راه ارتباطی 751 روستا لرستان برقرار شد

خرم آباد - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای لرستان گفت: در سیل اخیر راه ارتباطی 780 روستا این استان را مسدود کرده بود که تاکنون راه ارتباطی 751روستا بازگشایی شده است.مطالب مرتبط

راه ارتباطی 751 روستا لرستان برقرار شد

خرم آباد - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای لرستان گفت: در سیل اخیر راه ارتباطی 780 روستا این استان را مسدود کرده بود که تاکنون راه ارتباطی 751روستا بازگشایی شده است.

هیچ یک از روستاهای استان لرستان در بن بست نیستند/بازگشایی راه ارتباطی 700 روستا در دو هفته گذشته

معاون وزیر راه وشهرسازی با بیان اینکه راه ارتباطی بیش از 700 روستا در دو هفته گذشته باز شده است، گفت: خوشبختانه هیچ روستایی در بن بست قرار ندارد و راه ارتباطی با تمام روستاهای دارای سکنه برقرار است. ]]>

رفع انسداد راه روستایی 80 روستا در لرستان تا پایان هفته

معاون وزیر راه و شهرسازی از تأمین و نصب پل‌های خرپایی در استان لرستان خبر داد و گفت:‌ با استفاده از این پل‌ها و نصب سریع آنها تا آخر هفته راه ارتباطی 80 روستا برقرار می‌شود.

راه ارتباطی 27 روستا در جنوب کرمان مسدود است

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای جنوب کرمان با اشاره به اینکه بارش شدید باران و سیلاب راه ارتباطی 47 روستا در جنوب کرمان را مسدود کرده بود گفت: با تلاش‌های انجام شده تاکنون راه ارتباطی 20 روستا بازگشایی شده و راه 27 روستا همچنان مسدود است.

سیلاب راه ارتباطی 73 روستای کرمان را مسدود کرد

کرمان - ایرنا - مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمان گفت: راه ارتباطی 39 روستا در رودبار جنوب، 30 روستا در فاریاب و چهار روستا در بافت به دلیل جاری شدن سیلاب مسدود شده است.

بسته شدن راه ارتباطی ۱۴ روستا در سیریک

در بارندگی دو روز گذشته و بامداد امروز در شهرستان سیریک راه ارتباطی ۱۴ روستا در بخش مرکزی و بمانی بسته شده است.

بسته شدن راه‌های ارتباطی ۱۲ روستا در بخش رودخانه

براثر طغیان رودخانه ماشنگی و نورآباد در بخش رودخانه شهرستان رودان راه ارتباطی ۱۲ روستا بسته شده است.

٣٧٠٠ میلیارد تومان، برآورد اولیه خسارات سیل در استان لرستان

معاون وزیر کشور گفت: بر اثر سیل لرستان، آب مربوط به ٩٦٤ روستا قطع شد اما اکنون، به جز ٩ روستا، آب تمامی روستاها وصل شده است.

احداث پل‌ها در مناطق سیل‌زده لرستان؛ راه ارتباطی57روستای کوهدشت احداث می‌شود

جانشین معاونت مهندسی نیروی زمینی ارتش با اشاره به احداث پل‌هایی در مناطق سیل‌زده لرستان گفت: راه ارتباطی حدود 57 روستا در شهرستان کوهدشت را با توجه به امکانات و ظرف 2هفته ایجاد می‌کنیم.

کرمان| راه ارتباطی 30 روستا منوجان مسدود شد

فرماندار شهرستان منوجان گفت: به علت طغیان رودخانه راه ارتباطی 30 روستا منوجان مسدود شده است.

قطع راه ارتباطی چند روستا به دلیل آبگرفتگی پل آبنمای چهارده آستانه

آبگرفتگی پل آبنمای روستای چهارده آستانه اشرفیه در استان گیلان موجب قطع راه ارتباطی تعداد زیادی از اهالی چند روستا شد.

سیلاب راه ارتباطی 43 روستا ی جنوب کرمان را مسدود کرد

جیرفت - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب کرمان گفت: بارش شدید باران و سیلاب راه ارتباطی 43 روستا را در هفت شهرستان جنوب کرمان مسدود کرد.

سیلاب راه ارتباطی 43 روستا ی جنوب کرمان را مسدود کرد

جیرفت - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب کرمان گفت: بارش شدید باران و سیلاب راه ارتباطی 43 روستا را در هفت شهرستان جنوب کرمان مسدود کرد.

سیل و موج خدمت

خرم آباد - ایرنا - جاری شدن سیل در لرستان موجب قطع برق یکهزارو 145 روستا شد که با توجه به قطع راههای ارتباطی و مسیرهای سخت گذر در بسیاری از موارد تجهیزات برق بدون استفاده از خودرو و با دست کارکنان اداره برق به مناطق سیلزده حمل و جابجا شدند.

سیل و موج خدمت

خرم آباد - ایرنا - جاری شدن سیل در لرستان موجب قطع برق یکهزار و 145 روستا شد که با توجه به قطع راههای ارتباطی و مسیرهای سخت گذر، در بسیاری از موارد تجهیزات برق بدون استفاده از خودرو و با دست کارکنان اداره برق به مناطق سیلزده حمل و جابجا شدند.

تخریب راه های ارتباطی لرستان ناشی از سیل اخیر

ایرنا - لرستان - سیل های اخیر ناشی از بارش های تند رگباری در استان لرستان خسارات زیادی را بر جای گذاشته است که یکی از این خسارات ها مربوط به راه های ارتباطی شهر و روستاهای این استان است که در بعضی مناطق این مسیرها از بین رفته است. *8*

18000 لرستانی بر اثر سیل شغل خود را از دست دادند؛ خسارت جدی سیلاب به 1200 روستا

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان با بیان اینکه 18 هزار نفر بر اثر سیل در لرستان شغل خود را از دست دادند گفت: بیش از هزار و200 روستا دچار آسیب‌ جدی شده است.

سیلاب راه ارتباطی 43 روستا در جنوب کرمان را مسدود کرد؛ خسارت سیلاب به بیش از 500 کیلومتر از راه‌های روستایی

مدیرکل راهداری جنوب کرمان با بیان اینکه بارش شدید باران و سیلاب راه ارتباطی 43 روستا در جنوب کرمان را مسدود کرد گفت: با توجه به حجم بارندگی‌ها و عدم دسترسی به مناطق کوهستانی تاکنون به 526 کیلومتر راه روستایی بین 30 تا 90 درصد خسارات وارد شده است.

راه ارتباطی 88 روستای لرستان همچنان قطع است

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار لرستان گفت: راه ارتباطی 88 روستای استان همچنان قطع است.

8 پل در مناطق سیل‌زده لرستان نصب می‌شود

استاندار لرستان گفت: 8 پل برای برقراری راه ارتباطی روستاهای سیل‌زده استان لرستان به‌طوری نصب می‌شود.