تجهیزات بندری و دریایی چابهار در مقابل حوادث ایمن شدند

چابهار- ایرنا- مدیر کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: تمهیدات ایمنی برای جلوگیری از خسارت به تجهیزات دریایی و بندری اندیشیده شده و در مقابل سیلاب و وزش بادهای شدید و حوادث احتمالی ایمن شده اند.مطالب مرتبط

تشکیل کارگروه مشترک جهت توسعه روابط بندری و دریایی ایران و ویتنام

مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: ویتنامی‌ها از افزایش حجم تجارت با ایران و پیشنهادات مطرح شده در راستای همکاری‌های دریایی و بندری دو کشور استقبال کردند.

100 خانوار درگیر سیلاب چابهار به جای امن منتقل شدند

زاهدان- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: 100 خانوار حاشیه رودخانه های چابهار به علت شدت بارندگی برای جلوگیری از حوادث احتمالی سیلاب در سرسراهای ورزشی این شهر اسکان داده شدند.

شنا در مناطق ناامن جان دو نفر در منطقه «دشتیاری» چابهار را گرفت

چابهار - روز گذشته ۲ نفر در بخش «دشتیاری» شهرستان چابهار واقع در جنوب استان سیستان و بلوچستان غرق شدند.

گزارش ویدئویی تسنیم از حاشیه‌نشینان چابهار؛ 56 هزار نفر بدون امکانات اولیه زندگی شهری + فیلم

چابهار؛ بندری استراتژیک، مهم و بین‌المللی و با محرومیت‌هایی عمقی، تاریخی و جدیست؛ یکی‌از توسعه‌نیافته‌ترین شهرهای ایران است و 56 هزار نفر یعنی نصف جمعیت شهر حاشیه‌نشین دارد، حاشیه‌نشینانی که سرعت ‌رشد و الگوی زیستشان در ایران بی‌سابقه است.

100 خانوار درگیر سیلاب چابهار به مکان امن منتقل شدند

زاهدان- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: 100 خانوار ساکن حاشیه رودخانه های چابهار در پی تشدید بارندگی و احتمال وقوع سیلاب، در سرسراهای ورزشی شهر اسکان داده شدند.

نیروهای بسیج مردم عراق برای کمک به مهار سیل وارد آبادان شدند

آبادان - ایرنا - سرپرست فرمانداری آبادان گفت:کاروانی شامل نیروهای بسیج مردمی عراق به همراه تجهیزات مهندسی برای کمک به مهار سیلاب و ایمن سازی جاده آبادان - ماهشهر در کنار مهندسان ایرانی وارد عمل شدند.

سرمایه‌گذاری ۱۰۰ میلیون دلاری سازمان بنادر

مدیر کل نجات و حفاظت دریایی سازمان بنادر و دریانوردی، از خرید و به کارگیری تجهیزات جدید مقابله با آلودگی دریایی در همه بنادر بازرگانی کشور خبر داد

21354 راس دام در مناطق سیل زده توسط دامپزشکی مرکزی ایمن شدند

اراک - ایرنا - مدیرکل دامپزشکی استان مرکزی گفت: 21 هزار و 354 راس دام در مناطق سیل زده استان های لرستان و خوزستان توسط دامپزشکی این استان در برابر بیماری های دامی ایمن سازی شدند.

بنادر مسافری بندرعباس، قشم و هرمز بازگشایی شد

بندرعباس - مدیر اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر گفت: با مساعد شدن شرایط جوی دریایی برای انجام سفر ایمن دریایی، بنادر مسافری بندرعباس، قشم و هرمز بازگشایی شد.

بازدید دانشگاهیان اتریشی از بندر بوشهر

جمعی از اساتید و دانشجویان دانشگاه فنی TU Wien اتریش از تاسیسات و عملیات دریایی و بندری در بندر بوشهر بازدید کردند.

ایمن سازی سیل بند روستاها و جاده های جنوب خوزستان آغاز شد

آبادان - ایرنا - کار ایمن سازی روستاهای شادگان و جاده آبادان - ماهشهر در مقابل سیلاب ناشی از طغیان رودخانه کارون و تالاب شادگان با حضور سرلشکر قاسم سلیمانی از صبح روز پنجشنبه آغاز شد.

ایمن سازی دام ها علیه بیماری های دامی در مناطق سیل زده

بیش از 21 هزار و 350 راس دام در مناطق سیل زده با همکاری دامپزشکی استان مرکزی در برابر بیماری های دامی ایمن سازی شدند.

کرمان| یک کشته و 11 مصدوم در تصادف اتوبوس چابهار - تهران

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: در برخورد اتوبوس و کامیون در حوالی کارخانه لاستیک بارز کرمان یک نفر جان باخته و 11 نفر مصدوم شدند.

حساب بنادر شمالی و جنوبی ایران جدا می‌شود

با تفکیک تعرفه‌های خدماتی بندری و دریایی بنادر بازرگانی کشور از سال جاری شاهد تغییر رویه فعالیت این بنادر با توجه به کارکرد آنها خواهیم بود، مساله‌ای که در انتظار تصویب از سوی سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان است.

باد و باران ارتباط کامل تلفنی بخش پلان چابهار را قطع کرد

چابهار- ایرنا- رئیس ستاد مدیریت بحران و سرپرست فرمانداری ویژه چابهار گفت: باد و باران ارتباط کامل تلفنی بخش پلان چابهار را قطع کرده است و تلاش ها برای رفع این مشکلات ادامه دارد.

باد و باران ارتباط کامل تلفنی بخش پلان چابهار را قطع کرد

چابهار- ایرنا- رئیس ستاد مدیریت بحران و سرپرست فرمانداری ویژه چابهار گفت: باد و باران ارتباط کامل تلفنی بخش پلان چابهار را قطع کرده است و تلاش ها برای رفع این مشکلات ادامه دارد.

۲۹ تیم به محل حوادث ناشی از سیل و آبگرفتگی اعزام شدند

بیرجند- مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی گفت: جهت کمک به آسیب دیدگان حوادث ناشی از سیلاب ۱۱۶ نفر در قالب ۲۹ تیم به محل حادثه اعزام شدند.

عبور دستاوردها و تجهیزات نیروی زمینی ارتش از مقابل جایگاه رژه

همزمان با روز ارتش یگان‌های منتخب و دستاوردها و تجهیزات نیروی زمینی ارتش از مقابل جایگاه رژه در تهران عبور کردند.

سواحل گواتر چابهار تا درک از زباله پاکسازی شد

چابهار- ایرنا- سواحل گواتر چابهار تا درک کنارک در هفت ایستگاه شامل روستاهای درک، تیس، رمین، بریس، گواتر و شهر کنارک و پارک بهاران چابهار با همت شهروندان و دوستداران محیط زیست از زباله پاکسازی شد.

تجهیزات گردشگری از پرداخت عوارض گمرکی معاف شدند

بندرعباس - مدیر کل دفتر تسهیلات و تامین منابع سازمان میراث فرهنگی و گردشگری گفت:تجهیزات گردشگری از پرداخت عوارض گمرکی معاف شدند