شهروندان آبیکی برای توقف فعالیت معادن در پیغمبر کوه گردهم آمدند

قزوین - ایرنا - جمعی از شهروندان آبیکی دوستدار ورزش و محیط زیست در یک گردهمایی خواستار توقف فعالیت معادن در منطقه پیعمبر کوه این شهرستان شدند.مطالب مرتبط

شهروندان آبیکی برای توقف فعالیت معادن در پیغمبر کوه گردهم آمدند

قزوین - ایرنا - جمعی از شهروندان آبیکی دوستدار ورزش و محیط زیست در یک گردهمایی خواستار توقف فعالیت معادن در منطقه پیعمبر کوه این شهرستان شدند.

گردهمایی جوانان میلاجرد در روز جوان

جوانان میلاجردی به مناسبت ولادت حضرت علی اکبر (ع) گردهم آمدند.

هواشناسی: شهروندان تهران حاشیه رودخانه ها توقف نکنند

تهران- ایرنا- هواشناسی استان تهران روز پنجشنبه در اطلاعیه ای هشدار داد به دلیل فعالیت سامانه بارشی از اواخر وقت امروز (پنجشنبه) از توقف در حاشیه رودخانه ها و مسیل های این استان خودداری شود.

هواشناسی: شهروندان تهران حاشیه رودخانه ها توقف نکنند

تهران- ایرنا- هواشناسی استان تهران روز پنجشنبه در اطلاعیه ای هشدار داد به دلیل فعالیت سامانه بارشی از اواخر وقت امروز (پنجشنبه) از توقف در حاشیه رودخانه ها و مسیل های این استان خودداری شود.

دیدار مدیران با پاسداران استان

امروز به مناسبت "روز پاسدار" مدیران دستگاههای مختلف استان در محل سپاه انصارالحسین(ع) استان گردهم آمدند.

برگزاری جشن تکلیف 900 دانش آموز فریمانی

دانش آموزان دختر سوم ابتدایی شهرستان فریمان از ۴۰ مدرسه امروز در محل مصلای در حال احداث شهر فریمان گردهم آمدند و آغاز تکلیف الهی یعنی اقامه نماز را جشن گرفتند.

کمک اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی به سیل زدگان

مسئولان و خیران اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی کشور امروز در قالب اردوی جهادی در گرگان گردهم آمدند تا درباره خدمت رسانی بهتر به سیل زدگان تبادل نظر کنند.

آغاز پنجاه و چهارمین راهپیمایی بازگشت؛ زخمی شدن 3 فلسطینی تاکنون

شهروندان فلسطینی ساکن نوار غزه بار دیگر برای تاکید بر حق بازگشت به مرزهای شرقی غزه آمدند.

صاحبنظران روس: عربستان در آستانه بهار عربی است

مسکو - ایرنا - گروهی از صاحبنظران و کارشناسان روس در مسکو گردهم آمدند و ضمن بررسی حوادث اخیر در کشورهای عربی از جمله سودان، از امکان رسیدن بهار عربی به عربستان و گسترش اعتراضات مردمی در این کشور سخن گفتند.

28 کشور در همایش مدرسه و نظریه نمایش جبرها شرکت کردند

اصفهان- ایرنا- ریاضیدانان 28 کشور بمنظور حضور در رویداد بین المللی مدرسه و کنفرانس نظریه نمایش جبرها در دانشگاه اصفهان گردهم آمدند.

حجت‌الاسلام ‌مروی: آستان قدس ‌رسیدگی به مناطق سیل‌زده را در اولویت قرار داد/توقف فعالیت‌های غیرضروری

گروه استان‌ها ـ تولیت آستان قدس رضوی با بیان اینکه آستان قدس رضوی با توقف فعالیت‌های غیرضروری به کمک سیل‌زدگان شتافت، گفت: رسیدگی به مناطق سیل‌زده را در اولویت قرار می‌دهیم.

آمادگی اسلوونی برای آغاز فعالیت‌های اینستکس

تهران- ایرنا- مدیرکل اقتصادی و دیپلماسی عمومی وزارت امورخارجه اسلوونی در همایش همکاری های تجاری اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و بازرگانی تهران، از آمادگی دولت خود برای پیگیری و آغاز فعالیت سازوکار مالی جدید اروپا (اینستکس) با ایران خبر داد.

نهادهای حقوق بشری در ایران خواستار فشار برای توقف اقدامات مسلحانه پ.ک.ک و پژاک شدند

جمعی از سازمان‌های حقوق بشری در کردستان با انتشار بیانیه‌ای خطاب به دولت‌های منطقه و سازمان‌های مردم نهاد بین‌المللی، خواستار توقف فوری فعالیت‌های مسلحانه پ.ک.ک و پژاک شدند.

طلاب چهار کشور مسلمان برای امدادرسانی به خوزستان آمدند

اهواز-ایرنا- کاروان جوانان طلبه مقاومت با عنوان «شباب المقاومه» شامل یکصد نفر از طلاب غیرایرانی از کشورهای فلسطین، هند، بحرین و پاکستان برای امدادرسانی به خوزستان آمدند.

کمبود بودجه نباید به معنای توقف فعالیت های فرهنگی باشد

رشد 2.3 درصدی تولید معادن مس جهان در سال 2018

تهران- ایرنا- سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) اعلام کرد: براساس تازه ترین گزارش گروه مطالعات بین المللی مس (آی.سی.اس.جی)، میزان تولید معادن مس جهان در 12 ماهه سال 2018 میلادی، 2.3 درصد افزایش یافت.

کاروان کمک آبیکی‌ها در راه لرستان

هم استانی‌های کرد زبانمان در آبیک، مرحله دوم کمک‌های خود را به ارزش یک میلیارد تومان عازم مناطق سیل زده کردند.

ذخیره معادن کردستان به 700 میلیون تُن می رسد

سنندج - ایرنا - معاون امور معادن و اکتشافات معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: ذخیره معادن این استان با صدور گواهی و پروانه های اکتشاف جدید از 620 میلیون تُن فعلی به حدود 700 میلیون تُن در سال جاری افزایش پیدا خواهد کرد.

پنجم شعبان، زادروز آبروی سجاده ها و سفیر کرب و بلا

سمنان- ایرنا- پنجم شعبان سال 38 هجری قمری میلاد پسری از دودمان عصمت و آل پیغمبر(ص) است که از عطر وجودش سجاده های عاشقی به معراج بندگی رفت و آرمان کرب و بلا برای تاریخ غفلت بازگو شد.

آموزش به شهروندان از ارکان اصلی بازآفرینی شهری است

قزوین - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی قزوین گفت: آموزش به شهروندان در کنار فعالیت های زیرساختی و عمرانی از ارکان اصلی برنامه های بازآفرینی شهری در بافت های ناکارآمد به شمار می رود.