بسترهای لازم برای سرمایه گذاران در ایلام فراهم نیست

ایلام - ایرنا - استاندار ایلام گفت: باید شرایط و بسترهای لازم برای ترغیب و تشویق سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی و تجاری در استان فراهم شود در حالی که این بسترها هنوز مهیا نشده است.مطالب مرتبط

بسترهای لازم برای سرمایه گذاران باید در ایلام فراهم شود

استاندار ایلام ، به فراهم شدن بسترهای لازم برای سرمایه گذاران در ایلام تاکید و گفت: در حال حاضر بسترهای لازم هنوز فراهم نشده است.

تامین برق واحدهای صنعتی لازمه ورود سرمایه گذاران به قم است

قم - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری قم گفت: در صورتی که بستر لازم برای ورود سرمایه گذاران از نظر تامین برق زیرساخت ها فراهم نشود، انگیزه ای برای ورود سرمایه گذاران به استان ایجاد نمی شود.

ایران از حضور سرمایه گذاران ترکیه استقبال می‌کند

معاون اول رییس جمهور با بیان این که ایران از حضور سرمایه گذاران ترکیه استقبال می کند، گفت: تهران و آنکارا از ظرفیت های لازم برای افزایش حجم مبادلات تجاری برخوردار هستند.

منطقه آزاد قشم، محلی مناسب برای حضور سرمایه گذاران خارجی است

قشم - ایرنا - سفیر جمهوری اسلامی ایران در قطر گفت: سازمان منطقه آزاد قشم و این جزیره، مکان مناسبی برای حضور سرمایه گذاران خارجی است و هیچ نکته منفی در این جزیره برای سرمایه گذاری پیدا نمی شود.

سفیر ایران: فعالان ایرانی با جدیت وارد بازار عراق شوند

بغداد - ایرنا - سفیر جمهوری اسلامی ایران در بغداد با تاکید بر اینکه فعالان ایرانی با جدیت وارد بازار عراق شوند، گفت: بسترهای لازم برای سرمایه گذاری و افزایش فعالیت تجاری و صنعتی فعالان بخش خصوصی ایران در عراق کاملا فراهم و شرایط بسیار مناسب است.

اشپیگل: تحریم خرید نفت ایران سرمایه گذاران مالی جهان را نگران کرده است

تهران - ایرنا - نشریه اشپیگل امروز (سه شنبه) تمدید نشدن معافیت هشت کشور در خرید نفت از ایران را برای بازار جهانی نفت و سرمایه گذاران مالی بسیار نگران کننده خواند.

هیچ محدودیتی برای سرمایه‌گذاری خارجی‌ها نداریم

رئیس‌کل سازمان سرمایه‌گذاری و کمک‌های اقتصادی و فنی ایران ضمن اعلام اینکه هیچ محدودیتی برای حضور سرمایه‌گذاران خارجی در کشور وجود ندارد، گفت: در برنامه ششم توسعه جذب ۶۵ میلیون دلار از طریق سرمایه‌گذاری خارجی پیش‌بینی‌شده که باید از ظرفیت نمایندگی‌های وزار

نگرانی از کاهش ذخایر ارزی ترکیه و روند نزولی ارزش لیر

ترکیه توسط کارشناسان به عدم شفافیت مالی و استفاده از ارز سرمایه‌گذاران خارجی در بازار متهم است. همچنین کاهش اعتبار حزب حاکم و اختلافات موجود سیاسی منجر به اعتمادزدایی سرمایه‌گذاران خارجی شده است.]]>

ضرورت حمایت بانک‌ها از طرح‌های اقتصادی فارس

رحیمی استاندار فارس در اولین جلسه شورای هماهنگی بانک‌های استان در سال ۹۸ گفت: به منظور تحقق شعار رونق تولید و کمک به سرمایه گذاران بانک‌های فعال در فارس تلاش کنند تا سرمایه گذاران با مشکلات مالی روبرو نشوند.

دیدگاه‌ و افکار منفی برخی افراد باعث دلسردی سرمایه گذاران می شود

همدان - رئیس کمیسیون اقتصاد، سرمایه گذاری و گردشگری شورای اسلامی شهر همدان گفت: دیدگاه‌ و افکار منفی برخی افراد در زمینه سرمایه گذاری باعث کاهش انگیزه و دلسردی سرمایه گذاران می شود.

تمهیدات لازم برای راه اندازی باشگاه تیراندازی دراردل فراهم می شود

شهرکرد- فرماندار شهرستان اردل از فراهم آوردن تمهیدات لازم برای راه اندازی مجتمع تیراندازی این شهرستان خبر داد.

زیرساخت‌های لازم برای ورود جوانان به عرصه‌های مدیریتی فراهم شود

اردستان- معاون سیاسی فرماندار اردستان گفت: مسئولان وظیفه دارند مردم را به وظایفشان در گام دوم انقلاب آگاه و زیرساختهای لازم برای ورود جوانان به عرصه‌های فرهنگی و مدیریتی کشور را فراهم کنند.

بهبود فضای کسب و کار با حمایت از سرمایه گذاران محقق می شود

رشت - ایرنا - استاندار گیلان گفت: بهبود فضای کسب و کار از طریق توجه به جریان تولید و حمایت از سرمایه گذاران محقق می شود.

زیرساخت لازم برای ورود گردشگران به دشت لاله‌های واژگون فراهم شود

شهرکرد – معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری چهارمحال و بختیاری گفت: زیرساخت لازم برای ورود گردشگران به دشت لاله‌های واژگون فراهم شود.

به کار گیری سرمایه ها برای رونق تولید

مسئولان و سرمایه گذاران در سال جدید با همتی مضاعف برای رونق تولید و کارآفرینی تلاش کنند.

حمایت از سرمایه گذاران ضروری است

هشترود- معاون فرماندار شهرستان هشترود گفت: حمایت از سرمایه گذاران ضروری است.

هرمزگان روی ریل سرمایه گذاری

بندرعباس- ایرنا- برگزاری همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری استان هرمزگان در هفته جاری فرصتی شد تا مسوولان و صاحبنظران ضمن معرفی ظرفیت های این استان، از آن به عنوان مثلث سود و فرصتی طلایی برای بازگشت سرمایه گذاران داخلی و خارجی نام ببرند.

هرمزگان روی ریل سرمایه گذاری

بندرعباس- ایرنا- برگزاری همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری استان هرمزگان در هفته جاری فرصتی شد تا مسوولان و صاحبنظران ضمن معرفی ظرفیت های این استان، از آن به عنوان مثلث سود و فرصتی طلایی برای بازگشت سرمایه گذاران داخلی و خارجی نام ببرند.

کاهش 2 درصدی نرخ بیکاری در البرز

استاندار البرز شهبازی با بیان این‌که فضای مناسبی برای سرمایه گذاری در استان فراهم شده، گفت: شرایط برای سرمایه گذاری در استان البرز ایجاد و در تلاش هستیم موانع پیش روی سرمایه گذ اران برداشته شود.

دل پُر مدیرکل گردشگری کهگیلویه و بویراحمد از برخی مدیران؛ سرمایه گذاران را نا امید نکنیم

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد از عدم همکاری برخی مدیران دستگاه‌های اجرایی دل پُری دارد و می‌گوید: نباید سرمایه گذاران را نا امید کنیم.