خودشناسی فرهنگی از مسائل مهمی است که باید مورد توجه قرار بگیرد

معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم گفت: خودشناسی فرهنگی از مسائل مهمی است که باید مورد توجه قرار بگیرد.مطالب مرتبط

مسیر بلوغ شغلی باید از مقطع ابتدایی آغاز شود

عضو هیئت علمی دانشگاه تهران گفت: برای اینکه فردی در مسیر بلوغ شغلی قرار بگیرد لازم است در مدارس ابتدایی بحث‌هایی چون خودشناسی، کشف استعدادها و شغل شناسی بسیار جدی گرفته شود.

صفاری: صادرات غیرنفتی در اولویت قرار بگیرد

نماینده مردم نطنز و بخش قمصر در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به ظرفیت‌های کشور، صادرات غیرنفتی باید در اولویت قرار بگیرد.

مطالب گام دوم انقلاب مربوط به جوانان مورد توجه قرار گیرد

یزد - ایرنا - استاندار یزد گفت: جوانان ظرفیت های خوبی دارند که باید در گام دوم انقلاب که مورد تاکید مقام معظم رهبری و برنامه های دولت است بیش از گذشته مورد توجه مسئولان قرار گیرد.

دیوارکشی و لایروبی رودخانه ها باید مورد توجه قرار گیرد

تهران-ایرنا-نماینده مردم قصر شیرین در مجلس شورای اسلامی گفت: دیوارکشی و لایروبی رودخانه ها باید مورد توجه اساسی قرار گیرد تا دیگر شاهد خسارات ناشی از سیل نباشیم.

کردستان| پیوست فرهنگی در همه برنامه‌ها مورد توجه قرار گیرد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان گفت: باید برای هر برنامه و فعالیتی پیوست فرهنگی داشته باشیم

نمایشگاه کتاب باید برای بارندگی‌ها آمادگی داشته باشد

تهران - ایرنا - رئیس کمیسیون فرهنگی- اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر رعایت اصول ایمنی در نمایشگاه کتاب تهران ،گفت: با توجه به بارندگی‌‎های اخیر باید حداکثر تمهیدات ایمنی از سوی نهادهای شهری و امدادی مورد توجه قرار گیرد تا در هنگام بروز اتفاق غا

فرآوری محصولات معدنی شهرستان سرایان مورد توجه قرار گیرد

سرایان- فرماندار سرایان با تاکید بر اینکه مدیران باید تمام تلاش خود را برای تحقق شعار سال بکار گیرند، گفت: فرآوری مواد معدنی منطقه و جلوگیری از خام فروشی مورد توجه قرار گیرد.

مدیر باید بغض‌اش بگیرد

«مدیر باید بغضش بگیرد و ما مردمی هستیم که سال‌هاست دلتنگ آدم‌هایی هستیم آن قدر متخصص که بفهمند باید بغضشان بگیرد از این ناخرسندی و آن قدر متعهد که وقتی بغض‌شان گرفت، بروند درمانش کنند.»

آیت‌الله علوی‌گرگانی: ترویج معارف دینی به وسیله هنر مورد توجه هنرمندان باشد

مرجع تقلید شیعیان با بیان اینکه ترویج معارف دینی به وسیله هنر مورد توجه هنرمندان باشد،گفت: هنرمندان باید در فعالیت‌های هنری رضایت الهی را مدنظر قرار داده و در مسیر هنر در کنار فعالیت‌های هنری، قدرت نمایی خداوند را مورد تاکید قرار دهند.

توجه به مسائل اجتماعی در حمل و نقل شهری ضروری است

بوشهر-ایرنا- استاد دانشگاه وین اتریش گفت: در سیستم حمل و نقل شهری علاوه بر فاکتورهای فیزیکی و زیرساختی باید به مسائل بیولوژیک، اجتماعی و اقتصادی توجه ویژه شود.

استفاده از نظر متخصصان برای پیشبرد امور مورد توجه قرار گیرد

اصفهان- ایرنا- عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اصفهان گفت: استفاده از نظرات کارشناسی متخصصان برای انجام امور بیش از پیش باید مورد توجه قرار گیرد و بی توجهی به این مهم، بحران برای هر کشوری محسوب می شود.

آیت‌الله مکارم شیرازی تاکید کرد: لزوم توجه ویژه به مسأله فرهنگی شهر مقدس قم

یک مرجع تقلید شیعه با تاکید بر توجه به مسائل فرهنگی در شهر مقدس قم، گفت: نگاه عموم مردم به شهرمقدس قم قبل از مسأله نظافت و زیباسازی،مسأله فرهنگی و دینی شهر قم است.

رونق تولید نیازمند توجه به بخش خصوصی است

خرم آباد - ایرنا - مهمترین راهکار رونق تولید از طریق توجه به بخش خصوصی و هموارکردن شرایط برای سرمایه گذاران است که در سال جدید از سوی مسئولان باید مورد توجه قرار گیرد.

نماینده اراک: مدیریت‌های اجرایی کشور باید در اختیار جوانان قرار بگیرد

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: مدیریت های اجرایی کشور باید در اختیار جوانان قرار بگیرد و از افراد مسن و با تجربه، در اتاق های فکر کشور استفاده شود.

ضرورت رعایت اصول ایمنی برای مقابله با بارندگی‎ها در نمایشگاه کتاب

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران با تاکید بر رعایت اصول ایمنی در نمایشگاه کتاب تهران گفت: با توجه به بارندگی‌‎های اخیر باید حداکثر تمهیدات ایمنی از سوی نهادهای شهری و امدادی مورد توجه قرار گیرد تا در هنگام بروز اتفاق غافلگیر نشویم.

ظرفیت های مساجد به درستی مورد استفاده قرار نگرفته است

قم - ایرنا - عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: بسیاری از ظرفیت های فرهنگی و معنوی مساجد مورد استفاده قرار نگرفته و باید از این ظرفیت ها در جامعه بیشتر استفاده شود.

میرزایی: منافع ملی در پیوستن به FATF ملاک تصمیم قرار بگیرد نه اقدامات آمریکا

رئیس کمیته سیاسی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که در بررسی و تصویب لوایح CFT و پالرمو و همچنین پیوستن به FATF منافع و امنیت ملی باید ملاک تصمیم قرار بگیرد نه اقدامات آمریکا.

بدون توجه به آموزه‌های حوزه سیستماتیک نمی‌توان علل مسائل را پیدا کرد

رئیس انجمن علمی پویایی‌شناسی گفت: برای پیشرفت ایران در رشته پویاشناسی باید به سمت توسعه منابع این رشته و در دسترس قرار دادن آن‌ها حرکت کنیم.

ظرفیت شرکت‌های دانش بنیان در قزوین مورد استفاده قرار گیرد

قزوین- استاندار قزوین گفت: شرکت‌های دانش بنیان در استان ظرفیت‌های بسیار خوبی دارند که ضمن حمایت از آنها باید مورد توجه و استفاده بیشتر دستگاه‌های اجرایی قرار گیرد.

جوان‌گرایی باید در ساختارهایی با شاخصه‌هایی ویژه مد نظر قرار بگیرد