وزیرارتباطات: بازاربزرگتر بادسترسی به بازارجهانی فراهم می‌شود

تهران- ایرنا- وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به نیاز استارت آپها به بازارهای بزرگ‌تر، دستیابی به این ظرفیتها را در گرو دسترسی به بازار جهانی دانست.مطالب مرتبط

امکان تعامل بهتر رباتها با اجسام فراهم می‌شود درک واکنش مواد برای ربات‌ها فراهم می‌شود

پژوهشگران دانشگاه "ام.آی.تی"، نوعی سیستم یادگیری ابداع کرده‌اند که می‌تواند توانایی شکل دادن به مواد را برای ربات‌ها فراهم کند.

امکان تعامل بهتر رباتها با اجسام فراهم می‌شود

پژوهشگران دانشگاه "ام.آی.تی"، نوعی سیستم یادگیری ابداع کرده‌اند که می‌تواند توانایی شکل دادن به مواد را برای ربات‌ها فراهم کند.

مهران غفوریان: مقدمات «زیرآسمان شهر» فراهم نشد

بازیگر سینما و تلویزیون قصد دارد یک برنامه گفتگومحوری را از شبکه نسیم روی آنتن ببرد و با فراهم شدن مقدمات ساخت سریال خاطرانگیز «زیر آسمان‌شهر»، فصل چهارم این مجموعه جلوی دوربین خواهد رفت.

زمینه اشتغال 215 نفر در مهریز فراهم شد

یزد - ایرنا - رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی مهریز گفت: در سال 1397 زمینه اشتغال 215 نفر در واحدهای تولیدی، صنعتی و خدماتی این شهرستان فراهم شد.

بسترهای لازم برای سرمایه گذاران باید در ایلام فراهم شود

استاندار ایلام ، به فراهم شدن بسترهای لازم برای سرمایه گذاران در ایلام تاکید و گفت: در حال حاضر بسترهای لازم هنوز فراهم نشده است.

دولت فضا را برای نامزدهای انتخابات فراهم می‌کند

کرج - استاندار البرز گفت: دولت گرایش و جناح خاصی را در انتخابات دنبال نمی‌کند بلکه فضا را برای تمامی نامزدها فراهم می‌کند تا در امنیت و آرامش فعالیت کنند.

زمینه اشتغال 300 نفر در ابرکوه فراهم شد

یزد - ایرنا - رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی ابرکوه گفت: در سال 1397 با پرداخت 185 میلیارد ریال وام با همکاری بانک های عامل به افراد جویای کار شهرستان در مناطق روستایی و عشایری ، زمینه اشتغال 300 نفر فراهم‌ شد.

شرایط برای تکرار قهرمانی بارسلونا فراهم شد

تهران - ایرنا - کاتالان ها با پیروزی خانگی برابر سوسیداد، شرایط را برای تکرار قهرمانی در لالیگا فراهم کردند.

انقلاب بستر رشد هنر را در کهگیلویه و بویراحمد فراهم کرد

یاسوج- ایرنا- رئیس حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد گفت: انقلاب اسلامی ایران بستر رشد و شکوفایی بیش از پیش هنر را در این استان فراهم کرد.

زمینه رفع مشکلات 6 طرح در چهارمحال و بختیاری فراهم شد

شهرکرد- ایرنا- اعضای ستاد تسهیل و رفع موانع تولید چهارمحال و بختیاری شنبه شب در نشست این ستاد زمینه لازم برای رفع مشکلات 6 طرح و واحد صنعتی در این استان را فراهم کردند.

240 هکتار پارکینگ ویژه نیمه شعبان در مسجد مقدس جمکران فراهم شد

دبیر شورای ترافیک استان قم گفت: امسال 240 هکتار پارکینگ در مسجد مقدس جمکران برای استفاده زائران و مسافران فراهم‌شده است.

بنیاد مسکن ابرکوه زمینه ماندگاری روستاییان را فراهم کرده است

یزد - ایرنا - امام‌جمعه ابرکوه گفت: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی این شهرستان توانست با اجرای طرح های هادی روستایی جاذبه ماندگاری جمعیت را افزایش دهد و زمینه ماندگاری روستائیان را نیز فراهم کند.

امیدواریم امکان سفر زمینی پاکستانیها به مشهد فراهم شود

مشهد- ایرنا- نخست وزیر پاکستان گفت: امیدواریم با برقراری امنیت در افغانستان امکان سفر زمینی شهروندان پاکستانی به مشهد از طریق افغانستان فراهم شود.

امکان ثبت نام کنکور فنی و حرفه‌ای با دیپلم دبیرستان فراهم میشود

مدیر کل پژوهشی دانشگاه فنی و حرفه‌ای گفت: علاوه بر هنرستانی ها امکان ثبت نام در کنکور دانشگاه های فنی و حرفه ای برای دیپلمه های دبیرستان نیز فراهم خواهد شد.

آلمان از دمشق خواست شرایط بازگشت آوارگان را فراهم کند

نیویورک- ایرنا- وزیر مشاور در وزارت خارجه آلمان، فقدان شرایط امنیتی و ضمانت های لازم دمشق را عاملی برای بازنگشتن داوطلبانه آوارگان سوری دانست و بدون اشاره به نقش حامیان تروریسم، از دولت اسد خواست تا این شرایط را فراهم کند.

خراسان جنوبی| مقدمات بین المللی شدن جشنواره مجسمه‌های نمکی تالاب کجی نهبندان فراهم شده است

معاون هنری اداره کل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: با برگزاری جشنواره‌های منطفه‌ای و استانی مجسمه‌های نمکی تالاب کجی نهبندان اکنون موقعیت برای برگزاری جشنواره ملی فراهم شده است.

تمهیدات لازم برای راه اندازی باشگاه تیراندازی دراردل فراهم می شود

شهرکرد- فرماندار شهرستان اردل از فراهم آوردن تمهیدات لازم برای راه اندازی مجتمع تیراندازی این شهرستان خبر داد.

زیرساخت‌های لازم برای ورود جوانان به عرصه‌های مدیریتی فراهم شود

اردستان- معاون سیاسی فرماندار اردستان گفت: مسئولان وظیفه دارند مردم را به وظایفشان در گام دوم انقلاب آگاه و زیرساختهای لازم برای ورود جوانان به عرصه‌های فرهنگی و مدیریتی کشور را فراهم کنند.

امیدواریم امکان سفر زمینی زائران پاکستانی به مشهد فراهم شود

مشهد- ایرنا- نخست وزیر پاکستان گفت: امیدواریم با برقراری امنیت در افغانستان امکان سفر زمینی شهروندان پاکستانی به مشهد از طریق افغانستان فراهم شود.

زیرساخت لازم برای ورود گردشگران به دشت لاله‌های واژگون فراهم شود

شهرکرد – معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری چهارمحال و بختیاری گفت: زیرساخت لازم برای ورود گردشگران به دشت لاله‌های واژگون فراهم شود.