لزوم بازارسازی منابع برداشتی خسارت سیل ازصندوق توسعه ملی

تهران-ایرنا-رییس بانک مرکزی در یادداشت اینستاگرامی خود برنامه بازار سازی منابع برداشتی تامین خسارت سیل از صندوق توسعه ملی را اعلام کرد.مطالب مرتبط

لزوم بازارسازی منابع برداشتی خسارت سیل ازصندوق توسعه ملی

رییس بانک مرکزی در یادداشتی برنامه بازار سازی منابع برداشتی تامین خسارت سیل از صندوق توسعه ملی را اعلام کرد.

لزوم بازارسازی منابع برداشتی خسارت سیل ازصندوق توسعه ملی

تهران-ایرنا-رییس بانک مرکزی در یادداشت اینستاگرامی خود برنامه بازار سازی منابع برداشتی تامین خسارت سیل از صندوق توسعه ملی را اعلام کرد.

مهمترین عناوین خبری ایرنا از شامگاه جمعه تا صبح شنبه

تهران-ایرنا-سیل تاکنون 3500 میلیارد تومان به راه ها و ابنیه فنی خسارت وارد کرد،مرکز مدیریت راه های کشور: 22مسیر شریانی و غیرشریانی مسدود است،همتی:لزوم بازارسازی منابع برداشتی خسارت سیل ازصندوق توسعه ملی و سازمان ملل:خطر مرگ جان 1500 پناهجو را در طرابلس ته

تنخواه 20 هزار میلیاردی تومانی بودجه برای مقابله با خسارت سیل/استفاده از منابع صندوق توسعه اولویت اول نیست

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه، در شرایط فعلی استفاده از منابع صندوق توسعه ملی اولویت نخست نیست، گفت: برای جبران خسارت ناشی از سیل تنخواهی به اندازه 5 درصد منابع بودجه عمومی دولت لحاظ شده است.

امکان جبران خسارت سیل از منابع بودجه 98/ دست اندازی به صندوق توسعه ملی آخرین راهکار باشد

یک اقتصاددان با بیان اینکه، استفاده از منابع صندوق توسعه ملی برای جبران خسارت ناشی از سیل باید آخرین راهکار باشد، گفت: بکارگیری برخی منابع لحاظ شده در بودجه مانند احیای دریاچه ارومیه، مقابله با آلودگی هوا در خوزستان و تنخواه بانک مرکزی ضروری است.

مجلس پیگیر جبران خسارت سیل از منابع صندوق توسعه ملی است

بجنورد- ایرنا- عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: بر اساس طرحی که کمیسیون برنامه و بودجه مجلس نوشته، 2 میلیارد یورو از منابع صندوق توسعه ملی برای جبران خسارت های سیل در نظر گرفته شده است.

رعایت ملاحظات فنی در توسعه شهری خسارت سیل را کاهش می دهد

آق قلا- رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی گفت: رعایت ملاحظات فنی و زیست محیطی و استانداردها در برنامه های توسعه شهری و روستایی می توانست حجم خسارت سیل را کاهش دهد.

مجلس پیگیر تامین خسارات سیل از منابع صندوق توسعه ملی است

بجنورد - ایرنا - عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: بر اساس طرحی که کمیسیون برنامه و بودجه مجلس تنظیم کرده، 2 میلیارد یورو از منابع صندوق توسعه ملی برای جبران خسارت های سیل در نظر گرفته شده است.

منابع جدید مالی برای جبران خسارت سیل تعریف شد/استفاده از ذخایر صندوق توسعه ملی آخرین راهکار

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان اینکه، استفاده از منابع صندوق توسعه ملی برای جبران خسارتهای سیل آخرین راهکار باشد، منابع جدید نزدیک به 7 هزار میلیارد تومان برای جبران خسارتهای اخیر تعریف شد.

