آلمان کنترل‌های مرزی با اتریش برای مقابله با هجوم پناهندگان را تمدید می‌کند

وزارت کشور آلمان از تصمیمات خود برای تمدید کنترل های مرزی با اتریش برای مقابله با هجوم پناهندگان به مدت 6 ماه دیگر با وجود مخالفت های کمیسیون اروپایی با این مسئله خبر داد.مطالب مرتبط

آلمان کنترل‌های مرزی با اتریش برای مقابله با هجوم پناهندگان را تمدید می‌کند

وزارت کشور آلمان از تصمیمات خود برای تمدید کنترل های مرزی با اتریش برای مقابله با هجوم پناهندگان به مدت 6 ماه دیگر با وجود مخالفت های کمیسیون اروپایی با این مسئله خبر داد.

توضیحات رئیس سازمان حفظ نباتات درباره مقابله با هجوم ملخ‌‎ها

درگاهی رئیس سازمان حفظ نباتات درباره مقابله هجوم ملخ‌‎ها گفت: در ۶ استان جنوبی کشور تا امروز ۳۸ هزار هکتار سم پاشی شده و مبارزه با هجوم ملخ‎‌های صحرایی ادامه دارد.

عملیات مبارزه با هجوم ملخ ها به استان های جنوبی

استان ها - ایرنا - عملیات مقابله با هجوم پرشمار و بی سابقه ملخ های صحرایی به برخی از استان های جنوبی کشور به طور جدی طراحی و آغاز شده، آفاتی که در صورت کنترل نشدن بخش کشاورزی و امنیت غذایی را به مخاطره خواهد انداخت.

7500 واحد پلاسما از خراسان شمالی به آلمان و اتریش ارسال شد

بجنورد - ایرنا - مدیرکل انتقال خون خراسان شمالی گفت: تاکنون هفت هزار و 500 واحد پلاسما از این استان به کشورهای آلمان و اتریش برای تهیه دارو از مشتقات آن ارسال شده است.

مرکل از امکان تمدید مهلت برگزیت تا سال 2020 خبر داد

تهران - ایرنا - خبرگزاری آلمان روز چهارشنبه با اشاره به سخنان صدراعظم آلمان، تمدید مهلت انگلیس برای تصمیم گیری در خصوص خروج از اتحادیه اروپا تا پایان سال 2019میلادی را ممکن دانست.

مقابله با هجوم ملخ های دریایی در فارس

در چند روز اخیر حجم گسترده‌ای از ملخ‌های دریایی وارد استان فارس بویژه شهرستان های لارستان و داراب شده اند. مقابله با هجوم ملخ های دریایی در استان آغاز شده است.

اجرای اقدامات مدیریتی برای مقابله با ملخ‌ها در لارستان

همزمان با اعلام هشدارها مبنی بر هجوم ملخ به جنوب ایران، ستاد مدیریت بحران فرمانداری ویژه لارستان، طی جلسه‌ای، اجرای اقدامات مدیریتی برای مقابله با این آفت خطرناک را در دستور کار قرار داد.

پیشتازی ایران از نظر ارائه خدمات به پناهندگان

رئیس دفتر کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد در مشهد گفت: دولت جمهوری اسلامی ایران در طول 40 سال گذشته به بیش از یک میلیون نفر از اتباع خارجی خدمات مطلوبی ارائه کرده که از نظر ارائه خدمات به پناهندگان همیشه پیشتاز بوده است.]]>

خراسان جنوبی برای مقابله با ملخ های صحرایی آماده است

بیرجند- ایرنا- مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی با اشاره به هجوم ملخ های صحرایی به مزارع برخی استان های جنوب کشور گفت: این استان آمادگی کامل برای مقابله با آفت ملخ های مهاجر را دارد.

آمادگی برای مقابله با هجوم ملخ‌ها/ اعتبارات لازم به سرعت تامین شود

مدیر مبارزه با آفات عمومی و همگانی سازمان حفظ نباتات گفت: آماده مقابله و مبارزه با ملخ‌هایی که از شبه جزیره عربستان سعودی به سمت ایران می‌آیند هستیم و تنها نیاز ما اعتباراتی است که پیش‌بینی کرده و هنوز دریافت نکرده‌ایم.

