نقش خیرین سلامت در توسعه طرح های بهداشت و درمان مهم و تاثیر گذار است

شیراز - ایرنا- وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه نقش خیرین سلامت در توسعه طرح های بهداشت و درمان مهم و تاثیر گذار است گفت: هدف گذاری منسجم برای شناخت نیازمندی‌های درمانی و تامین اعتبارات توسط خیرین باید برنامه ریزی شود.مطالب مرتبط

نقش خیرین سلامت در توسعه طرح های بهداشت و درمان مهم و تاثیر گذار است

شیراز - ایرنا- وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه نقش خیرین سلامت در توسعه طرح های بهداشت و درمان مهم و تاثیر گذار است گفت: هدف گذاری منسجم برای شناخت نیازمندی‌های درمانی و تامین اعتبارات توسط خیرین باید برنامه ریزی شود.

نقش خیرین سلامت در توسعه طرح های بهداشت مهم است

شیراز - ایرنا- وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه نقش خیرین سلامت در توسعه طرح های بهداشت و درمان مهم و تاثیر گذار است، گفت: هدف گذاری منسجم برای شناخت نیازمندی‌های درمانی و تامین اعتبارات توسط خیرین باید برنامه ریزی شود.

تدوین برنامه 5 ساله توسعه منطقه‌ای برای ساماندهی کمک‌های خیرین ضروری است

وزیر بهداشت گفت: برای جلوگیری از هدر رفت مساعدت‌های نقدی و غیر نقدی  نیکوکاران و خیرین سلامت در حوزه بهداشت و درمان ایجاد برنامه توسعه منطقه‌ای پنج ساله ضروری است.

معاون وزیر بهداشت: هزینه های سلامت در کشور باید کاهش است

بندرعباس - ایرنا - معاون کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: با اجرای کامل طرح تحول سلامت هزینه های سلامت در کشور باید روز به روز کاهش یابد تا دسترسی مردم به بهداشت و درمان بیشتر شود.

جنوب استان فارس مرکز جذب توریسم سلامت باشد/ کمک خیرین سلامت

گراش _ وزیر بهداشت جنوب استان فارس را مرکزی برای جذب توریسم سلامت دانست که با استفاده از زیرساخت های موجود می تواند در توسعه این صنعت موثر باشد.

کمک ۶ هزار میلیاردی خیّرین سلامت تا پایان سال ۹۶

دبیر کل مجمع خیّرین سلامت کشور گفت: این مجمع از حدود ۱۰ سال پیش در جلسه‌ای که با مقام معظم رهبری برگزار شده بود، تشکیل شد و تا پایان سال ۹۶، خیّرین بیش از ۶ هزار میلیارد تومان به حوزه سلامت کمک کردند.

کمک ۶۰۰۰ میلیارد تومانی خیرین به حوزه سلامت کشور

 دبیر کل مجمع خیرین سلامت کشور گفت: تا پایان سال ۹۶، خیّرین بیش از ۶ هزار میلیارد تومان به حوزه سلامت کمک کردند.

تلاش برای ارایه تسهیلات به منظور درمان رایگان ناباروری

وزیر بهداشت گفت: مردم استان فارس در خدمت به همنوعان خودشان، بهترین، ایثارگرترین و عاشق ترین مردم سرزمین ما هستند و نقش خیرین سلامت در این استان، بی بدیل و ستودنی است.

تلاش برای ارایه تسهیلات به منظور درمان رایگان ناباروری

وزیر بهداشت تاکید کرد: مردم استان فارس در خدمت به همنوعان خودشان، بهترین، ایثارگرترین و عاشق ترین مردم سرزمین ما هستند و نقش خیرین سلامت در این استان، بی‌بدیل و ستودنی است.]]>

سوال از سازمان برنامه و بودجه و وزارت بهداشت؛ بودجه 500 میلیون یورویی حوزه سلامت کجا هزینه شد؟

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: هفته آینده سازمان برنامه و بودجه و وزارت بهداشت به جهت ارائه گزارش هزینه کرد 500 میلیون یوروی تخصیص یافته به حوزه سلامت به کمیسیون بهداشت و درمان می‌آیند.

استقرار تیم‌های سلامت در محل‌های اسکان سیل‌زدگان خوزستان

رئیس مرکز بهداشت خوزستان با اشاره به پیامدهای وقوع سیلاب در حوزه بهداشت و سلامت، اظهار داشت: طبیعتا وقوع سیلاب علاوه بر خساراتی که به منازل، تاسیسات و اموال وارد می‌کند، سلامت جسمی و روانی افراد را نیز تحت تاثیر خود قرار می‌دهد.

اسامی 100شخصیت تاثیر گذار سال به انتخاب مجله تایم منتشر شد

تهران – ایرنا – مجله آمریکایی تایم اسامی 100 شخصیت تاثیر گذار جهان در سال 2019 به انتخاب خود را منتشر کرد که در میان آنها برخی چهره های مهم سیاسی، مذهبی و ورزشی به چشم می خورند.

توجه به درمان سرپایی از بروز بسیاری بیماری ها پیشگیری می کند

شیراز-ایرنا- وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت: نگاه ما به توسعه درمان سرپایی است ، توجه به درمان سرپایی به تشخیص زودرس بیماریها و پیشگیری از تشدید آن می انجامد.

توجه به درمان سرپایی می تواند از بروز بسیاری بیماری ها پیشگیری کند

شیراز-ایرنا- وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت: نگاه ما به توسعه درمان سرپایی است ، توجه به درمان سرپایی به تشخیص زودرس بیماریها و پیشگیری از تشدید آن می انجامد.

کانون دانشجویی «همیاران سلامت جسم» دانشگاه تهران تشکیل شد

کانون دانشجویی «همیاران سلامت جسم» دانشگاه تهران با هدف توسعه مشارکت دانشجویان در فعالیت های مرتبط با موضوع بهداشت و درمان تشکیل شد.

طرح خطر سنجی بیماری های قلبی دانشگاه تهران راه اندازی می شود

تهران – ایرنا - رئیس اداره کل بهداشت و درمان دانشگاه تهران گفت که طرح خطرسنجی بیماری‌های قلبی عروقی جهت اجرای مفاد بسته خدمات سلامت پایه کارکنان دولت از دستورالعمل‌های وزارت بهداشت، در هفته سلامت در این دانشگاه است.

80 برنامه به مناسبت هفته سلامت در دیر برگزار می شود

بوشهر - ایرنا- رئیس شبکه بهداشت و درمان دیر گفت: به مناسبت هفته سلامت 80 برنامه با شعار مراقبت های بهداشتی راهی به سوی پوشش همگانی سلامت در این شهرستان برگزار می شود.

100 میلیارد ریال در حوزه و بهداشت و درمان خمین هزینه شد

خمین - ایرنا - سرپرست دانشکده علوم پزشکی خمین گفت: 100 میلیارد ریال اعتبار برای توسعه و تجهیزحوزه بهداشت و درمان خمین در سال گذشته هزینه شد.

توسعه شرکت‌های دارویی با هدف تحقق شعار سال/ پرداخت وام کم‌بهره

کرج - وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: وزارت بهداشت تلاش می‌کند با توسعه شرکت‌های دارویی به تحقق شعار سال بپردازد.

شرکت‌های دانش بنیان به توسعه فناوری در بخش سلامت کمک کنند

بیرجند-رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: رشد و توسعه فناوری در بخش سلامت به پیشگیری و درمان بیماری‌ها کمک می‌کند که در این زمینه شرکت‌های دانش بنیان می‌توانند قدم‌های بسیار مثبتی بردارند.