حدود 4000میلیارد ریال به بخش کشاورزی آذربایجان غربی اختصاص یافت

ارومیه - ایرنا - رییس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت: سه هزار و 940 میلیارد ریال از سوی ستاد احیای دریاچه ارومیه به بخش کشاورزی این استان اختصاص یافته است که در راستای کاهش مصرف آب در این بخش مصرف می شود.مطالب مرتبط

100میلیارد ریال برای اشتغال جوانان آذربایجان‌غربی تخصیص یافت

مهاباد - ایرنا - مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی گفت: امسال برای اشتغال جوانان با وجود کثرت متقاضیان 100 میلیارد ریال اعتبار تخصیص یافته است که در مقایسه با سال قبل 65 درصد افزایش دارد.

طلب سازمان همیاری آذربایجان غربی از پیمانکاران 350 میلیارد ریال است

ارومیه - ایرنا - مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های آذربایجان غربی گفت: در حال حاضر مجموع طلب های سازمان از پیمانکاران حدود 350 میلیارد ریال است.

6720 میلیارد ریال برای رونق تولید آذربایجان غربی هزینه می شود

ارومیه - ایرنا - معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: 6 هزار و 720 میلیارد ریال با هدف رونق تولید طی سال جاری برای حوزه تولید و اشتغال آذربایجان غربی تخصیص می یابد.

لغو ممنوعیت صادرات سیب آذربایجان غربی

رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی از آغاز صادرات سیب درختی در آذربایجان غربی خبر داد.

4 میلیارد ریال کالای قاچاق در آذربایجان غربی کشف شد

ارومیه - ایرنا - سرپرست فرماندهی مرزبانی آذربایجان غربی گفت: چهار میلیارد ریال کالای قاچاق با کنترل خودروهای عبوری در پایانه های مرزی استان کشف و ضبط شد.

سیل به 4 هزارهکتار از اراضی کشاورزی آذربایجان غربی خسارت زد

رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت: بر اساس برآوردهای اولیه کارشناسان تا 20 فروردین‌ماه امسال به بیش از 4 هزار و 822 هکتار از اراضی زراعی و باغی، تأسیسات و امور زیر بنایی استان بر اثر سیلاب و طغیان رودخانه‌ها خسارت وارد شده است.

جهاد کشاورزی آذربایجان غربی درباره خسارت سرما زدگی هشدار داد

ارومیه- ایرنا - رییس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی با اشاره به پیش بینی افت دما در استان از فردا /دوشنبه/ نسبت به بروز خسارت سرمازدگی و تگرگ به کشاورزان هشدار داد.

خسارت سیل به بیش از 4000 هکتار از اراضی کشاورزی آذربایجان غربی

رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت: بر اساس برآوردهای اولیه کارشناسان تا 20 فروردین ماه سال جاری به بیش از 4 هزار و 822 هکتار از اراضی زراعی و باغی ، تاسیسات و امور زیر بنایی استان بر اثر سیلاب و طغیان رودخانه‌ها خسارت وارد شده است.

290 میلیارد ریال تسهیلات نوسازی در آذربایجان غربی پرداخت شد

ارومیه - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: از سال 1393 تاکنون ٢٩٠ میلیارد ریال تسهیلات برای نوسازی واحدهای مسکونی با بافت فرسوده این استان پرداخت شده است.

تغییر کاربری 19000 مترمربع زمین در آذربایجان غربی متوقف شد

ارومیه - ایرنا - مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت: در سایه فعالیت گشت های سازمان جهاد کشاورزی استان از تغییر کاربری 19 هزار مترمربع زمین کشاورزی جلوگیری شد.

۳۴ نفر در امیرآباد دامغان موفق به دریافت تسهیلات کشاورزی شدند

دامغان - رئیس جهاد کشاورزی امیرآباد بابیان اینکه ۱۸ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال تسهیلات کشاورزی به این شهر اختصاص یافت، گفت: ۳۴ نفر در این راستا موفق به دریافت تسهیلات کشاورزی شدند.

2500 میلیارد ریال به توسعه برق البرز اختصاص یافت

کرج - ایرنا - مدیر عامل شرکت توزیع برق استان البرز اعلام کرد که 2هزارو500 میلیارد ریال اعتبار برای توسعه شبکه های فوق توزیع برق این استان اختصاص یافت.

دانش ‌بنیان‌سازی بخش کشاورزی مهم‌ترین راه کمک به احیا دریاچه ارومیه است

رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت: دانش ‌بنیان‌سازی مهمترین رویکرد جهاد کشاورزی آذربایجان غربی در دوره جدید است که در صورت تحقق به روند احیا دریاچه ارومیه نیز شتاب خواهد داد.

4 میلیارد ریال وام به صندوق عشایر آذربایجان غربی پرداخت شد

ارومیه - ایرنا - مدیر کل امور عشایر آذربایجان غربی گفت: سال گذشته در راستای حمایت از عشایر استان چهار میلیارد ریال تسهیلات به اعضای 16 صندوق زنان عشایر پرداخت شده است.

اختصاص ۵۰ میلیارد ریال به زیرساخت الکترونیک باباکلان

۵۰ میلیارد ریال برای راه اندازی فیبر نوری در روستای باباکلان شهرستان گچساران اختصاص یافت.

هشدار سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی برای کاهش خطر سرمازدگی

سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی با صدور ششمین اطلاعیه خود در سال 98 به کشاورزان هشدار داد کاهش دما و بارش تگرگ در روزهای آتی را جدی گرفته و تمهیدات لازم برای مراقبت از محصولاتشان را بیاندیشند.

19 تن گوشت و میوه از آذربایجان غربی به سیل زدگان ارسال شد

ارومیه - ایرنا - رییس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت: 19 تن گوشت و میوه به همراه سایر اقلام ضروری مورد نیاز سیل زدگان طی سه مرحله و در راستای امدادرسانی به آنان توسط جهاد کشاورزی استان جمع آوری و به این مناطق ارسال شد.

سیل 133 هزار میلیارد ریال به بخش کشاورزی خسارت زد

دزفول - ایرنا - رییس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی گفت: سیل حدود 133 هزار میلیارد ریال به بخش کشاورزی در کل کشور خسارت وارد کرده که 50 درصد این خسارات در استان خوزستان بوده است.

تجارت مرزنشینان آذربایجان غربی تسهیل می شود

ارومیه - ایرنا - معاون امور هماهنگی و اقتصادی استاندار آذربایجان غربی گفت: روند مبادلات تجاری در مناطق مرزی این استان با هدف افزایش صادرات فرآورده ها و تولیدات کشاورزی روان سازی و تسهیل می شود.

ممنوعیت صادرات سیب آذربایجان غربی لغو شد

ارومیه - ایرنا - سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی با اشاره به اینکه حدود 90 هزار تن سیب در سردخانه های این استان وجود دارد، گفت: با پیگیری های استاندار و معاون اقتصادی وی، ممنوعیت صادرات این محصول لغو شد.