جاده های خراسان جنوبی لغزنده است

بیرجند - ایرنا - جانشین رئیس پلیس راه خراسان جنوبی گفت: بر اثر ریزش باران اغلب جاده های مواصلاتی استان لغزنده است و رانندگان با احتیاط رانندگی کنند.مطالب مرتبط

جاده های خراسان رضوی بارانی و لغزنده است

مشهد- ایرنا- رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی خراسان رضوی گفت: بارش باران در تمام مسیرهای جاده ای این استان گزارش شده که حجم آن در حال افزایش می باشد لذا هم اینک سطح همه جاده ها لغزنده است.

بارش برف و باران جاده های خراسان رضوی را لغزنده کرده است

مشهد - ایرنا - مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضو گفت: بارش برف در جاده درگز - قوچان و بارش باران در بیشتر جاده های این استان موجب لغزندگی سطح جاده ها شده است.

محورهای شرقی خراسان جنوبی لغزنده است/ رانندگان احتیاط کنند

بیرجند- جانشین پلیس راه خراسان جنوبی از بارش پراکنده باران در محورهای شرقی استان و لغزندگی این مسیرها خبر داد.

بازگشایی تمام محورهای مواصلاتی خراسان جنوبی

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای خراسان جنوبی گفت: با تلاش شبانه‌روزی راهداران کلیه محورهای اصلی و فرعی و روستایی در حوزه خراسان جنوبی بازگشایی شدند.

بارش شدید باران، جاده های خراسان رضوی را لغزنده کرد

مشهد- ایرنا- رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی خراسان رضوی گفت: در تمام جاده های این استان بارش شدید باران و لغزندگی سطح جاده گزارش شده است.

تمامی محورهای خراسان جنوبی بازگشایی شد

بیرجند - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی گفت: تمامی محورهای اصلی، فرعی و روستایی در حوزه استان خراسان جنوبی که در اثر سیلاب اخیر مسدود شده بود، با تلاش شبانه روزی راهداران بازگشایی شد.

سیل 3 محور اصلی را در خراسان جنوبی مسدود کرد

گروه استان‌ها ـ مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان‌جنوبی گفت: تمام محورهای شریانی، اصلی و فرعی و روستایی خراسان جنوبی به جز 3 محور باز است و رانندگی با رعایت احتیاط در نقاط آشکارسازی شده امکانپذیر است.

در جاده‌های لغزنده با سرعت مطمئنه حرکت کنید + عکس

رئیس پلیس راه استان سمنان: جاده گرمسار - ایوانکی به علت بارش‌های رگباری لغزنده است؛ رانندگان با سرعت مطمئنه تردد کنند.

ورک شاپ توفان شن در خراسان جنوبی برپا شد

بیرجند - ایرنا - مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خراسان جنوبی از آغاز ورک شاپ هنری توفان شن با حضور استان های خراسان رضوی، خراسان شمالی، خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، یزد و کرمان خبر داد.

اوج بارش ها در شرق و جنوب خراسان جنوبی است

بیرجند - ایرنا - مدیرکل هواشناسی خراسان جنوبی گفت: سامانه بارشی جدید همه استان را فرا می گیرد اما اوج بارش ها برای امروز (شنبه) در نقاط جنوبی و شرقی خراسان جنوبی است.

13 راه ارتباطی در خراسان جنوبی بسته است

بیرجند - ایرنا - جانشین پلیس راه خراسان جنوبی گفت: بر اثر شدت باران و طغیان رودخانه ها 13 محور مواصلاتی اصلی و روستایی در خراسان جنوبی مسدود شده است.

ترافیک سنگین در جاده های خراسان جنوبی

پلیس راه خراسان جنوبی وضعیت ترافیک محورهای استان را سنگین اما روان، اعلام کرد.

سه محور خراسان جنوبی هنوز مسدود است

بیرجند - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی گفت: در پی بارندگی و سیلاب در استان سه محور اصلی و فرعی هنوز مسدود است ولی مسیر جایگزین برای تردد رانندگان تعیین شده است.

تب و تاب سازه‌های آبخیزداری خراسان جنوبی در پی وقوع سیلاب

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان جنوبی گفت: بارندگی‌های اخیر حجم ذخیره‌سازی آب در سازه‌های آبخیزداری خراسان جنوبی را به حدود 56 میلیون مترمکعب رساند.

720 نفر گرفتار در سیلاب خراسان جنوبی اسکان داده شدند

بیرجند - ایرنا - مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان جنوبی گفت: 720 نفر از افرادی که به خاطر سیلاب امروز در جاده های استان مانده بودند در حسینیه ها، مساجد و بقاع متبرکه استان اسکان داده شدند.

همایش رشد جمعیت اردیبهشت‌ماه در خراسان جنوبی برگزار می‌شود

مدیرکل ثبت احوال خراسان جنوبی از برگزاری همایش رشد جمعیت اردیبهشت‌ماه در استان خبر داد و گقت: سال 97 نزدیک به 16 هزار و 799 واقعه ولادت در خراسان جنوبی به ثبت رسیده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل 6 درصد کاهش را نشان می‌دهد.

سرقت در خراسان جنوبی 65 درصد افزایش یافت

رئیس پلیس آگاهی خراسان جنوبی از انهدام 16 باند سارقان و دستگیری 75 نفر سارق در فروردین ماه امسال خبر داد و گفت: سرقت در خراسان جنوبی 65 درصد افزایش داشته است.

سه محور مواصلاتی خراسان‌جنوبی مسدود است

بیرجند- جانشین رئیس پلیس راه خراسان‌جنوبی گفت: سه محور مواصلاتی خراسان‌جنوبی با توجه به بارندگی‌های گذشته و جاری شدن سیلاب همچنان مسدود است.

مدارس 10 شهرستان خراسان جنوبی دوشنبه تعطیل است

مدیرکل آموزش پرورش خراسان جنوبی از تعطیلی مدارس 10 شهرستان خراسان جنوبی خبر داد.

لاریجانی به خراسان جنوبی سفر می‌کند

رئیس مجلس شورای اسلامی در دیدار با استاندار خراسان جنوبی ضمن موافقت با سفر به این استان بعد از ماه مبارک رمضان، در راستای پیگیری مشکلات استان و کمک به توسعه خراسان جنوبی از طریق ظرفیت‌های مجلس شورای اسلامی، قول مساعد داد.