119 خودرو هدایای مردم عراق راهی مناطق سیلزده ایران شد

بغداد - ایرنا - معادل بیش از 30 میلیارد ریال وجه نقد و 119 خودروی سبک و سنگین حامل هدایا و کمک های مردمی از شهرهای مختلف عراق راهی مناطق سیلزده ایران شد.مطالب مرتبط

119 خودرو هدایای مردم عراق راهی مناطق سیلزده ایران شد

بغداد - ایرنا - معادل بیش از 30 میلیارد ریال وجه نقد و 119 خودروی سبک و سنگین حامل هدایا و کمک های مردمی از شهرهای مختلف عراق راهی مناطق سیلزده ایران شد.

هدایای الحشدالشعبی و مسیحیان عراق راهی ایران شد

بصره - ایرنا - محموله جدید هدایا و کمک های جدید الحشد الشعبی و نیز مسیحیان عراق روز چهارشنبه راهی مناطق سیلزده ایران شد.

65کامیون و آمبولانس از عراق راهی مناطق سیلزده ایران شد

بصره - ایرنا - در سری جدید جمع آوری و ارسال کمک های مردمی عراق به سیلزدگان 50 دستگاه کامیون ملزومات و 15 دستگاه آمبولانس راهی ایران شد.

کاروان امدادی نجبای عراق عازم مناطق سیلزده ایران شد

بغداد - ایرنا - کاروان امدادی جنبش نجبا از گروههای مقاومت اسلامی عراق در سطح معاون دبیرکل با بیش از 100 خودروی حامل کمک‌های رفاهی و عمرانی، از طریق مرز مهران، عازم مناطق سیلزده ایران شد.

کمک‌رسانی نجبای عراق به مناطق سیلزده اهواز و حمیدیه

بغداد - ایرنا -کاروان مقاومت اسلامی نجبای عراق در اولین روز فعالیت خود، اقدام به ارائه خدمات عمرانی و توزیع هدایای مواد غذایی در بین روستاییان سیل‌زده حومه اهواز و حمیدیه کردند

شهری گرفتار در گل و لای

مدیرعامل سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی بعد از بازدید مناطق سیلزده خوزستان در هفته گذشته، این بار به لرستان رفت تا با مشاهده مستقیم اوضاع و احوال مناطق سیلزده، با مسئولان و مردم باصفای این دیار از نزدیک گفت وگو و حمایت همه جانبه ایرنا برای کمک به مردم و مس

مدیرعامل ایرنا برای بازدید از مناطق سیلزده به لرستان سفر کرد

تهران - ایرنا- «سیدضیاء هاشمی» مدیرعامل سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) در راس هیاتی بلندپایه از مسئولان خبرگزاری رسمی کشور امروز پنجشنبه برای بازدید از مناطق سیلزده استان لرستان و تقویت هماهنگی ها در زمینه اطلاع رسانی از منطقه، راهی خرم آباد مرکز ا

جمع آوری کتاب و هدایای فرهنگی برای کمک به مناطق سیل زده

طرح «بهار مهربانی» به منظور جمع آوری کتاب و هدایای فرهنگی برای کمک به مناطق سیل زده در کتابخانه‌های عمومی استان فارس اجرا می شود.

مصوبات دولت برای مناطق سیلزده باید اطلاع رسانی شود

خرم آباد - ایرنا- معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: دولت مصوبات خوبی برای مناطق سیلزده تصویب کرده که باید به مردم اطلاع رسانی شود.

مردم عراق خود را در کنار مردم سیل زده ایران می دانند

آبادان - ایرنا - رییس سازمان بسیج مردی عراق(الحشد الشعبی) گفت: مردم عراق خود را در کنار مردم سیل زده ایران می دانند و تا هر زمان که لازم باشد به کمک های خود به مردم ایران ادامه می دهند.

استاندار خراسان رضوی از مناطق سیلزده گلستان دیدن کرد

گرگان - ایرنا - استاندار خراسان رضوی با هدف سرکشی از مناطق سیلزده و سرعت بخشی در روند امدادرسانی به آسیب دیدگان سیل، وارد گلستان شد و از طریق بازدید هوایی در جریان اقدامات انجام شده این مناطق قرار گرفت.

یک موکب از مانه و سملقان راهی مناطق سیلزده استان گلستان شد

بجنورد- ایرنا- موکب قمر بنی هاشم (ع) شهرستان مانه و سملقان، روز پنجشنبه برای ارائه خدمات به سیل زدگان شهرستان آق قلا راهی استان گلستان شد.

محموله 100 تنی کمک عراقی ها به سیلزدگان خوزستان ارسال شد

بصره - ایرنا - نخستین محموله کمک های مردمی عراق به سیلزدگان در ایران روز چهارشنبه در قالب یک صد تن مواد غذایی از بصره عازم مناطق سیلزده شد.

سهمیه کنکور مناطق سیلزده افزایش یابد

شهرکرد- ایرنا - عضو کمیسیون برنامه ، بودجه و دیوان محاسبات مجلس شورای اسلامی خواستار افزایش سهمیه پذیرش کنکور مناطق سیلزده شد.

دوباب مدرسه در مناطق سیلزده توسط آیت الله فاضل ساخته می شود

قم- ایرنا- دفتر آیت الله محمد جواد فاضل لنکرانی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم اعلام کرد که وی دو باب مدرسه را در مناطق سیلزده لرستان می سازد.

برقراری امنیت در مناطق سیلزده گلستان

جانشین فرمانده انتظامی استان در بازدید هوایی از برقراری امنیت در مناطق سیلزده گلستان خبر داد.

راه های سازمان برنامه برای تامین هزینه بازسازی مناطق سیلزده

تهران- ایرنا- معاون سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: استفاده از سازوکار جابجایی اعتبارات عمرانی و تضمین سود تسهیلات بانکی از روش‌های تامین مالی بازسازی مناطق سیلزده است.

تداوم ارسال کمک های مردمی رباط کریم به مناطق سیل زده

ارسال کمک های مردمی و هدایای نقدی و جنسی مردم شهرستان رباط کریم به مناطق سیل زده همچنان ادامه دارد

پیگیری مشکلات مردم سیلزده در رسانه استانی

مدیرکل صدا وسیما مرکز مازندران : رسانه استانی با تولید محتواهای متنوع در جریان سیل اخیر , همچنان پیگیر مشکلات مردم سیلزده و نحوه اطلاع رسانی به مردم است.

سیل و موج خدمت

خرم آباد - ایرنا - جاری شدن سیل در لرستان موجب قطع برق یکهزار و 145 روستا شد که با توجه به قطع راههای ارتباطی و مسیرهای سخت گذر، در بسیاری از موارد تجهیزات برق بدون استفاده از خودرو و با دست کارکنان اداره برق به مناطق سیلزده حمل و جابجا شدند.