سیلاب به 30 هزار هکتار از مزارع نیشکر در خوزستان خسارت زد

اهواز - ایرنا - مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی با اشاره به اینکه مزارع پنجمین کشت و صنعت توسعه نیشکر در خوزستان نیز روز جمعه به زیر آب رفت، گفت: سیلاب خوزستان تاکنون به 30 هزار هکتار از مزارع نیشکر خسارت وارد کرده است.مطالب مرتبط

سیلاب به 30 هزار هکتار از مزارع نیشکر در خوزستان خسارت زد

اهواز - ایرنا - مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی با اشاره به اینکه مزارع پنجمین کشت و صنعت توسعه نیشکر در خوزستان نیز روز جمعه به زیر آب رفت، گفت: سیلاب خوزستان تاکنون به 30 هزار هکتار از مزارع نیشکر خسارت وارد کرده است.

سیلاب به 30 هزار هکتار از مزارع نیشکر در خوزستان خسارت زد

اهواز - ایرنا - مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی با اشاره به اینکه مزارع پنجمین کشت و صنعت توسعه نیشکر در خوزستان نیز روز جمعه به زیر آب رفت، گفت: سیلاب خوزستان تاکنون به 30 هزار هکتار از مزارع نیشکر خسارت وارد کرده است.

خسارت سیلاب به 30 هزار هکتار از مزارع نیشکر

مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی با اشاره به اینکه مزارع پنجمین کشت و صنعت توسعه نیشکر در خوزستان نیز روز جمعه به زیر آب رفت، گفت: سیلاب خوزستان تاکنون به 30 هزار هکتار از مزارع نیشکر خسارت زده است.

آب وارد مزارع کشت و صنعت نیشکر فارابی شد/ خسارت های فراوان به بزرگترین بخش کشاورزی و صنعتی ایران/ تاکنون به ۳۰ هزار هکتار از مزارع نیشکر خسارت وارد شده است

مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی گفت: مزارع کشت وصنعت نیشکر فارابی به زیر آب رفت و اردوگاه های اسکان اضطراری در این شرکت در معرض خطر قرار گرفت.]]>

سیلاب خسارات جدی به مزاع نیشکر هفت تپه وارد کرد

دزفول - ایرنا - مدیر عامل شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه گفت: بارندگی و سیلاب به مزارع نیشکر و زیرساختهای این شرکت خسارت جدی وارد کرده است به طوریکه امکان برداشت محصول نیشکر از مزارع وجود ندارد.

قطب نیشکر ایران گرفتار سیلاب

ورود سیلاب به مزارع نیشکر، کارخانه‌ها و انبار شکر شرکت کشت و صنعت نیشکر دهخدا خسارت‌های فراوانی را به بخش صنعت و کشاورزی خوزستان وارد کرده است. به گفته مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی، تاکنون پنج کشت و صنعت از مجموع هفت کشت و صنعت به زیر آب رفته و

بارندگی و سیلاب به مزاع نیشکرهفت تپه خسارت جدی وارد کرده است

دزفول - ایرنا - مدیر عامل شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه گفت: بارندگی و سیلاب به مزارع نیشکر، دیگر محصولات زراعی و زیرساختهای این شرکت خسارت جدی وارد کرده به طوریکه امکان برداشت محصول نیشکر از مزارع وجود ندارد.

سیلاب 16 هزار میلیاردریال به نیشکر دهخدا در خوزستان خسارت زد

اهواز - ایرنا - معاون آموزش، پژوهش وفناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت:برآورد اولیه میزان خسارت سیلاب به کشت و صنعت نیشکر دهخدا در خوزستان،16 هزار میلیارد ریال اعلام شده اما با توجه به گستردگی این خسارت این رقم بسیار بیشتر است.

خسارت سیل به 6000 هکتار از باغ‌ها و مزارع سمنان

رییس سازمان جهادکشاورزی استان سمنان از خسارت به 6 هزار هکتار از باغ‌ها و مزارع کشاورزی استاندر جریان بارش‌های فروردین‌ماه خبر داد و گفت: البته خسارت وارد شده به این اراضی به صورت 100درصدی نیست.

