موکبهای نیشابور به یاری سیلزدگان آق قلا شتافتند

مشهد- ایرنا- مسئول ستاد نیشابور در امر بازسازی عتبات عالیات گفت: امروز 23 فروردین پس نماز جمعه موکبهای این شهرستان با چهار تریلی و سه دستگاه کامیون کمکهای اصناف و شهروندان نیشابوری برای امدادرسانی به هموطنان سیل زده منطقه آق قلا بع استان گلستان اعزام شدندمطالب مرتبط

اصحاب فرهنگ و هنر خراسان رضوی به کمک سیلزدگان شتافتند

مشهد- ایرنا- اصحاب فرهنگ و هنر این استان با تشکیل پویش و جمع آوری کمکهای نقدی و غیرنقدی به یاری سیلزدگان کشور شتافتند.

اصحاب فرهنگ و هنر خراسان رضوی به کمک سیلزدگان شتافتند

مشهد - ایرنا - اصحاب فرهنگ و هنر این استان با تشکیل پویش و جمع آوری کمکهای نقدی و غیرنقدی به یاری سیلزدگان کشور شتافتند.

امدادگران خارجی مسلمان به یاری سیلزدگان شادگان شتافتند

آبادان - ایرنا - رییس حوزه علمیه امام موسی کاظم (ع) شادگان گفت: 150 نفر از امدادگران مسلمان خارجی با حضور در شادگان به کمک سیل زدگان این شهرستان شتافتند.

دانشگاهیان علوم پزشکی به یاری سیل زدگان شتافتند

تهران - ایرنا - تعدادی از فعالان دانشجویی دانشگاه‌ های علوم پزشکی کشور، با راه‌ اندازی پویش ملی دانشگاهیان ایران با عنوان بهار همدلی، جامعه دانشگاهی علوم پزشکی کشور را به یاری سیل زدگان فراخواندند.

یاری رسانی نمایندگی‌های ایران خودرو در مناطق سیل زده

در خدمات‌رسانی ایران‌خودرو به هموطنان سیل‌زده، تعدادی از نمایندگی های خدمات پس از فروش این شرکت فراتر از وظایف و مسئولیت های خود در حوزه خدمات خودرویی عمل کرده و به یاری هموطنان سیل زده شتافتند. ]]>

ارسال نان محلی برای سیل زدگان

بانوان پاسارگادی با پخت ۱۴ هزار قرص نان به یاری سیل زدگان شتافتند.

برپایی بیمارستان صحرائی در روستای علویه جهرم

جهادگران عرصه سلامت جهرم به یاری محرومین شتافتند.

موکبهای قزوین روزانه 29 هزار وعده غذا بین سیل زدگان توزیع می کنند

قزوین - ایرنا - رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات قزوین گفت: موکبهای حسینی (ع) استان روزانه 29 هزار وعده غذای گرم در 2 نوبت شامل نهار و شام بین سیل زدگان خوزستانی توزیع می کنند.

فروش مواد غذایی به نفع سیل زدگان در مهدیشهر

مهدیشهری ها با پخت و فروش غذا و نان های محلی به یاری سیل زدگان مناطق مختلف کشور شتافتند.

خسارت ۱۰ میلیارد ریالی سیلاب به ابنیه تاریخی نیشابور

نیشابور-رئیس اداره میراث فرهنگی نیشابور گفت: مطابق برآوردهای اولیه تاکنون بیش از ۱۰ میلیارد ریال به دلیل بارندگی‌ها و سیلاب به بناهای تاریخی و فرهنگی نیشابور خسارت وارد شده است.

400 روحانی یزد به یاری سیل زدگان شتافتند

یزد - ایرنا - مدیر حوزه علمیه یزد گفت: 400 نفر از طلاب و روحانیون این استان برای کمک به سیل زدگان به استان لرستان اعزام شدند.

ادامه شکوه همدلی و مهربانی فارسی ها به سیل زدگان

پس از بروز حادثه سیل در برخی از استان ها، نسیم سیل همدلی و مهرورزی فارسی ها وزیدن گرفت و امدادرسانان فارس با تمام قوا و توان به یاری سیل زدگان شتافتند.

جهاد عاشقانه ‌‌طلاب آفریقایی در ‌مناطق سیل‌زده خوزستان + فیلم

جمعی از طلاب خارجی حوزه علمیه قم  به محض اطلاع از نیاز مناطق سیل‌زده در خوزستان به کمک آنها با تعطیل کردن موقت درس‌ها به یاری مردم شتافتند.

10 هزار نفر مشکوک به بیش فشاری خون در نیشابور وجود دارد

مشهد- ایرنا- رئیس دانشکده علوم ‌پزشکی نیشابور گفت: 80 درصد از جمعیت 270 هزار نفری شهر نیشابور بیش از 30 سال سن دارند که از این تعداد 10 هزار نفر مشکوک به بیش فشاری خون هستند.

سیل مهربانی همشاگردی های مازندران روانه مناطق سیلزده شد

ساری- ایرنا- مدارس استان مازندران امروز چهارشنبه همگام با دانش آموزان تمام مدارس کشور با مشارکت در طرح بزرگ حمایتی به یاری همسالان سیلزده خود شتافتند.

هنرمندان سینما به یاری «نوتردام» شتافتند/ حمایت رسمی جشنواره کن

فعالان صنعت سینما و مد در فرانسه بعد از آتش‌سوزی عظیم در کلیسای تاریخی نوتردام، ضمن ابراز همدردی، بلافاصله کمک‌های مالی خود را برای بازسازی این نماد تاریخی ارسال کردند.

روستای علویه جهرم میزبان جهادگران عرصه سلامت + فیلم

جهادگران عرصه سلامت جهرم به یاری محرومین شتافتند.

مسابقات اتومبیلرانی آفرود شرق کشور در نیشابور آغاز شد

مشهد- ایرنا- رئیس اداره ورزش و جوانان نیشابور گفت: مسابقات اتومبیلرانی آفرود قهرمانی منطقه شرق کشور جام هفته جوان روز جمعه در نیشابور آغاز شد.

مسوولیت‌های اجتماعی نمایندگی‌های ایران خودرو در مناطق سیل‌زده

در خدمات‌رسانی ایران‌خودرو به هموطنان سیل‌زده، تعدادی از نمایندگی‌های خدمات پس از فروش این شرکت به یاری هموطنان سیل زده شتافتند.

یاری به یاری کشتی همدان آمد

با رای مجمع حمیدرضا یاری برای 4 سال به عنوان رئیس هیئت کشتی استان همدان انتخاب شد.