تشکیل ستاد بحران لارستان برای مقابله با ملخ‌های صحرایی؛ 130 هکتار سمپاشی شد

منطقه «درز و سایبان» از توابع بخش مرکزی لارستان بیشتر از سایر مناطق در معرض هجوم ملخ‌های صحرایی قرار دارند و برای مقابله با این آفت ستاد بحران تشکیل شده است.

خدمات دولت ایران به پناهندگان خارجی قابل تقدیر است

مشهد - ایرنا - رئیس دفتر کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد در مشهد گفت: جمهوری اسلامی ایران بهترین آموزش ها را در حوزه های مختلف به پناهندگان ارائه کرده و خدمات مطلوبی به آنان داشته که قابل تقدیر است.

خدمات دولت ایران به پناهندگان خارجی قابل تقدیر است

مشهد- ایرنا- رئیس دفتر کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد در مشهد گفت: جمهوری اسلامی ایران بهترین آموزش ها را در حوزه های مختلف به پناهندگان ارائه کرده و خدمات مطلوبی به آنان داشته که قابل تقدیر است.

تحلیلگر اقتصادی:کنترل قیمت نفت برای آمریکایی ها حیاتی است

نیویورک- ایرنا- دانش آموخته دانشگاه پیتسبورگ آمریکا، کنترل قیمت نفت را برای واشنگتن حیاتی دانست و گفت: در صورتی که معافیت های واردات نفت از ایران تمدید نشود، 10 تا 20 دلار به قیمت هر بشکه افزوده می شود.

اعزام بالگرد به لارستان برای سم­پاشی هوایی‌

همزمان با اعلام هشدارها مبنی بر هجوم ملخ به جنوب ایران، ستاد مدیریت بحران فرمانداری ویژه لارستان، در جلسه‌ای، اجرای اقدامات مدیریتی برای مقابله با این آفت خطرناک را در دستور کار قرار داد.]]>

خطیر: پول تمدید قرارداد پاتوسی فراهم شده است / از بازگشت ابراهیمی اطلاعی ندارم

معاون ورزشی باشگاه استقلال تهران گفت اگر مبلغ مورد نظر برای تمدید قرارداد آیاندا پاتوسی پرداخت شود او مشکلی برای تمدید نخواهد داشت.]]>

وزیر خارجه آلمان: تاریخ برگزیت دیگر تمدید نخواهد شد

وزیر امور خارجه آلمان با تاکید بر اینکه روند برگزیت نمی‌تواند تا یک دهه ادامه داشته باشد به انگلیس هشدار داد که باید تا تاریخ مقرر 31 اکتبر درباره برگزیت تصمیم بگیرد.

هجوم ملخ‌های صحرایی به اراضی کشاورزی فارس؛ اعزام بالگرد به لارستان برای سم­پاشی هوایی‌

اراضی منابع طبیعی و مراتع لارستان و داراب مورد هجوم دسته بسیار پرشماری از ملخ صحرایی قرار گرفته است اما تا این لحظه گزارشی از خسارت به باغات و مزارع دریافت نشده است.

فناوری‌های تجربه شده دنیا در مقابله با سیل

تهران- ایرنا- نظر به سیل‌خیز بودن جغرافیای ایران می‌توان با توسل به فناوری‌ها و تجهیزات نوین در عرصه مقابله با سیلاب، پیامدهای منفی این بلای طبیعی را تا حدود زیادی کنترل کرد.

فناوری‌های تجربه شده دنیا در مقابله با سیل

تهران- ایرنا- نظر به سیل‌خیز بودن جغرافیای ایران می‌توان با توسل به فناوری‌ها و تجهیزات نوین در عرصه مقابله با سیلاب، پیامدهای منفی این بلای طبیعی را تا حدود زیادی کنترل کرد.