شریعتی: نمی‌خواهیم تصمیمی بگیریم که ریسک تلفات انسانی داشته باشد

استاندار خوزستان گفت: امنیت منطقه کیانشهر بیشتر شده است، اما همچنان حالت آماده باش برقرار است. همچنین در خصوص پنج منطقه‌ای که اعلام کردیم تخلیه شوند هم وضعیت بهبود پیدا کرده با این وجود باز هم شرایطی که اعلام کردیم، علی رغم کم تر شدن تهدید پابرجاست، چونمطالب مرتبط

شریعتی: نمی‌خواهیم تصمیمی بگیریم که ریسک تلفات انسانی داشته باشد

استاندار خوزستان گفت: امنیت منطقه کیانشهر بیشتر شده است، اما همچنان حالت آماده باش برقرار است. همچنین در خصوص پنج منطقه‌ای که اعلام کردیم تخلیه شوند هم وضعیت بهبود پیدا کرده با این وجود باز هم شرایطی که اعلام کردیم، علی رغم کم تر شدن تهدید پابرجاست، چون

رسن: گل زدن من مهم نیست/ سایپا بازیکنان خوب و جوانی داشت

هافبک پرسپولیس گفت: توانستیم با تیم دوم 5 امتیاز فاصله بگیریم و تیم سوم و چهارم 7 امتیاز. بازی مهمی مقابل ذوب آهن داریم و می خواهیم سه امتیاز را بگیریم و با حمایت هواداران می توانیم نتیجه بگیریم.]]>

خلیلی: می‌خواهیم هت‌تریک قهرمانی را جشن بگیریم

سرپرست تیم پرسپولیس گفت: به دنبال این هستیم تا با ادامه روند خوبمان، زودتر از بازی نهایی، هت‌تریک قهرمانی را جشن بگیریم.

تلفات ناشی از تصادفات جاده ای در یک سال گذشته افزایش یافت

رئیس جمعیت طرفداران ایمنی راه‌های کشور با اشاره به افزایش تصادفات و تلفات انسانی در یک سال گذشته گفت: تعداد کشته های تصادفات جاده ای در سال ۹۷ نسبت به سال قبل از آن ۱.۷ درصد بیشتر بود.

اطلاع رسانی در سیل اخیر لرستان باعث کاهش تلفات شد

خرم آباد - ایرنا - نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: آمادگی مردم و مسئولین، هماهنگی بین دستگاه های اجرایی و اطلاع رسانی در سیل اخیر باعث کاهش تلفات انسانی در استان شد.

سیل امسال کمترین تلفات جانی را داشت

رییس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: در سیلاب اخیر با ۷۱ قربانی در کل کشور (جدای از حادثه سیل در شیراز و واژگونی قایق امداد در سد گاومیشان) کمترین تلفات جانی را داشته‌ایم.

۷۰ درصد تلفات جاده ای در محورهای چابهار ـ خاش‌ ـ زاهدان ـ زابل ناشی از عوامل انسانی است

سیلاب سال جاری با 71قربانی کمترین تلفات را داشت

اهواز - ایرنا - معاون وزیر و رییس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: در سیلاب اخیر با 71 قربانی در کل کشور(جدای از حادثه سیل در شیراز و واژگونی قایق امداد در سد گاومیشان) کمترین تلفات جانی داشته ایم.

سیلاب سال جاری با 71قربانی کمترین تلفات را داشت

اهواز - ایرنا - معاون وزیر و رییس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: در سیلاب اخیر با 71 قربانی در کل کشور(جدای از حادثه سیل در شیراز و واژگونی قایق امداد در سد گاومیشان) کمترین تلفات جانی را داشته ایم.

کاهش هزینه و ریسک درمان بیماران با سیستم ابداعی محققان دانشگاهی

محققان دانشگاه صنعتی امیرکبیر سیستمی را برای تشخیص و روند درمانی بیماران در شرایطی که پزشک نباشد و یا هزینه‌های تشخیصی بالا باشد، ارائه کردند که به گفته آن‌ها کاربردی کردن این روش منجر به کاهش هزینه‌ها و ریسک درمانی می‌شود.

