اهدای کمک های بشردوستانه دولت ژاپن به سیل‌زدگان کشور

محموله امدادی دولت ژاپن از طریق آژانس همکاری‌های بین‌المللی این کشور (جایکا) شب گذشته تحویل جمعیت هلال احمر شد.مطالب مرتبط

ژاپن 190 چادر برای سیلزدگان ایران فرستاد

ژاپن کمک های بشردوستانه فوری برای سیل‌زدگان ایران فرستاده است.کالاهای اعطا شده که شامل 190 چادر و 1150 تشکچه خواب می‌شوند به زودی به مناطق سیل زده می رسند .

کمک ‌های بشردوستانه عراق به سیل زدگان شوش رسید

دزفول - ایرنا - نماینده ستاد بازسازی عتبات عالیات کشور گفت: نخستین محموله کمک های بشردوستانه عراق به سیل زدگان شهرستان شوش رسید.

کمک‌های خارجی به سیل زدگان ایران ادامه دارد

سیل محموله‌های امدادی جمعیت‌های ملی و دولت‌ها برای کمک به سیل‌زدگان و یاری مردم سیل‌زده با هماهنگی‌ها و اقدامات معاونت امور بین‌الملل و حقوق بشردوستانه هلال‌احمر، وارد کشور خواهد شد.

دولت ژاپن: اطمینان حاصل می‌کنیم که عرضه انرژی به ژاپن تحت تاثیر قرار نگیرد

خبرگزاری کیودو اعلام کرد که دولت ژاپن در پی اعلام آمریکا مبنی بر تمدید نکردن معافیت‌های خرید نفت ایران، مصمم است تا از اختلالات در تامین انرژی این کشور جلوگیری کند.

کمک ژاپن به سیل زدگان ایران

ژاپن اقلامی را به منظور کمک به سیل زدگان ایران ، در اختیار این کشور قرار داد. گفته می شود ایران با بدترین سیل طی 70 سال گذشته روبرو شده است.

مقام ژاپنی: توکیو همچنان به خرید نفت از ایران متعهد است

تهران- ایرنا- وزیر اقتصاد و تجارت دولت ژاپن امروز جمعه گفت، ژاپن همچنان متعهد به اجتناب از تأثیرات مضر تحریم‌های آمریکا علیه ایران است؛ زیرا این کشور نفتی جایگاه مهمی در امنیت عرضه نفت خام ژاپن دارد.

محموله کمک‌های بشردوستانه ایتالیا به سیل زدگان کشور تحویل هلال احمر شد

ارسال کمک های بشردوستانه ایتالیا به سیل زدگان ایرانی

تهران-ایرنا- آژانس توسعه و همکاری و دپارتمان مدیریت بحران ایتالیا، با هدف مقابله با بحران انسانی ناشی از سیل‌های ویرانگر در ایران، کمک های بشردوستانه خود را به کشورمان ارسال کردند.

ایتالیا کمک های بشردوستانه به ایران ارسال کرد

رم - ایرنا - ایتالیا یک پرواز حامل کمک های بشردوستانه را برای سیل زدگان در ایران ارسال کرد.

ژاپن به همسایگان پایگاه هوایی آمریکا غرامت پرداخت می کند

پکن- ایرنا- دادگاه عالی ژاپن به دولت این کشور دستور داد به افرادی که در نزدیکی پایگاه هوایی آمریکا در اوکیناوا زندگی می کنند و از سر و صدای هواپیماهای نظامی رنج می برند غرامت بپردازد.

اهدای یک روز حقوق کارکنان ستاد اقامه نماز کشور به سیل‌زدگان

ژاپن: آمریکا رفتار نظامیانش در اوکیناوا را کنترل کند

یک مقام ارشد دولت ژاپن به دنبال مناقشه اخیر مربوط به اقدام یک نظامی آمریکایی در قتل یک زن ژاپنی‌ از مقام‌های آمریکا خواست رفتار سربازانشان در پایگاه نظامی خود در اوکیناوای ژاپن را کنترل کنند.

چین، ژاپن و کره جنوبی حمله تروریستی سریلانکا را محکوم کردند

پکن- ایرنا- مقام های کشورهای چین، ژاپن و کره جنوبی حملات تروریستی در سریلانکا را محکوم و با دولت و ملت این کشور ابراز همدردی کردند.

اهدای عضو در یزد نجات بخش جان بیماران

با اهدای عضو حسن علی حیدری اشکذری پنجمین اهدای عضو در سال98 در استان یزد ثبت شد

ارسال 95 تُن کمک‌های بشردوستانه امارات به سیل زدگان ایرانی

برگزاری مراسم تحویل کمک اضطراری به سیل‌زدگان توسط سفارت ژاپن

مراسم تحویل کمک اضطراری به سیل‌زدگان ایران توسط سفارت ژاپن در کشورمان برگزار شد.

کمک‌های بشردوستانه همسایگان هنگام حوداث، مغایر با توانمندی‌های ما نیست/ اگر در عراق اتفاقی بیفتد، ما هم ورود می‌کنیم

یک نماینده مجلس شورای اسلامی درخصوص کمک‌های بشردوستانه به کشورمان عنوان کرد: کمک‌های بشردوستانه همسایگان هنگام حوداث طبیعی است مغایر با توانمندی‌های ما نیست.همانگونه که اگر در کشور عراق مسئله‌ای باشد، ما ورود می‌کنیم، از سوی دیگر هرجا هم نیاز باشد این کش

محموله ارسالی کویت بین سیل زدگان توزیع شده است

تهران- ایرنا- رئیس جمعیت هلال احمر گفت: محموله ارسالی کمک های بشردوستانه هلال احمر کویت به منظور کمک به سیل زدگان کشور با رعایت اصل بشردوستی و محافظت از جان و سلامتی مردم سیل زده و تضمین کرامت انسانی در بین آنان توزیع شده است.

زندگی از نو؛ اهدای جهیزیه به نوعروسان سیل زده

ساری -با آنکه سیل، زندگی را برای سیل زدگان سخت کرده، اما سیل مهربانی اوج گرفته و اهدای جهیزیه به نوعروسان، امید تازه ای را رقم زده است.

ترامپ ۲۵ تا ۲۸ مه به ژاپن می‌رود

کاخ سفید در بیانیه‌ای اعلام کرد، رئیس جمهوری آمریکا قرار است ۲۵ تا ۲۸ مه سال جاری میلادی برای دیدار دو جانبه با نخست وزیر ژاپن به این کشور سفر کند.