تاکید استاندار قم بر حضور میدانی مسئولان در واحدهای تولیدی

قم - ایرنا - استاندار قم با اشاره به قرار گرفتن در سال رونق تولید گفت: این شعار با حضور میدانی مسئولان در واحدهای تولیدی و تلاش در جهت رونق آنها محقق خواهد شد.مطالب مرتبط

لزوم جلوگیری از زمین‌گیر شدن واحدهای تولیدی استان بوشهر

بوشهر - استاندار بوشهر با تاکید بر لزوم جلوگیری از زمین‌گیر شدن واحدهای تولیدی استان بوشهر گفت: همه مسئولان باید برای رفع مشکلات واحدهای تولیدی تلاش ویژه‌ای داشته باشند.

تسریع در روند مقاوم سازی واحدهای روستائی راز و جرگلان

زارعی فرماندار راز و جرگلان در حاشیه شورای اداری این شهرستان با تاکید بر حمایت از واحدهای تولیدی، از پیگیری مسئولان و روحانیون شیعه و اهل سنت منطقه با هدف تسریع در روند مقاوم سازی واحدهای روستائی راز و جرگلان خبر داد.

اماواگرهای سامان‌دهی واحدهای تولیدی استان تهران

تهران- مسئولان استان تهران در حالی بر سامان‌دهی واحدهای تولیدی و صنعتی این استان تأکید می‌کنند، که برای اجرای این امر نیاز به فراهم آوردن زیرساخت‌های لازم است.

روند تسهیل و رفع موانع واحدهای تولیدی رصد می شود

اردبیل - ایرنا - استاندار اردبیل از بررسی روند تسهیل و رفع موانع واحدهای تولیدی و اختصاص تسهیلات برای توسعه طرح ها خبر داد.

واحدهای تولیدی تملک شده توسط بانکها به چرخه فعالیت بازگردند

شیراز _ استاندار فارس گفت: بانک های استان فارس باید به گونه ای برنامه ریزی کنند که تمامی واحدهای تولیدی تملک شده به چرخه فعالیت بازگردند.

واحدهای تولیدی غیرفعال در استان فارس به چرخه تولید بازگردانده شوند

استاندار فارس با تاکید بر بازگرداندن واحدهای غیرفعال به چرخه تولید گفت: این واحدها باید با تعیین تکلیف در قالب اقاله یا مزایده به متقاضیانی که توانایی لازم را دارند واگذار شوند و به چرخه تولید بازگردند. 

دستور رئیس‌جمهور به بانک مرکزی برای تأمین سرمایه در گردش واحدهای تولیدی

وزیر صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر ضرورت تأمین نقدینگی و مواد اولیه واحدهای صنعتی در سال ۹۸، از دستور رئیس‌جمهور به بانک مرکزی برای تأمین سرمایه در گردش واحدهای تولیدی خبر داد.

مالیات و تصرف اراضی، موضوع ثابت جلسات رفع موانع تولید

زنجان - ایرنا - هشتادمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان با حضور اعضا و به ریاست استاندار زنجان با تاکید بر رونق تولید، مشکل مالیاتی، تصرف اراضی، توسعه شهرستان ایجرود و مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی برگزار شد.

دستگا‌ه‌های اجرایی استان البرز رفع مشکلات واحدهای تولیدی را پیگیری کنند

استاندار البرز با بیان اینکه دستگا‌ه‌های اجرایی استان البرز رفع مشکلات واحدهای تولیدی را پیگیری کنند، گفت: در جهت حمایت و رونق تولید هیچ واحد تولیدی، صنعتی و کشاورزی در استان البرز نباید دچار مشکل شود.

بازگشت واحدهای راکد به چرخه تولید از اولویت های قم است

قم - ایرنا - استاندار قم، بازگشت واحدهای نیمه فعال و راکد به چرخه تولید را از اولویت های استان دانست و گفت: سرمایه گذاران در توسعه کارخانه ها و واحدهای تولیدی نیز از حمایت کامل دولت برخوردار خواهند بود.

چرخه تولید در ایلام امسال سرعت می گیرد

ایلام - ایرنا - استاندار ایلام گفت: باید با تقویت کارگاه های تولیدی داخلی زمینه توسعه و تسریع در افزایش ظرفیت تولید صنوف و واحدهای تولیدی و صنعتی فراهم شود.

دستور رئیس‌جمهور به بانک مرکزی برای تامین سرمایه در گردش واحدهای تولیدی

رئیس‌جمهور با صدور دستوری به بانک مرکزی بر تامین سرمایه در گردش واحدهای تولیدی تاکید کرد. ]]>

دستور رئیس جمهور به بانک مرکزی برای تامین سرمایه در گردش واحدهای تولیدی

وزیر صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر ضرورت تامین نقدینگی و مواد اولیه واحد های صنعتی در سال 98، از دستور رئیس جمهور به بانک مرکزی برای تامین سرمایه در گردش واحدهای تولیدی خبر داد.

رونق تولید به معنای احیای بنگاه‌های مشکل‌دار نیست

وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه رونق تولید را نباید مترادف با احیای واحدهای بحران‌دار بدانیم، تاکید کرد: بخش عمده‌ای از واحدهای تولیدی مشکلی ندارند.]]>

‌واحدهای تولیدی استان مرکزی با بانک‌ها، بیمه‌ها و امور مالیاتی مشکل دارند

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار مرکزی گفت: ‌واحدهای تولیدی استان مرکزی با بانک‌ها، بیمه‌ها و امور مالیاتی مشکل دارند.

واحدهای تولیدی راکد در البرز تعیین تکلیف می شوند

کرج - ایرنا - مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی البرز گفت: واحدهای تولیدی راکد که زمین برای ساخت دریافت کرده اند به زودی تعیین تکلیف می شوند.

سیل تاکنون آسیبی به واحدهای تولیدی خوزستان وارد نکرده است

معاون برنامه‌ریزی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران گفت: تا به این لحظه سیل آسیبی به زیرساخت‌ها، تجهیزات و ماشین آلات واحدهای تولیدی مستقر در شهرک صنعتی شماره ۲ اهواز وارد نکرده است.

اشتغال 45 هزار نفر در واحدهای تولیدی و صنعتی یزد تثبیت شد

یزد - ایرنا - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت (صمت) یزد گفت: کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان سال گذشته با برگزاری 384 جلسه کارشناسی، 555 مصوبه ابلاغ کرد که اجرای این مصوبه ها منجر به تثبیت اشتغال 45 هزار نفر در واحدهای تولیدی و صنعتی شد.

رویکرد دولت حمایت از واحدهای تولیدی و صنعتی است

تربت حیدریه - ایرنا - فرماندار تربت حیدریه با اشاره به نامگذاری امسال با عنوان 'رونق تولید' توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی گفت: رویکرد اصلی دولت حمایت از واحدهای تولیدی و صنعتی است و برای تحقق این مهم باید از تمام ظرفیت ها و امکانات به شکل مطلوب استفاده کرد

۱۸ میلیارد تومان یارانه در حمایت از واحدهای تولیدی پرداخت شد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان گفت: در حوزه صنعت ۳۷۳ میلیارد تومان منابع اختصاص یافته و ۱۸ میلیارد تومان نیز یارانه حمایت از واحدهای تولیدی و صنعتی نیز پرداخت شده است.]]>