نظرِ کاشفِ دندان نئاندرتال درباره کشف بقایای یک گونه انسانی جدید

«کشف بقایایی از استخوان و دندان در غاری در فیلیپین به اثبات این نظریه بعد از کشف گونه انسانی ناشناخته "دنیسووا" و "هومو فلورونسیس" در چند سال اخیر کمک کرد. نظریه‌ای که معتقد است، "باید باز هم گونه‌های انسانی در دنیا بوده باشد که ما همچنان از آنها بی‌خبریم

سیلاب سال جاری در کشور کمترین تلفات جانی را داشت

معاون وزیر و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: در سیلاب اخیر با 71 قربانی در کل کشور(جدای از حادثه سیل در شیراز و واژگونی قایق امداد در سد گاومیشان) کمترین تلفات جانی داشته ایم.]]>

نجم‌الدین شریعتی مجری سحر ماه رمضان می‌شود؟

مجری «سمت خدا» احتمالاً قرار است در زمره مجریان سحرگاهی تلویزیون باشد.

کاهش ۷۸درصدی تلفات رانندگی درون شهری کرمانشاه

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه گفت: از ۲۵ اسفند ۹۷ تا پایان روز هفدهم فروردین ۹۸، تلفات رانندگی درون شهری در استان ۷۸ درصد کاهش داشته است.

معرفی هتل آپارتمان‌های مشهد

با توجه به تنوع زیادی هتل آپارتمان‌های مشهد حساسیت زیادی در انتخاب یک اقامتگاه مناسب در این شهر ایجاد می‌شود که هم فاصله کمی تا حرم داشته، هم قیمت مناسبی داشته باشد و کیفیت و امکانات ایده آلی دارا باشد.]]>

سرمربی پدیده: بازیهای سختی مقابل تیمهای استقلال و سپاهان خواهیم داشت

مشهد- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال پدیده شهر خودرو گفت: در پنج بازی پیش رو شرایط جدول لیگ برتر بگونه ای است که باید امتیاز بگیریم و بازیهای سختی مقابل تیمهای استقلال و سپاهان مقابل هوادارانمان در مشهد خواهیم داشت.

سرمربی پدیده: بازیهای سختی مقابل تیمهای استقلال و سپاهان خواهیم داشت

مشهد- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال پدیده شهر خودرو گفت: در پنج بازی پیش رو شرایط جدول لیگ برتر بگونه ای است که باید امتیاز بگیریم و بازیهای سختی مقابل تیمهای استقلال و سپاهان مقابل هوادارانمان در مشهد خواهیم داشت.

به جایی نرسیم که حتی آرزو کردن هم آرزو شود!

«وقتی کرامت انسانی مورد حمله قرار می‌گیرد آدم‌ها نمی‌توانند خودشان باشند. زمانی که فرمانروایی پول به جای مسائل انسانی حاکم باشد دیگر نمی‌توان برای انسان‌ها آرزویی بهتر از این کرد که خودشان باشند.»

اگر کشوری هوای تجاوز به ایران را داشته باشد ‌برای همیشه پشیمان می‌شود

فرمانده تیپ 40 متحرک هجومی ارتش اردبیل گفت: اقتدار و عظمت ارتش جمهوری اسلامی ایران روز به روز بیشتر شده و با این اقتدار هیچ کشوری نمی‌تواند نگاه چپ به کشورمان داشته باشد.

بازگشت استخر قهرمانی به شنا/ تعامل با نجات غریق در دستور کار

پس از برگزاری جلسه ویژه برای تعیین تکلیف استخر آزادی، مقرر شد این استخر در اختیار فدراسیون شنا قرار داشته باشد اما فدراسیون نجات غریق هم حق استفاده داشته باشد.