سیلاب سه هزار میلیارد ریال به کشت و صنعت شعیبیه خسارت زد

اهواز - ایرنا - مدیر عامل شرکت کشت و صنعت نیشکر امام خمینی (ره)شعیبیه شوشتر گفت: سیلاب بیش از سه هزار میلیارد ریال به مزارع و زیر ساخت های این شرکت خسارت وارد کرد.

آفت زنگ زرد به 1000 هکتار از مزارع کهگیلویه خسارت زد

یاسوج - ایرنا - رئیس جهاد کشاورزی کهگیلویه گفت: بیماری آفت زنگ زرد به یک هزار هکتار از مزارع کشاورزی این شهرستان خسارت زد.

فعالیت‌هایِ «کشت و صنعت نیشکر هفت تپه» به خاطر سیلاب متوقف شده است/ مطالبات بازنشستگان را پس از بازگشایی پیگیری می‌‌کنیم

معاون روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خوزستان با اشاره به ورود آب به مزارع نیشکر در این استان گفت که فعالیت‌های شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه از روی اجبار متوقف شده است.]]>

سیل هفت هزار هکتار از مزارع دره شهر را تخریب کرد

ایلام - ایرنا - فرماندار دره شهر گفت: سیل به 7هفت هزار هکتار از اراضی کشاورزی دره شهر خسارت جدی وارد کرده است.

خسارت سیلاب به ۱۴ هزار هکتار از اراضی کشاورزی چهارمحال و بختیاری

رئیس سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: ۱۴ هزار هکتار از اراضی بخش کشاورزی استان دچار خسارت شد که شش هزار و ۵۰۰ هکتار با خسارت ۱۰۰ درصد و مابقی ۲۰ تا ۸۰ درصد خسارت ۱۰۶ میلیارد تومان، چهار هزار و ۱۴۰ هکتار از باغات با ۲۵ میلیارد تومان، تلفات دام ۵

سیلاب به مزارع راور کرمان خسارت وارد کرد

کرمان - ایرنا - فرماندار راور از آبگرفتگی شدید در سطح معابر شهری و مزارع و باغات کشاورزی این شهرستان خبر داد و گفت که سیلاب به باغ و مزارع خسارت وارد کرده است.

افزون بر20 هزار هکتار زمین کشاورزی در سیل خسارت دید

یاسوج- ایرنا- رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: سیلاب های اخیر در این استان به بیش از ۲۰ هزار هکتار زمین زراعی گندم، کلزا و جو خسارت حدود ۱۰ تا ۷۰ درصد وارد کرده است.

خسارت سیل به 6624 هکتار از  اراضی کشاورزی بیمه شده

سیلاب ناشی از بارندگی های هفته جاری به 6 هزار و 624 هکتار از اراضی کشاورزی خراسان جنوبی خسارت وارد کرد.

سیل به 4070 هکتار اراضی کشاورزی میاندوآب خسارت زد

مهاباد - ایرنا - مدیر جهادکشاورزی میاندوآب گفت: چهار هزار و 70 هکتار از اراضی باغی و زراعی این شهرستان بر اثر سیلاب و طغیان رودخانه‌ ها در اوایل سال جاری خسارت دید.

۸۳ هزار میلیارد ریال خسارت سیل به خوزستان

اهواز- مدیرکل مدیریت بحران خوزستان گفت: وقوع سیلاب اخیر در خوزستان تاکنون ۸۳ هزار و ۴۹۷ میلیارد ریال خسارت به این استان وارد کرده است.

خسارت تاکنون ۴۰ هزار میلیارد ریالی سیل به خوزستان / ۹۷ درصد حجم سدها پر شده است

مدیرکل مدیریت بحران خوزستان از وارد آمدن خسارت ۴۰ هزار میلیارد ریالی بر اثر سیلاب در خوزستان خبر داد.