امام جمعه نجف: سپاه نبود پایتخت هایتان بازار برده داری می شد

نجف اشرف - ایرنا - خطیب جمعه نجف اشرف با رد تصمیم اخیر آمریکا در گنجاندن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست تروریسم ادعایی خود، گفت: اگر عوامل مهمی مثل نقش سپاه پاسداران نبود، اکنون پایتخت بسیاری از کشورها به بازار برده داری داعش تبدیل شده بود.مطالب مرتبط

امام جمعه نجف: سپاه نبود پایتخت هایتان بازار برده داری می شد

نجف اشرف - ایرنا - خطیب جمعه نجف اشرف با رد تصمیم اخیر آمریکا در گنجاندن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست تروریسم ادعایی خود، گفت: اگر عوامل مهمی مثل نقش سپاه پاسداران نبود، اکنون پایتخت بسیاری از کشورها به بازار برده داری داعش تبدیل شده بود.

«اگر سپاه نبود کشور نبود» مال همه روزهاست

سرلشکر سلیمانی: من والله به عنوان یک سپاهی نمی‌گویم، اما سپاه اگر ما معتقد به امام هستیم، امام فرمودند؛ من از سپاه راضی هستم، هرگز نظرم بر نمی‌گردد

امام جمعه همدان: اقدام ترامپ غیرعقلانی است

همدان- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر همدان گفت: اقدام رییس جمهوری آمریکا در تروریستی خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یک تصمیم غیرعقلانی است و خیلی از دولتمردان آمریکایی نیز عملکرد ترامپ در این باره را زیرسوال برده اند.

امام‌جمعه اصفهان: امروز بسیاری از مردم ارزش سپاه را درک کردند؛ مسئولان امیدی به بیگانگان نداشته باشند

امام جمعه اصفهان گفت: با تروریست خواندن سپاه از سوی آمریکا آن‌هایی هم که در داخل ارزش سپاه را به خوبی درک نکرده بودند اکنون درک کردند.

امام جمعه آستارا: آمریکا از اقتدار سپاه عصبانی شده است

آستارا - ایرنا - امام جمعه بندر آستارا گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، عامل انسجام ملی و تقویت جبهه مقاومت در منطقه است و همین امر باعث عصبانیت آمریکا شده است.

امام جمعه بجنورد: علت دشمنی آمریکا با نظام، ترس از سپاه است

بجنورد- ایرنا- نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی و امام جمعه بجنورد گفت: آمریکا با قرار دادن سپاه در لیست تروریست ها ترس درونی خود را آشکار کرد و در حقیقت علت اصلی آن هم قدرتمند بودن این نهاد انقلابی است.

امام جمعه الشتر:سپاه نماد ایثار است

خرم آباد- ایرنا- امام جمعه الشتر گفت: سپاه امروز یک نهاد نیست بلکه نماد ایثار، مقاومت، از خودگذشتگی و تبلور آرمان های انقلاب اسلامی است.

امام جمعه دماوند: سپاه نور چشم مظلومان و خار چشم ظالمان است

تهران- ایرنا- امام جمعه دماوند با بیان اینکه آمریکا و اسرائیل از سپاه انقلاب اسلامی عصبانی هستند و باید از این عصبانیت بمیرند، گفت: این نهاد مردمی نور چشم مظلومان و خار چشم ظالمان است.

امام جمعه موقت اهواز:آمریکا در برابر سپاه ذلیل شد

اهواز - ایرنا - امام جمعه موقت اهواز با محکومیت اقدام نابخردانه و احمقانه رییس جمهوری آمریکا در قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست گروه های تروریستی بیان کرد: آمریکا و هیات حاکمه آن در برابر سپاه ذلیل و خوار و در کشور ما بر عظمت و اقتدار س

امام جمعه زنجان: سپاه توطئه‌های آمریکا را ناکام گذاشته است

امام جمعه زنجان با اشاره به اقدام آمریکا در تروریستی اعلام کردن سپاه گفت: آمریکا حق دارد عصبانی شود چون سپاه بسیاری از توطئه‌های آمریکا را ناکام گذاشته است.

اینستاگرام پست‌های مربوط به سپاه را از صفحه امام‌جمعه کرج حذف کرد

کرج - اینستاگرام پست‌های مربوط به سپاه پاسداران را از صفحه نماینده ولی‌فقیه در استان البرز و امام‌جمعه کرج حذف کرد.

امام جمعه شیراز: دشمنی ترامپ برای سپاه افتخار است

شیراز- ایرنا- نماینده ولی فقیه در فارس و امام جمعه شیراز گفت: اینکه ترامپ با سپاه دشمن است این دشمنی برای سپاه یک افتخار است.

خدا قوت امام جمعه آبادان به لشگر 7 ولیعصر

امام جمعه آبادان با سپاهیان لشکر عملیاتی 7 ولی عصر سپاه خوزستان دیدار کرد.

اگر سپاه نبود

روزنامه نیم نگاه چاپ شیراز در شماره 6097 روز شنبه در یادداشتی با عنوان ' اگر سپاه نبود ' به بیان افتخارات این نهاد انقلابی پرداخت و اقدام اخیر آمریکا را مذموم دانست.

دیدار امام جمعه و فرماندار با فرمانده سپاه استان زنجان

نجان - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه به همراه فرماندار و جمعی از مسئولان با فرمانده سپاه زنجان دیدار کردند.

اگر سپاه نبود، داعش تا آستانه اروپا پیشروی می‌کرد

وزیر امور خارجه تاکید کرد: اگر سپاه پاسداران جمهوری اسلامی در کنار مردم شجاع عراق و سوریه نمی‌جنگید، داعش پایتخت دو کشور عربی را تسخیر می‌کرد و ارتشی تروریستی را روانه اروپا می‌کرد.]]>

ایران سراسر سپاه ،سدی برای آمریکا در منطقه

امام جمعه ساری:همه حامی سپاهیم و امروز با پوشیدن لباس مقدس سپاهی در نماز جمعه گفتیم؛ ایران اسلامی سراسر سپاه و بسیج است.

آمریکا از قدرت سپاه پاسداران درهراس است/نفوذ سپاه به دل ملت ایران

اصفهان - امام جمعه موقت اصفهان گفت: آمریکا به خوبی می‌داند که سپاه قدس شر داعش را از سر دنیا کمک کرد و از این قدرت بی بدیل سپاه در هراس است.

چهار نفر به اتهام قاچاق انسان و برده‌داری در انگلیس بازداشت شدند

سپاه یعنی ایثار و مقاومت

امام جمعه زنجان : علت دشمنی آمریکا با سپاه، پیشگامی این نیروی انقلابی در مقابله با توطئه های دشمنان است.