مردم لواسان تروریستی خواندن سپاه را محکوم کردند

تهران- ایرنا- شهروندان لواسان در اعتراض به اقدام آمریکا مبنی بر تروریستی خواندن سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی راهپیمایی و این اقدام نابخردانه رژیم آمریکا را محکوم کردند.مطالب مرتبط

تروریست خواندن«سپاه» محکوم به شکست است/ ضرورت توجه به مردم کالپوش

سمنان - نماینده ولی فقیه در استان سمنان با بیان اینکه تروریستی خواندن سپاه توسط آمریکا محکوم به شکست است، گفت: سپاه یک فرد نیست که بشود آن را تحریم کرد بلکه سپاه همه مردم ایران هستند.

محکومیت اقدام نابخردانه رئیس جمهورآمریکا در تروریستی خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

اساتید و دانشگاهیان مهاباد اقدام سخیف رئیس جمهور آمریکا در تروریستی خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را محکوم کردند.

گروه‌های مقاومت عراق تروریستی خواندن سپاه را محکوم کردند

گروه‌های مقاومت اسلامی در عراق، گنجاندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران از سوی ایالات متحده در فهرست تروریسم را محکوم و تأکید کردند که واشنگتن «حامی نخست تروریسم است».

گفتگو|واکنش کواکبیان به تروریست خواندن سپاه توسط آمریکا

دبیرکل حزب مردم‌سالاری گفت: اقدام آمریکا در تروریستی خواندن سپاه، اوج ضعف و استیصال هیئت حاکمه آمریکا در برابر قدرت ایران را نشان می‌دهد.

دانشجویان یاسوجی در حمایت از سپاه تجمع کردند+تصاویر

دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در محکومیت دولت آمریکا در تروریستی خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تجمع کردند.

امام جمعه :آگاهی جهان اسلام از اقتدار سپاه در پی اقدام ترامپ در تروریستی خواندن این نهاد

حرکت نابخردانه  ترامپ در تروریستی خواندن سپاه به نفع ملت ایران وآگاهی دیگر کشورهای جهان اسلام از حضور مقتدرانه این نهاد درمنطقه شد.

تروریستی خواندن سپاه باعث بی‌آبرویی آمریکا خواهد شد

همدان - امام جمعه همدان با بیان اینکه تروریستی خواندن سپاه باعث بی‌آبرویی آمریکا خواهد شد، گفت: آمریکا جرأت رویارویی با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را ندارد.

حزب الله عراق: تروریستی خواندن سپاه در راستای اجرای معامله قرن است

سخنگوی گردان‌های حزب الله عراق تروریستی خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را گامی در جهت اجرای معامله قرن دانست.

لبنانی ها یکصدا اقدام تروریستی سریلانکا را محکوم کردند

بیروت - ایرنا - شماری از شخصیت های لبنانی عصر یکشنبه با صدور بیانیه انفجارهای تروریستی در برخی کلیساها و هتل های کلمبو پایتخت سریلانکا را محکوم کردند.

چین، ژاپن و کره جنوبی حمله تروریستی سریلانکا را محکوم کردند

پکن- ایرنا- مقام های کشورهای چین، ژاپن و کره جنوبی حملات تروریستی در سریلانکا را محکوم و با دولت و ملت این کشور ابراز همدردی کردند.

تروریستی خواندن سپاه اقدامی بی سابقه و حربه‌ای جدید است

جمعی از اندیشمندان بین‎المللی معتقدند آمریکا در امتداد حرکت های پیشین خود برای تسلیم ایران مانند تحریم، اکنون به حربه جدید تروریست خواندن سپاه پاسداران متوسل شده است.

امام‌جمعه اصفهان: امروز بسیاری از مردم ارزش سپاه را درک کردند؛ مسئولان امیدی به بیگانگان نداشته باشند

امام جمعه اصفهان گفت: با تروریست خواندن سپاه از سوی آمریکا آن‌هایی هم که در داخل ارزش سپاه را به خوبی درک نکرده بودند اکنون درک کردند.

حمایت نوجوانان گرمساری از نیروی سپاه

در سالروز تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، جمعی از نوجوانان گرمساری با برگزاری تجمع ، اقدام خصمانه رئیس جمهور آمریکا در قرار دادن نام سپاه در فهرست گروه های تروریستی را محکوم کردند.

تروریستی خواندن سپاه مغایر قانون ضدتروریسم آمریکا در سال ۱۹۹۶ است

کارشناس ارشد سابق سیا معتقد است تروریستی خواندن نیروی نظامی یک کشور به علت آنکه بودجه آن توسط یک کشور تامین می شود نه از طریق سازمانهای غیر قانونی، مغایر قانون ۱۹۹۶ آمریکاست.

حمایت قاطع مجلس از سپاه و طرح مقابله به مثل با آمریکا+ اظهارات موافقان و مخالفان طرح

نمایندگان مجلس شورای اسلامی با رای قاطع به کلیات طرح اقدام متقابل در برابر اعلام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان سازمان تروریستی در ایالات متحده آمریکا، بر لزوم اقدام مقابله به مثل با آمریکا در تروریستی خواندن نیروهای آمریکا در غرب آسیا تاکید کردند.

اقدام آمریکا در تروریستی خواندن سپاه بر مشهوریت سپاه می‌افزاید/ ضرورت تاسیس اداره صیانت از منافع و اموال ایران در خارج از کشور

قدردانی دانش آموزان میامی از پاسداران

جمعی از دانش آموزان میامی با حضور در سپاه این شهرستان ، به مقام پاسداران ارج نهادند و اقدام رئیس جمهور آمریکا در قرار دادن نام سپاه در فهرست گروه های تروریستی محکوم کردند.

تأکید بشار اسد بر محکومیت «تروریستی» خواندن سپاه پاسداران

آنکارا: اقدام آمریکا در تروریستی خواندن سپاه، بسیار خطرناک است

وزارت خارجه ایران حمله تروریستی پاکستان را محکوم کرد

­سخنگوی وزارت امور خارجه عملیات تروریستی اخیر در جاده اوماره به گوادر را که منجر به جانباختن ۱۴ تن از نیروهای نظامی و امنیتی پاکستان شد را به شدت محکوم و با دولت، مردم و ارتش پاکستان ابراز همدردی کرد.