آمریکا با تحریم سپاه منزوی می شود

تبریز - ایرنا - امام جمعه موقت بناب گفت: آمریکا با قراردادن نام سپاه در فهرست سازمان های تروریستی در کل دنیا منزوی تر خواهد شد.مطالب مرتبط

آمریکا با تحریم سپاه منزوی می شود

تبریز - ایرنا - امام جمعه موقت بناب گفت: آمریکا با قراردادن نام سپاه در فهرست سازمان های تروریستی در کل دنیا منزوی تر خواهد شد.

اقدام آمریکا علیه سپاه منزوی شدن این کشور را به دنبال دارد

قزوین - ایرنا - شورای سیاست گذاری ائمه با صدور بیانیه ای ضمن محکومیت اقدام آمریکا در قرار دادن سپاه پاسداران در فهرست سازمان های تروریستی، این اقدام را موجب منزوی شدن این کشور در دنیا دانست.

اقدام آمریکا علیه سپاه موجب منزوی شدن این کشور خواهد شد

قزوین- شورای سیاست گذاری ائمه با صدور بیانیه‌ای ضمن محکومیت اقدام آمریکا در قرار دادن سپاه پاسداران در فهرست سازمان‌های تروریستی، این اقدام را موجب منزوی شدن این کشور در دنیا دانست.

تروریستی اعلام کردن سپاه به منزوی شدن آمریکا منجر خواهد شد

رئیس پارلمان بخش تعاون کشور در محکومیت دولت آمریکا مبنی بر قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست سازمان‌های تروریستی، بیانیه‌ای منتشر کرد.

لاوروف: سیاست منزوی کردن روسیه شکست خورده است

مسکو - ایرنا - وزیر امور خارجه روسیه اعلام کرد که سیاست منزوی کردن روسیه از طرف آمریکا شکست خورده است و تحریم های ضدروسی واشنگتن نیز نمی تواند بر مسکو تاثیری بگذارد.

تروریستی اعلام کردن سپاه به منزوی شدن آمریکا منجر خواهد شد

سازمان بسیج حقوقدانان، در محکومیت طرح دولت آمریکا مبنی بر قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست سازمان‌های تروریستی سازمان بسیج حقوق دانان کشور بیانیه‌ای منتشر کرد.

ادامه موج اعتراض ها به تحریم سپاه پاسداران

در اعتراض به حرکت مغرضانه سردمداران آمریکا در تحریم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز طلاب حوزه علمیه و کارکنان سپاه امیرالمومنین استان نماز وحدت و همدلی اقامه کردند.

هیچ هراسی از تحریم و تهدید ات آمریکا نداریم

فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه هیچ هراسی از تحریم و تهدید ات آمریکا نداریم، گفت: در سال جاری قدرت دفاعی و تهاجمی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مراتب بیشتر از وضع کنونی آن خواهد بود.

ترامپ از تحریم سپاه پشیمان خواهد شد

گرگان- امام جمعه گرگان با بیان این که ترامپ از تحریم سپاه پشیمان خواهد شد، گفت: یقیناً تحریم سپاه نه تنها منفعتی برای آمریکا ندارد بلکه پیامدهای ناگواری برای آن ها در پی خواهد داشت.

ورود سپاه به لیست تروریستی آمریکا چه ارتباطی به FATF دارد؟

طبق اظهارات صریح آمریکا، لوایح مربوط به FATF جلوی دور زدن تحریم های مالی توسط سپاه را خواهد گرفت و در واقع تصویب این لوایح، تکمیل کننده اقدام اخیر آمریکا علیه سپاه خواهد بود.

امیر حاتمی: قرار دادن نام سپاه در لیست تروریستی نشان از ناکارآمد شدن حقه تحریم ایران است

وزیر دفاع با تاکید بر این‌که قراردادن نام سپاه در لیست گروه‌های تروریستی بدعتی خطرناک و بحران‌ساز در عرصه بین‌المللی است، گفت: این اقدام آمریکا نشان می‌دهد که حقه تحریم ایران ناکارآمد شده است و سلاح تحریم قابلیت شلیک به هدف را از دست داده است.

انتقاد رهبر حزب سعادت ترکیه از تحریم آمریکا علیه سپاه پاسداران

رهبر حزب سعادت ترکیه ضمن محکومیت تحریم سپاه، دیگر کشورهای منطقه را به همبستگی با ایران دعوت کرد.

تحریم سپاه اعلام جنگ به ایران است/ شرکت‌های اقتصادی سپاه تغییر ماهیت دهند/ نباید حضور ایران در عراق و سوریه را هزینه دانست/ آمریکا به دنبال استفاده از موقعیت ژئوپلتیک ایران است

عدالتیان اظهار داشت: هدف آمریکا نیز دقیقا همین است که اقتصاد ایران را متأثر کند وگرنه پیش از این هرکاری که می‌توانست با سپاه کرده بود. ]]>

تحریم سپاه پاسداران کمک انتخاباتی ترامپ به نتانیاهو است

کارشناس مسائل بین الملل گفت: تحریم سپاه توسط آمریکا، کمک دیگری از سوی ترامپ به نتانیاهو است تا در موضوع انتخاباتی که در فلسطین اشغالی انجام خواهد شد برای نتانیاهو مفید باشد.

ثمره‌ی تحریم های آمریکا پیشرفت و همت  مردم ایران اسلامی  خواهد بود.

امام جمعه ایلام گفت: آمریکا بزرگترین عامل بازدارنده‌ی تروریست در دنیا یعنی سپاه را در لیست تروریست‌ها قرار داد و این یک موضوع عجیب است؛ بی‌شک ثمره‌ی تحریم آمریکا پیشرفت و همت ما خواهد بود.

جانشین سپاه کرمان: سپاه شاخ آمریکا در منطقه را شکسته است

جانشین سپاه ثارالله استان کرمان با بیان اینکه سپاه اجازه نداده که آمریکا در منطقه به اهداف خود برسد گفت: سپاه توانسته شاخ آمریکا در منطقه را بشکند و همین مسئله دلیل نگرانی آمریکا از سپاه است.

برگ دیگری به پرونده ضدیت آمریکا با قوانین بین المللی افزوده شد

معاون اقتصادی رئیس جمهور درباره تاثیر قرار دادن سپاه در بین سازمان های تروریستی در ارتباط با اروپا، گفت: آمریکا در این کارش مثل خروج از برجام تنها و منزوی مانده و هیچ کشوری در این موضوع از او حمایت نمی کند و یک برگ دیگر در پرونده ضدیت امریکا با قوانین بین

عراق اقدام آمریکا علیه سپاه پاسداران را رد کرد

بغداد - ایرنا - وزیر امور خارجه عراق در نخستین واکنش به اقدام خصمانه آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت که کشورش تحریم های یکجانبه آمریکا علیه ایران را رد می کند.

ثمره‌ی تحریم آمریکا پیشرفت و همت ما خواهد بود / شناخت بیش از پیش سپاه نتیجه‌ی اقدام آمریکا

ثمره‌ تحریم‌های آمریکا پیشرفت و همت ما خواهد بود/ شناخت بیش از پیش سپاه؛ نتیجه‌ اقدام آمریکا