معرفی شخصیت گوست رایدر، جانی بلیز
مطالب مرتبط

معرفی شخصیت گوست رایدر، جانی بلیز

معرفی شخصیت دث استروک، اسلید ویلسون

فرماندار: سیل شهرستان کلات تلفات جانی نداشته است

مشهد- ایرنا- فرماندار کلات گفت: سیل در این شهرستان تلفات جانی نداشته و مطالب منتشر شده در برخی کانالهای تلگرامی مبنی بر سیل بردگی یک کودک و خسارات جانی ناشی از سیل در این شهر کذب است.

فرماندار: سیل شهرستان کلات تلفات جانی نداشته است

مشهد - ایرنا - فرماندار کلات گفت: سیل در این شهرستان تلفات جانی نداشته و مطالب منتشر شده در برخی کانالهای تلگرامی مبنی بر سیل بردگی یک کودک و خسارات جانی ناشی از سیل در این شهر کذب است.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس از شخصیت شاعر شیرازی تجلیل کرد

شیراز- ایرنا- مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس با تجلیل از شخصیت صدرا ذوالریاستین شاعر و نویسنده معاصر شیراز گفت: معرفی و قدردانی از زحمات و تلاش های بزرگان و ادیبان و اهالی فرهنگ و ادب وظیفه تمامی فعالان و مسئولان حوزه فرهنگ است.

سیل امسال کمترین تلفات جانی را داشت

رییس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: در سیلاب اخیر با ۷۱ قربانی در کل کشور (جدای از حادثه سیل در شیراز و واژگونی قایق امداد در سد گاومیشان) کمترین تلفات جانی را داشته‌ایم.

سیلاب استان کرمان خوشبختانه بدون تلفات جانی

استاندار کرمان :با توجه به پیش بینی و امادگی لازم حجم خسارتهای سیل در استان به حد اقل رسید و خوشبختانه تلفات جانی تا این لحظه نیز نداشته است

اردکانیان: همه تلاش‌مان را می‌کنیم که خسارات جانی نداشته باشیم

وزیر نیرو گفت: همه تلاشمان را می‌کنیم که خسارات جانی نداشته باشیم تا مردم به خانه و مسکن خود بازگردند.

جانی تازه در پیکره دریاچه ارومیه

مدیر آبنگاری و امور جزر و مدی سازمان نقشه برداری کشور : با ­افزایش ۳۴ سانتیمتری تراز آب دریاچه ارومیه نسبت به سال گذشته، جانی تازه به پیکره این دریاچه دمیده شد

رهاسازی آب سد الغدیر جانی دوباره به دشت ساوه بخشید

مدیر امور منابع آب شهرستان ساوه گفت: با تکمیل شدن ظرفیت آب ذخیره شده در سد الغدیر و رهاسازی آن از دریچه های تحتانی، دشت ساوه جانی دوباره گرفته است.

سیلاب سال جاری در کشور کمترین تلفات جانی را داشت

معاون وزیر و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: در سیلاب اخیر با 71 قربانی در کل کشور(جدای از حادثه سیل در شیراز و واژگونی قایق امداد در سد گاومیشان) کمترین تلفات جانی داشته ایم.]]>

یک نویسنده:شهدا شخصیت های دست یافتنی اند

بندرعباس - ایرنا - یک نویسنده گفت: برخلاف آن چیزی که در بسیاری از کتاب های ادبیات دفاع مقدس بیان می شود شهیدان شخصیت های دست یافتنی اند.

ابعاد علمی شخصیت بوعلی‌سینا همچنان ناشناخته است

آیت الله سیدمحمد خامنه‌ای در دیدار آیت‌الله طه‌محمدی گفت: ابن‌سینا حقیقتی است که باید شناخت و معرفی او ضمن کمک به هویت ملی، روحانی و فلسفی ما، دنیا را وادار به احترام می‌کند.

حادثه امروز مترو اصفهان خسارت جانی نداشت/بسته شدن خط آزادی - صفه

اصفهان - مدیرعامل سازمان قطارشهری اصفهان گفت: حادثه صبح امروز مترو اصفهان(برخورد میله فلزی با کابین راننده) خسارت جانی در بر نداشته است و تلاش برای بازگرداندن قطار به خط ادامه دارد.

آبخیزداری از خسارت های جانی و مالی در مواقع بحران پیشگیری می کند

کرج - ایرنا - رئیس بازرسی کل کشور با بیان اینکه اجرای عملیات آبخیزداری دارای سودآوری اقتصادی است، گفت: آبخیزداری با کمترین هزینه اجرا و در مواقع بحران از خسارت های جانی و مالی پیشگیری می کند.

نام عمران خان در لیست 100 شخصیت تاثیر گذار جهان قرار گرفت

نشریه آمریکایی تایم در رده بندی خود نام نخست وزیر پاکستان را در لیست 100 شخصیت اثرگذار جهان قرار داد.

آتش سوزی خانه مسکونی در جولندان تالش خسارت جانی نداشت

آستارا - ایرنا - رئیس ایستگاه شماره 2 آتش نشانی و خدمات ایمنی تالش گفت: آتش سوزی یک واحد خانه مسکونی در روستای حیان جولندان این شهرستان، خسارت جانی نداشت.

برانکو: بازیکنان شخصیت برنده‌شان را نشان دادند/ فرصتی برای رفع مشکلات فنی تیم نداریم

سرمربی پرسپولیس گفت: بازیکنان شخصیت برنده‌شان را در بازی با الاهلی نشان دادند.

زلزله ملکشاهی خسارت جانی و مالی نداشته است

ایلام - فرماندار ملکشاهی گفت: زلزله ملکشاهی خسارت جانی و مالی نداشته است.

ایران وامدار شخصیت عظیم و آثار بی بدیل عطار است

مشهد- ایرنا- معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: شیخ فریدالدین محمد عطار نیشابوری مشهور به عطار، شاعر و عارف نام آور ایران زمین از سلک بزرگان جاودانه ای است که فرهنگ و ادب ایران زمین وامدار شخصیت عظیم و آثار بی بدیلشان