نصب ۶۵ دستگاه نسل جدید شتابنگار در کشور/تجهیز ۵ استان پرجمعیت با سیستم نسل چهارمی‌ها

رئیس شبکه ملی شتاب‌نگاری مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی با تاکید بر اینکه در حال حاضر بیش از ۱۱۰۰ ایستگاه شتاب‌نگار فعال در کشور داریم، گفت: در سال ۱۳۹۶ تعداد ۲۶۲ دستگاه شتاب‌نگار از نوع نسل چهارم را که قابلیت‌های بسیار ارزشمندی دارند، خریداری و به کشورمطالب مرتبط

تجهیز تمام اراضی قم به سیستم آبیاری نوین طی 3 سال

درمان موفقیت‌آمیز سرطان تخمدان با کمک یک سیستم تصویربرداری جدید

پژوهشگران دانشگاه "ام.آی.تی" توانستند با کمک نوعی سیستم تصویربرداری جدید، تومورهای تخمدان موش‌ها را با موفقیت شناسایی و برطرف کنند.

مراکز رادیولوژی توان خرید دستگاه ام آر آی 14 میلیاردی را ندارند

تهران- ایرنا- رئیس انجمن رادیولوژی ایران با اشاره به افزایش هزینه های خرید تجهیزات رادیولوژی و ام آر آی، گفت: مراکز رادیولوژی کشور، امکان خرید دستگاه ام آر آی 14 میلیارد تومانی و هزینه تجهیز و تعمیر دستگاه های خود را ندارند.

رئیس جدید دیوان عالی کشور منصوب شد/ دستگاه قضا رویکرد جوان گرایی را در نظر گرفته است

سخنگوی جدید دستگاه قضا از تغییر رئیس دیوان عالی کشور خبر داد و گفت: در انتخابات جدید دستگاه قضا رویکرد جوان گرایی در نظر گرفته شده است.

مراکز رادیولوژی توان خرید دستگاه ام آر آی ۱۴ میلیاردی را ندارند

رئیس انجمن رادیولوژی ایران، با اشاره به افزایش هزینه های خرید تجهیزات رادیولوژی، گفت: مراکز رادیولوژی کشور، امکان تجهیز و تعمیر دستگاه های خود را ندارند.

مراکز رادیولوژی توان خرید دستگاه ام آر آی ۱۴ میلیاردی را ندارند

رئیس انجمن رادیولوژی ایران با اشاره به افزایش هزینه‌های خرید تجهیزات رادیولوژی، گفت: مراکز رادیولوژی کشور، امکان تجهیز و تعمیر دستگاه‌های خود را ندارند

تجهیز پایگاه های اورژانس مه ولات به الکتروشوک خودکار

مدیر مرکز حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه از تجهیز تمامی پایگاه های اورژانس شهرستان مه ولات به دستگاه الکتروشوک خودکار خبر داد.

مدارس خشت و گلی کشور تا پایان شهریورماه جمع آوری می‌شوند

معاون فنی و نظارات سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس از جمع آوری مدارس خشتی وگلی تا شهریورماه امسال خبر داد و گفت: اعتبارات لازم برای ساخت مدرسه جدید به جای این فضاها به استان‌ها ابلاغ می شود.

50 میلیارد تومان در حوزه مدرسه‌سازی اردبیل سرمایه‌گذاری شد؛ بهره‌برداری از 10 پروژه آموزشی جدید

مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان اردبیل گفت: 50 میلیارد تومان در حوزه مدرسه‌سازی اردبیل سرمایه‌گذاری شد و این هزینه‌ها صرف توسعه، تجهیز و احداث مدارس خواهد شد.

25 دستگاه دیالیز به مناطق سیل زده کشور ارسال شده است

تهران- ایرنا- رئیس مرکز مدیریت پیوند وزارت بهداشت گفت: 25 دستگاه دیالیز جهت خدمت رسانی به بیماران دیالیزی به مناطق سیل زده کشور شامل 10 دستگاه به سوسنگرد، 10 دستگاه به گرگان و 5 دستگاه به شوش ارسال شده است.

کشفیات جدید در قدیمی‌ترین سایت پارینه سنگی جدید ایران

پس از یک هفته عملیات تجهیز کارگاه و دو روز کارگاه فشرده آموزش روش کاوش برای اعضاء هیات، فصل سوم کاوش باستان شناختی غار کلدر آغاز شد.]]>

خیران 400 میلیارد ریال به ساخت و تجهیز مدارس قزوین کمک کردند

قزوین - ایرنا - مدیرکل آموزش و پرورش قزوین گفت: طی پنج ماه گذشته خیران و مردم نیک اندیش استان حدود 400 میلیارد ریال در امر مدرسه سازی و تجهیز مدارس استان کمک کرده اند.

خودروهای پلیس در استان مرکزی به دوربین مجهز می شود

اراک- فرمانده انتظامی استان مرکزی گفت: مرحله نخست تجهیز لباس‌های مأموران پلیس استان به دوربین اجرایی شد و در مرحله بعد، تجهیز خودروهای پلیس به دوربین انجام می‌شود.

استقرار سیستم ناپایدار جوی در بوشهر و بر روی دریا ادامه دارد

کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر در پیش بینی 24 ساعته وضعیت جوی و دریایی این استان گفت: همانطور که انتظار می رفت طی 24 ساعت گذشته با استقرار سیستم ناپایدار جوی در استان و بر روی دریا، به صورت پراکنده با افزایش ابر، وقوع بارش باران، گاهی رگبار باران ب

جمع آوری مدارس خشتی و گلی تا شهریورماه امسال

معاون فنی و نظارت سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور گفت: سرانه فضای آموزشی در استان کهگیلویه و بویراحمد ۸ و ۲ دهم مترمربع به ازای هر نفر است که با توجه به این موضوع استان کهگیلویه و بویراحمد بعد از یزد رتبه دوم کشور را داراست.

ترکیه و ایران سیستم جدید تجاری راه‌اندازی می‌کنند

17واحدتولید ایزوگام مشهد به سیستم کنترل آلودگی هوا تجهیز شدند

مشهد- ایرنا- مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی از آغاز به کارسیستم کنترل آلودگی هوای 17 واحد تولید ایزوگام در مشهد همزمان با روز زمین پاک خبرداد.

تمرکز بیشتری بر بهبود سیستم گرمایشی مدارس استان شود

یاسوج- ایرنا- معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: سال 1398 تمرکز بیشتری بر موضوع مهم ساماندهی و بهبود وضعیت سیستم های گرمایشی مدارس این استان شود.

فارس من|محمدی: راه‌اندازی سیستم جدید تصفیه شیرابه در پشتکوه ساری

۴۰ میلیون یورو برای تجهیز دانشگاه‌ها کافی نیست

معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با بیان اینکه برای تجهیز دانشگاه‌های کشور ۴۰ میلیون یورو در نظر گرفته شده است، این مبلغ را برای تامین تمام تجهیزات مورد نیاز ناکافی دانست.