خبر خوش نوبخت از بازگشت تخصیص‌های لغو شده پارسال

تهران- ایرنا- رییس سازمان برنامه و بودجه در توییتی از تخصیص و پرداخت 3 هزار و 737 میلیارد تومان به آموزش و پرورش، بخش بهداشت، دانشگاه ها و سایر دستگاه های اجرایی از محل تخصیص‌های لغو شده سال 97 خبر داد.مطالب مرتبط

خبر خوش نوبخت از بازگشت تخصیص‌های لغو شده پارسال

تهران- ایرنا- رییس سازمان برنامه و بودجه در توییتی از تخصیص و پرداخت 3 هزار و 737 میلیارد تومان به آموزش و پرورش، بخش بهداشت، دانشگاه ها و سایر دستگاه های اجرایی از محل تخصیص‌های لغو شده سال 97 خبر داد.

پارسال 550 هکتار جنگل و مرتع در گلستان رفع تصرف شد

گرگان - ایرنا - رییس دادگستری کل گلستان گفت: پارسال بیش از 550 هکتار جنگل و مرتع با حکم دادگاه از متصرفین خلع ید و به منابع ملی استان بازگشت.

خبرخوش "نوبخت" به فرهنگیان

رئیس سازمان برنامه و بودجه از تخصیص 600 میلیارد تومان برای پرداخت مطالبات فرهنگیان خبر داد.

نوبخت: 600 میلیارد تومان اعتباربرای پرداخت مطالبات فرهنگیان اختصاص یافت

تهران- ایرنا - رییس سازمان برنامه و بودجه از تخصیص 600 میلیارد تومان اعتبار برای پرداخت مطالبات فرهنگیان خبر داد.

آخرین وضعیت انتقال دانشگاه خواجه نصیر/عدم تخصیص کامل بودجه ۹۷

رییس دانشگاه خواجه نصیر با اشاره به عدم تخصیص صدردصدی بودجه دانشگاه‌ها در سال گذشته، گفت: تاکنون تنها ۸۳ درصد از بودجه ۹۷ به دانشگاه‌ها پرداخت شده و دولت قول داده مابقی بودجه نیز به زودی تخصیص یابد.

تخصیص آب استان ها عادلانه می شود

خرم آباد - ایرنا - وزیر نیرو گفت: پس از اتمام مسائل سیل اخیر در کشور، ساز و کار عادلانه ای برای تخصیص منابع آبی استان‌ها در نظر گرفته می شود.

مساله تخصیص آب به لرستان بازنگری می شود

خرم آباد - ایرنا - وزیر نیرو گفت: در موضوع لرستان به بحث بازنگری تخصیص آب خواهیم کرد.

اعتبارات دولتی به شهرداریها تخصیص می یابد

تخصیص کمک های مالی دولت به شهرداریها در سال جاری نیز ادامه می یابد.

کاهش 37.8 درصدی تولید پارسال انواع خودرو

تهران- ایرنا- بررسی آمارهای وزارت صنعت، معدن و تجارت نشان می دهد تولید پارسال انواع خودرو در کشور با افت 37.8 درصدی نسبت به سال 1396، به 955 هزار و 923 دستگاه رسید.

نماینده کوهدشت: تخصیص عادلانه و سهم آب لرستان را می‌خواهیم

نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس شورای اسلامی گفت: تخصیص عادلانه آب را خواهانیم.

مرکز آمار: نرخ بیکاری پارسال 12 درصد شد

تهران- ایرنا- بررسی مرکز آمار ایران درباره نرخ بیکاری افراد ١٠ ساله و بیشتر نشان می دهد پارسال 12 درصد جمعیت فعال کشور فاقد شغل مشخص بودند که در همسنجی با سال ١٣٩٦، یک دهم درصد بیشتر شده است.

پارسال به 35 هزار پرونده در دادگستری شاهرود رسیدگی شد

شاهرود - ایرنا- رییس دادگستری شهرستان گفت : پارسال با برنامه ریزی های انجام شده به 35 هزار پرونده رسیدگی و اعلام رای شد.

دولت موضوع تخصیص و مهار آب را در لرستان پیگیری کند

خرم‌آباد- نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم توجه دولت به موضوع تخصیص و مهار آب در لرستان گفت: در نحوه توزیع امکانات بین سیل‌زدگان مشکل وجود دارد.

وزیر نیرو:مساله تخصیص آب به لرستان بازنگری می شود

خرم آباد - ایرنا - رضا ارکانیان وزیر نیرو روز پنجشنبه گفت: در موضوع تخصیص آب به لرستان بازنگری خواهیم کرد.

تمجید منصوریان از شاگردانش به عنوان «سلاطین بازگشت»

تهران- ایرنا- سرمربی تیم ذوب آهن پس از بازگشت تیمش مقابل الوصل امارات و تغییر شکست یک بر صفر به پیروزی 3 بر یک، در مصاحبه با ای اف سی ضمن ابراز خشنودی از سبک واکنش تیمش به غافلگیری ابتدای بازی، شاگردانش را به عنوان سلاطین بازگشت مورد تمجید قرار داد.

تخصیص گوشت‌های قربانی نیمه شعبان به مناطق سیل‌زده

معاون فرهنگی مسجد مقدس جمکران ضمن دعوت از مردم برای شرکت در پویش «اکنون نوبت یاری ماست» از تخصیص گوشت‌های قربانی نیمه شعبان به مناطق سیل‌زده خبر داد.

آب منطقه ای در تخصیص آب به مناطق محروم تجدید نظر کند

خرم آباد - ایرنا - نماینده سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی،گفت: آب منطقه ای لرستان باید نسبت به تخصیص آب مناطق محروم سلسله و دلفان تجدیدنظر کند.

ابلاغ 586 میلیارد تومان تخصیص لغو شده آموزش‌وپرورش

رئیس سازمان برنامه و بودجه در توییتی نوشت: توانستیم تخصیص‌ لازم برای پرداخت 3737 میلیارد تومان به آموزش‌وپرورش، بخش بهداشت، دانشگاه‌ها و سایر دستگاه‌های اجرایی را ابلاغ کنیم.

تامین بودجه محقق نشده دانشگاه‌ها از محل ذخیره ارزی

معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در ارتباط با آخرین اطلاعات در زمینه تخصیص سازمان برنامه و بودجه و پرداختی‌های خزانه به دانشگاه‌ها، مراکز پژوهشی و پارک‌های علم و فناوری گفت: مقرر شده است عدم پرداخت خزانه در تخصیص ارسالی آخر سا

نوبخت: اعتبار ۶۰۰ میلیارد تومانی برای پرداخت مطالبات فرهنگیان تامین شد