جانبازان مروجان فرهنگ و ایثار در جامعه هستند

قزوین - ایرنا - مدیرکل بانوان و خانواده استانداری قزوین گفت: جانبازان مروجان فرهنگ و ایثار در جامعه بوده و در جهت حفظ ارزش های اسلامی حرکت می کنند.مطالب مرتبط

گیلان| فرهنگ ایثار و شهادت باید در جامعه نهادینه شود

فرمانده سپاه قدس گیلان گفت: همه مدیون خون شهدای گرانقدرمان هستیم و باید در جهت نهادینه‌کردن فرهنگ شهادت و شهدا در جامعه تلاش کنیم.

لزوم ترویج فرهنگ ایثار بین جوانان + عکس

فرمانده سپاه قدس گیلان گفت : انتشار آثار بجا مانده از شهدا راهکاری مهم برای انتقال فرهنگ ایثار بین نسل جوان است.

جانبازان گلستان‌های انقلاب اسلامی هستد که ملت قدردان ایثار آنهاست

قزوین- نماینده ولی فقیه و امام جمعه قزوین گفت: جانبازان و ایثارگران همانند گلستان های ارزشمند انقلاب اسلامی هستند که ملت همیشه قدردان خدمات آنها به انقلاب و نظام است.

زنده نگه داشتن یاد شهدا به احیای روحیه ایثار منجر می شود

قم - ایرنا - آیت الله حسین نوری همدانی از مراجع تقلید با بیان این که زنده نگه داشتن یاد شهدا به احیای روحیه ایثار و شهادت منجر می شود، گفت: همه عزت و اقتدار ایران مرهون ایثار جانبازان و شهدای بزرگوار است.

امضای تفاهم نامه برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت

تفاهم نامه میان معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و نهاد کتاب‌خانه های کشور در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت امضا شد.

جامعه ایران به فرهنگ ایمنی نیاز دارد

تهران- ایرنا- استاد جامعه شناسی دانشگاه تهران معتقد است: نبود فرهنگ ایمنی در جامعه باعث افزایش بی نظمی و دامن زدن به شرایط بحرانی پس از وقوع بلایایی چون سیل و زلزله شده است از این رو، نیازمند شکل گیری فرهنگ ایمنی در سطح سازمانی و مردمی هستیم.

دانش آموزان مروجان فرهنگ زمین پاک

در روز جهانی زمین پاک، دانش آموزان زاهدانی آموزش تفکیک زباله را فراگرفتند تا فرهنگ بازیافت و استفاده بهینه از زباله تکلیف زندگیشان شود.

امضا تفاهم نامه برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت

تفاهم نامه میان معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و نهاد کتاب‌خانه های کشور در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت امضا شد.

شهدای مدافع حرم فرهنگ شهادت و ایثار را جهانی کرده اند

دزفول - معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران گفت: شهدای مدافع حرم، فرهنگ عظیم شهادت ایثار و محبت ملت‌های مسلمان به یکدیگر را جهانی کرده اند.

ناظران مجلس در شورای عالی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت انتخاب شدند

نمایندگان مجلس شورای اسلامی، زهرا ساعی و عباس گودرزی را به عنوان اعضای ناظر در شورای عالی ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت انتخاب کردند.

جانباران مظهر صبر و استقامت هستند

قزوین - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر قزوین گفت: جانباران مظهر صبر و استقامت در جامعه هستند و درس ایثار، صبر و استقامت ستودنی را به همگان می آموزند.

کتاب های حوزه ایثار و شهادت الکترونیکی می شود

تهران - ایرنا - معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: با توجه به اینکه وظیفه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به عهده بنیاد شهید و نهادهای متولی است، این نهاد تلاش می کند تا کتاب های حوزه ایثار و شهادت الکترونیکی شود.

کارآفرینی نیازمند فرهنگ سازی در جامعه است

بیرجند - ایرنا - رئیس مجمع عالی کارآفرینان گفت: تا وقتی فرهنگ کارآفرینی در جامعه ایجاد نشود کارآفرینی رخ نمی دهد و خود به خود کشور توسعه اقتصادی نمی یابد چون نیازمند به زیرساخت های درست فرهنگی برای اقتصاد هستیم.

کارآفرینی نیازمند فرهنگ سازی در جامعه است

بیرجند - ایرنا - رئیس مجمع عالی کارآفرینان گفت: تا وقتی فرهنگ کارآفرینی در جامعه ایجاد نشود کارآفرینی رخ نمی دهد و خود به خود کشور توسعه اقتصادی نمی یابد چون نیازمند به زیرساخت های درست فرهنگی برای اقتصاد هستیم.

کمک‌های فرهنگی به سیل‌زدگان در نمایشگاه کتاب

مدیر دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی‌های فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از حضور شبکه مروجان کتابخوانی برای جمع‌آوری کمک‌های فرهنگی به سیل‌زدگان در سی و دومین نمایشگاه کتاب تهران خبر داد.

پیوند «هایکو» و فرهنگ ایثارو شهادت/ هنر مقبول، متعهد است

شیراز- نویسنده دفاع مقدس عقیده دارد که با قالب های امروزی ادبیات نظیر «هایکو» توانسته هم راستا با فرهنگ ایثار و شهادت برای نسل جوان قدم برداشت.

ترویج فرهنگ مهدویت زمینه ساز اصلاح امور جامعه

امام جمعه لیکک گفت: در صورت ترویج فرهنگ مهدویت، جامعه اصلاح و زمینه ظهور منجی عالم بشریت فراهم می شود.

عکاس شهرکردی برنده جشنواره ایثار شد

شهرکرد - ایرنا - عکاس پیشکسوت چهارمحال و بختیاری موفق به دریافت جایزه جشنواره ملی عکس ایثار و جلوه های ایثار شد.

جلوه های ایثار در سیل شیراز به قاب تصویر در آمد

شیراز-ایرنا- نمایشگاه عکس جلوه‌های ایثار اجتماعی در سیل شیراز همزمان با اختتامیه جشنواره ملی عکس ایثار در مرکز اسناد و کتابخانه ملی فارس برگزار شد.

دعوت از مروجان کتابخوانی برای حضور در مناطق سیل‌زده