ظرفیت ۲۷ هزار میلیاردی بودجه برای جبران خسارت سیل/ نیازی به منابع صندوق توسعه وجود دارد؟

رونق تولید از ناحیه رشد پایه پولی/برداشت از منابع صندوق توسعه برای تامین خسارت سیل‌زدگان

طرح تامین خسارت سیل در مجلس در حال بررسی است

تهران - ایرنا - رئیس فراکسیون محیط زیست مجلس شورای اسلامی گفت: طرحی را در ارتباط با تامین خسارت مناطق سیلزده در دست بررسی داریم که در آن تامین منابع مالی از صندوق توسعه ملی که نیاز به مجوز رهبری دارد، دیده شده است.

بی توجهی به حفاظت منابع طبیعی خسارت سیل ها را افزایش می دهد

تبریز- ایرنا- فرماندار تبریز به وقوع سیل های اخیر در مناطق مختلف کشور اشاره کرد و گفت: خسارت این سیل ها به علت توجه نکردن به منابع طبیعی و اجرای طرح های پیشگیرانه بیشتر شده است.

سیلاب 250 میلیارد ریال به بخش کشاورزی اندیمشک خسارت زد

اندیمشک - ایرنا - فرماندار اندیمشک خسارت وارده به بخش کشاورزی این شهرستان ناشی از سیلاب اخیر را 250 میلیارد ریال عنوان کرد و افزود:سیل به تاسیسات ،منابع آب ، ایستگاههای پمپاژ، دام و طیور و آبزیان ، زراعی ، باغی و منابع طبیعی اندیمشک خسارت وارد کرده است.

نیمی از اعتبار جبران خسارت های سیل به خوزستان اختصاص یابد

اهواز – ایرنا- رییس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی گفت: خسارت سیل در بخش کشاورزی کشور تاکنون 130 هزار میلیارد ریال برآورد شده که نیمی از این خسارت ها متعلق به خوزستان است از همین رو نیمی از اعتبار جبران خسارت ها باید برای خ

نیمی از اعتبار جبران خسارت های سیل به خوزستان اختصاص یابد

اهواز – ایرنا- رییس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی گفت: خسارت سیل در بخش کشاورزی کشور تاکنون 130 هزار میلیارد ریال برآورد شده که نیمی از این خسارت ها متعلق به خوزستان است از همین رو نیمی از اعتبار جبران خسارت ها باید برای خ

استفاده از منابع صندوق توسعه ملی برای بخش دولتی حرام است

عضو هیأت عامل و قائم مقام رئیس هیأت عامل صندوق توسعه ملی با بیان اینکه استفاده از منابع صندوق توسعه ملی برای بخش دولتی حرام است، اظهار کرد: هنر ما در صندوق توسعه ملی این است که سرمایه موجود را در اختیار توسعه کشور قرار دهیم.

پرداخت ۱۷۵۸ میلیارد تومان تسهیلات ارزان قیمت به سیل‌زدگان گلستانی

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گلستان گفت: اولویت اول پرداخت کمک بلاعوض خسارت‎دیدگان سیل اخیر با کشاورزانی است که محصول تولیدی آنها از بین رفته است.

جزئیات حضور حجتی در جلسه امروز کمیسیون کشاورزی/ خوزستان بیشترین میزان خسارت سیل را به خود اختصاص داده است

یک عضو کمیسیون کشاورزی گفت: پس از طرح مسائلی کلی دررابطه با حوزه کشاورزی و منابع طبیعی از سوی وزیر مطرح شد، موضوعاتی ازجمله میزان خسارات مناطق سیل‌زده، نحوه جبران خسارات و لزوم هماهنگی‌ها جهت خدمت‌ رسانی موثر به مردم از سوی اعضای وزارت‌خانه و اعضای کمیسی

طرح برنامه‌ریزی مدیریت منابع آبی در اردبیل اجرا می‌شود

استاندار اردبیل از لزوم و ضرورت مدیریت منابع آبی در اردبیل خبر داد و گفت: اجرای این طرح با روش‌های نوین در استان مبنای کار قرار گرفته است.