مبارزه سپاه با تروریسم امنیت منطقه و اروپا را تقویت کرد

اهواز - ایرنا - معاون پارلمانی رییس جمهوری گفت: نقش سپاه در مبارزه با تروریسم بی بدیل است چرا که اگر رشادت های آنها در منطقه نبود امروز امنیت منطقه و به ویژه آمریکا و اروپایی ها به خطر می افتاد.مطالب مرتبط

سپاه پاسداران پرچمدار مبارزه با تروریسم در منطقه است

خمین - ایرنا - فرماندار خمین گفت: سپاه پاسداران یکی از ارکان امنیت کشور و پرچمدار مبارزه با تروریسم در منطقه است.

رهبر یک حزب عراقی: جهان گواه مبارزه سپاه با تروریسم است

بغداد – ایرنا – دبیرکل جنبش جهاد و سازندگی عراق گفت: مصداق واقعی تروریسم نیروهای آمریکایی هستند نه سپاه پاسداران که جهان شاهد ایستادگی و مبارزه این نیرو با تروریسم مورد حمایت واشنگتن در منطقه بوده است.

گام‌های محکم ایران و عراق در مسیر توسعه، رفاه و امنیت پایدار منطقه‌ای

دستیار ویژه رئیس مجلس و مدیرکل بین‌الملل مجلس شورای اسلامی گفت: تهران و بغداد سهم مهمی در مبارزه با تروریسم و تحقق صلح و ثبات منطقه داشته‌اند و اکنون نیز در جهت توسعه، امنیت پایدار و رفاه دو ملت گام برمی‌دارند.

تهران و بغداد سهم مهمی در مبارزه با تروریسم در منطقه داشته‌اند

دستیار ویژه رئیس مجلس و مدیرکل بین‌الملل مجلس، گفت: تهران و بغداد سهم مهمی در مبارزه با تروریسم و تحقق صلح و ثبات منطقه داشته‌اند.

طرح تقویت جایگاه سپاه در مقابل آمریکا به کمیسیون امنیت ملی مجلس ارجاع شد

تهران-ایرنا- طرح دو فوریتی اقدام متقابل در برابر اعلام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان سازمان تروریستی از سوی آمریکا (تقویت جایگاه سپاه) با رای نمایندگان برای بررسی بیشتر و رفع اشکال ها و ابهامات آن به کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ارجاع شد.

طرح تقویت سپاه نهایی شد/فردا در دستور کار مجلس قرار می‌گیرد

طراح طرح تقویت سپاه در برابر آمریکا گفت: طرح تقویت سپاه نهایی شده و در صورت تصویب در جلسه کمیسیون امنیت ملی، فردا در دستور کار صحن علنی مجلس قرار خواهد گرفت.

حسن اف:حمایت ناتو از باکو موجب تقویت امنیت و صلح منطقه است

باکو – ایرنا – وزیر دفاع جمهوری آذربایجان در دیدار رییس ستاد بین المللی نظامی ناتو گفت که حمایت سیاسی ناتو از تمامیت ارضی و حق حاکمیت باکو به تقویت امنیت در گستره یوروآتلانتیک و صلح و ثبات منطقه کمک می کند.

طرح دو فوریتی تقویت جایگاه سپاه عصر امروز در کمیسیون امنیت ملی بررسی می شود

تهران - ایرنا - سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از بررسی تکمیلی طرح دو فوریتی تقویت جایگاه سپاه پاسداران در برابر آمریکا در جلسه عصر امروز(دوشنبه) این کمیسیون خبر داد.

بررسی طرح تقویت جایگاه سپاه در برابر آمریکا در کمیسیون امنیت ملی

طرح دو فوریتی تقویت جایگاه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در برابر آمریکا، فردا در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بررسی می‌شود.

نماینده ممسنی: سپاه مبارزِ جدی علیه تروریسم است

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: مردم دنیا می‌دانند که سپاهِ مقتدر جمهوری اسلامی، مبارز جدی علیه تروریسم است.

کلیات طرح تقویت جایگاه سپاه در کمیسیون امنیت ملی مجلس تصویب شد

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از تصویب کلیات طرح تقویت جایگاه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در برابر آمریکا در این کمیسیون خبر داد.

ویدئو / مصاحبه مشترک روحانی با نخست وزیر پاکستان و امضای اسناد

حسن روحانی و نخست وزیر پاکستان، با بیان اینکه" فصل نوینی در سطح روابط و مناسبات تهران – اسلام‌آباد آغاز شده است" ، تاکید کردند که دو کشور در تقویت بیش از پیش روابط در همه حوزه ها و همکاری و بویژه هماهنگی در زمینه مبارزه با تروریسم و ایجاد امنیت و ثبات در

طرح «تقویت جایگاه سپاه در برابر آمریکا» در کمیسیون امنیت اصلاح شد

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از اصلاح طرح تقویت جایگاه سپاه در برابر آمریکا در جلسه عصر امروز این کمیسیون خبر داد.

اگر سپاه نبود، امنیت نداشتیم

رئیس دانشگاه آزاد: اگر سپاه نبود در منطقه امنیت نداشتیم، جمهوری اسلامی امروز به عنوان نجات بخش منطقه مطرح است

اقدام احمقانه آمریکا علیه سپاه همدلی در کشور را تقویت کرد

فرماندار سمنان با اشاره به اقدام ابلهانه آمریکا مبنی بر تروریسم خواندن سپاه پاسداران گفت: اقدام احمقانه امریکا علیه سپاه همدلی در کشور را تقویت کرد.

سپاه یکی از مولفه‌های مهم امنیت منطقه/ داعش دست پرورده آمریکا است

شاهرود -امام جمعه شاهرودبا بیان اینکه سپاه یک مولفه امنیت در منطقه است، گفت: قرار گرفتن این نیروی ولایی در فهرست تروریستی نشان از ضعف و تلاش بیهوده آمریکا در غرض ورزی علیه ایران اسلامی دارد.

امیرعبداللهیان: تهران و بغداد سهم مهمی در مبارزه با تروریسم در منطقه داشته‌اند

اگر سپاه نبود در منطقه امنیت وجود نداشت

رئیس دانشگاه آزاد گفت: امروز به جرأت می‌توان گفت اگر سپاه نبود در منطقه ما امنیت وجود نداشت.

تصمیم شکست خورده آمریکا فرصتی برای ارتقای محبوبیت و مرجعیت سپاه در مبارزه واقعی با تروریسم

برچسب تروریستی آمریکا، سپاه را تقویت می‌کند

رئیس پژوهشکده مطالعات استراتژیک خاورمیانه تأکید کرد که قرار گرفتن نام سپاه پاسداران در فهرست گروههای تروریستی آمریکا موجب تقویت جایگاه مردمی این نهاد و مشروعیت هرچه بیشتر فعالیت‌های منطقه‌ای آن شده است.