونق تولید نامگذاری فرمودند، برای تحقق رهنمودهای معظم له و کمک به دولت در دستیابی به توسعه فعالیت اقتصادی تمام نیروهای مردمی، مسئولان، کارشناسان حوزه های مختلف توان و تلاش های خود را به کار

بخش کشاورزی رکن و اساس رونق تولید است

‌عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی گفت: بخش کشاورزی با داشتن ظرفیت‌های بی‌نظیر و متنوع پیشران و رکن اساسی رونق تولید محسوب می‌شود و ضرورت دارد در این حوزه برنامه‌ریزی‌ها درست و هدفمند صورت گیرد.

رونق تولید و شکوفایی اقتصاد غیرنفتی

اراک - ایرنا - رونق تولید صادرات محور زمینه ‌ساز بستر شکوفایی اقتصادی برای تولید کالای ملی و تثبیت اقتصاد غیرنفتی است و تاکید مقام معظم رهبری در این حوزه نشان از اهمیت رسالت ملی همه ایرانیان برای تحقق شعار سال است.

تحقق رونق تولید و اقتصاد در فاینکس 2019

با توجه به شرایط ویژه حاکم بر کشور و به ویژه دورنمای اقتصادی در سال 1398 می توان گفت دوازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه فرصتی مناسب برای هماهنگی اضلاع اساسی و پایه های اقتصاد کشور در راستای حمایت از تولید و تحقق شعار "رونق تولید" است.

رونق بازار، پیش نیاز رونق تولید

در حالی سال ۱۳۹۸ از سوی مقام معظم رهبری، سال رونق تولید نامگذاری شده است که سایه رکود بر شانه‌های بازار و اقتصاد کشور سنگینی می‌کند.

پروژه‌های اقتصاد مقاومتی باید اثرگذار در توسعه و اقتصاد باشد

استاندار کرمانشاه تاکید کرد: دستگاه‌های اجرایی باید پروژه‌هایی را در اقتصاد مقاومتی لحاظ کنند که این پروژه‌ها تاثیرگذار در توسعه و اقتصاد استان باشند.

رونق بخشی به تولید لازمه مقاوم سازی اقتصاد

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران:مقاوم‌سازی اقتصاد در شرایط جنگ اقتصادی، جز از مسیر تقویت و رونق بخشی به تولید محقق نمی‌شود

رونق تولید در صنعت دام چگونه محقق می‎شود؟

اجرای سیاست‌های مقابله با نوسانات نرخ ارز، علمی شدن تولید محصولات و حمایت از تولید داخل از جمله دغدغه‌هایی است که تولیدکنندگان صنعت دام و طیور مطرح می‌کنند.

جبهه اصلی امروز اقتصاد است / لزوم مطالعه بازارهای صادراتی

کرمانشاه_ وزیر صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر اینکه جبهه اصلی امروز اقتصاد است، گفت: باید برای رونق تولید توسعه صادرات مورد توجه قرار گیرد.

وزیر اقتصاد: بسته رونق تولید در حال مطالعه و تهیه است

وزیر اقتصاد با بیان این که تصمیمات اقتصادی باید به نفع مصرف کننده باشد اما نباید سدی در راه صادرات ایجاد کند گفت: بخش‌ها و دستگاه‌های مختلف در حال مطالعه و تهیه بسته‌ای با هدف تحقق رونق تولید هستند.

رونق تولید در تیران با توجه به کشاورزی، گردشگری و صنعت محقق می شود

اصفهان - ایرنا- فرماندار تیران و کرون گفت: کشاورزی، گردشگری و صنعت سه محور توسعه اقتصادی این شهرستان است که رونق تولید در این عرصه ها رقم می خورد.

اولویت وزارت صنعت در سال جاری رونق تولید و صادرات است

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: اولویت وزارت صنعت در سال جاری رونق تولید و صادرات در تمامی مناطق کشور است.

رصد توصیه های مقام معظم رهبری در سال " رونق تولید"(1)

نام گذاری سال 1398 به عنوان" رونق تولید" را می توان عصاره نام گذاری  سال های اخیر ( سالهای 1395، 1396 و 1397 ) دانست. چرا که " رونق تولید" به عنوان پایه و اساس پیشرفت و توسعه اقتصاد كشور برای مقابله با تهدید و تحریم دشمنان ، همواره در بیانات مقام معظم رهب

معاون وزیر اقتصاد:بهبود فضای کسب و کار ضرورت رونق تولید است

ارومیه - ایرنا - معاون امور بانکی، بیمه و شرکت های دولتی وزیر امور اقتصاد و دارایی گفت: بهبود فضای کسب و کار مهمترین الزام رونق تولید در کشور است که به همین علت این وزارتخانه مهمترین نهاد در تحقق شعار سال محسوب می شود.