نمازگزاران خوزستانی با محکومیت آمریکا از سپاه حمایت کردند

اهواز - ایرنا - نمازگزاران خوزستانی پس از اقامه نماز جمعه ، با برپایی راهپیمایی ضداستکباری ، اقدام نابخردانه رییس جمهوری آمریکا را در قرار دادن سپاه در فهرست گروه های تروریستی محکوم ، و حمایت کامل خود را از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کردند.مطالب مرتبط

نمازگزاران خوزستانی با محکومیت آمریکا از سپاه حمایت کردند

اهواز - ایرنا - نمازگزاران خوزستانی پس از اقامه نماز جمعه ، با برپایی راهپیمایی ضداستکباری ، اقدام نابخردانه رییس جمهوری آمریکا را در قرار دادن سپاه در فهرست گروه های تروریستی محکوم ، و حمایت کامل خود را از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کردند.

محکومیت اقدام آمریکا

نمازگزاران خوزستانی با برپایی راهپیمایی ضداستکباری ضمن محکوم کردن آمریکا در قرار دادن سپاه در فهرست گروه های تروریستی از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی حمایت کردند

نمازگزاران ملایری حمایت خود را از سپاه اعلام کردند

همدان- ایرنا- نمازگزاران ملایری همزمان با سراسر کشور پس از اقامه نماز جمعه در محکومیت اقدام حماقت ‌آمیز آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران راهپیمایی کردند و حمایت خود را از این نهاد رسمی و مقتدر اعلام کردند.

نمازگزاران یاسوجی در راهپیمایی حمایت از سپاه شرکت کردند

یاسوج- ایرنا- نمازگزاران شهر یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد امروز و همزمان با سراسر کشور در راهپیمایی حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و محکومیت اقدام آمریکا مبنی بر قرار دادن نام سپاه در لیست گروه های تروریستی شرکت کردند.

نمازگزاران تبریزی از سپاه اعلام حمایت کردند

تبریز - ایرنا - نمازگزاران تبریزی پس از اقامه نماز جمعه با شرکت در راهپیمایی محکومیت اقدام آمریکا در قراردادن نام سپاه در لیست سازمان های تروریستی، حمایت و پشتیبانی خود را از این نهاد انقلابی به نمایش گذاشتند.

تجمع اعتراضی نمازگزاران در محکومیت اقدام خصمانه آمریکا و حمایت قاطع از سپاه پاسداران در زاهدان

نمازگزاران سیستان وبلوچستان در محکومیت اقدام خصمانه آمریکا و در حمایت قاطع از سپاه پاسداران در نقاط مختلف استان تجمع کردند

راهپیمایی نمازگزاران جمعه در حمایت از سپاه پاسداران

مردم آبادان در محکومیت اعلام تروریستی سپاه از سوی آمریکا راهپمایی می کردند .

نمازگزاران تهرانی در حمایت از سپاه پاسداران راهپیمایی کردند

تهران- ایرنا- نمازگزاران تهرانی در حمایت از سپاه راهپیمایی کردند و ضمن حمایت همه جانبه از این نیروی نظامی و مردمی، اقدام احمقانه رئیس جمهوری آمریکا را نشانه کینه و دشمنی استکبار جهانی با ملت ایران اعلام کردند.

راهپیمایی نمازگزاران جمعه در حمایت از سپاه - استانها

نمازگزاران شهرهای مختلف کشور پس از اقامه نماز جمعه ۲۳ فروردین با برگزاری راهپیمایی، ضمن محکومیت اقدام آمریکا در قراردادن نام سپاه در لیست گروه‌های تروریستی، همدلی و انسجام خود را با سپاه پاسداران نشان دادند.

نمازگزاران کرمان در حمایت و همدلی با سپاه راهپیمایی کردند

کرمان - ایرنا - تعداد زیادی از مردم، مسئولان و نمازگزاران کرمانی در راستای حمایت و همدلی با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و محکومیت اقدام اخیر امریکا علیه این نهاد مردمی پس از نماز جمعه به خیابان ها آمدند و مسیر مصلی امام علی (ع) تا حسینیه ثارالله این شهر ر

راهپیمایی نمازگزاران کرمان در حمایت و همدلی با سپاه

ایرنا- کرمان- نمازگزاران کرمانی در راستای حمایت و همدلی با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و محکومیت اقدام اخیر امریکا علیه این نهاد مردمی پس از نماز جمعه به خیابان ها آمدند و مسیر مصلی امام علی(ع) تا حسینیه ثارالله را راهپیمایی کردند.5054

مردم بوکان در حمایت از سپاه پاسداران راهپیمایی کردند

مهاباد - ایرنا - مسوولان و نمازگزاران بوکانی در راستای حمایت و همدلی با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و محکومیت اقدام اخیر آمریکا علیه این نهاد مردمی راهپیمایی کرده و اقدام اخیر ترامپ را محکوم کردند.

نمازگزاران شیراز با انجام راهپیمایی اقدام آمریکا را نکوهش کردند

شیراز- ایرنا- مردم شیراز همگام با مردم دیگر مناطق استان فارس و سایر نقاط کشور پس از اقامه نماز جمعه در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و محکومیت اقدام رئیس جمهوری آمریکا در قرار دادن سپاه در فهرست گروه های تروریستی راهپیمایی کردند.

نمازگزاران گیلانی برای حمایت از سپاه پاسداران تظاهرات کردند

رشت- نمازگزاران شهرهای مختلف استان گیلان امروز همزمان با سراسر کشور بعد از اقامه نماز جمعه به منظور حمایت از سپاه پاسداران تظاهرات کردند.

قطعنامه راهپیمایان: تمامی ملت 80 میلیونی ایران خود را سپاهی قلمداد می‌کنند

نمازگزاران روز جمعه پس از برگزاری راهپیمایی حمایت‌آمیز از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، قطعنامه‌ای در محکومیت اقدام دولت آمریکا صادر کردند.

راهپیمایی پرشکوه نمازگزاران استان بوشهر در حمایت از سپاه پاسداران

نمازگزاران استان بوشهر پس از اقامه نماز جمعه در حمایت از سپاه پاسداران و ابراز انزجار از آمریکا راهپیمایی کردند.

راهپیمایی مردم تبریز در حمایت از سپاه پاسداران‎ انقلاب اسلامی

ایرنا- تبریز- نمازگزاران تبریزی پس از اقامه نماز جمعه با شرکت در راهپیمایی محکومیت اقدام آمریکا در قراردادن نام سپاه در لیست سازمان های تروریستی، حمایت و پشتیبانی خود را از این نهاد انقلابی به نمایش گذاشتند.*12*11*

راهپیمایی نمازگزاران در اعتراض به اقدام اخیر آمریکا

نمازگزاران جمعه شهرهای مختلف کهگیلویه و بویراحمد همزمان با سراسر کشور در حمایت از سپاه پاسداران راهپیمایی کردند.

نمازگزاران تهرانی همدلی و انسجام خود با سپاه را به نمایش گذاشتند + قطعنامه پایانی

نمازگزاران تهرانی پس از اقامه نماز جمعه با برگزاری راهپیمایی، ضمن محکومیت اقدام آمریکا در قراردادن نام سپاه در لیست گروه‌های تروریستی، همدلی و انسجام خود را با سپاه پاسداران نشان دادند.

راهپیمایی نمازگزاران شیراز در حمایت از سپاه پاسداران

نمازگزاران شیرازی پس از اقامه نماز جمعه از مصلای امام خمینی (ره) این شهر تا سه راه نمازی، در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی راهپیمایی کردند.