نمازگزاران شیراز با انجام راهپیمایی اقدام آمریکا را نکوهش کردند

شیراز- ایرنا- مردم شیراز همگام با مردم دیگر مناطق استان فارس و سایر نقاط کشور پس از اقامه نماز جمعه در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و محکومیت اقدام رئیس جمهوری آمریکا در قرار دادن سپاه در فهرست گروه های تروریستی راهپیمایی کردند.مطالب مرتبط

برپایی راهپیمایی منتظران ظهور در شیراز

راهپیمایی بزرگ منتظران به مناسبت نیمه شعبان در شیراز برگزار می‌شود .

امام جمعه شیراز: راهپیمایی نیمه شعبان حرکت ارزشمندی است

شیراز- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز با بیان این که راهپیمایی منتظران حضرت مهدی (عج) در نیمه شعبان حرکت ارزشمندی است، از پیروان امامت و ولایت دعوت کرد که در این آیین که روز یکشنبه اول اردیبهشت ماه امسال برگزار می شود شرکت کنند.

راهپیمایی بزرگ «حماسه حضور برای ظهور» در شیراز برگزار می‌شود

به مناسبت نیمه شعبان مراسم راهپیمایی «حماسه حضور برای ظهور» در شیراز برگزار می‌شود.

راهپیمایی حماسه حضور برای ظهور، در فارس برگزار شد

شیراز- ایرنا- راهپیمایی حماسه حضور برای ظهور، یکشنبه همزمان با نیمه شعبان در استان فارس برگزار شد و اقشار مختلف مردم با حضور در این راهپیمایی، تعجیل در فرج امام زمان (عج) را از خداوند متعال خواستار شدند.

تشکل های مردمی و بسیج در سیل شیراز جهادی عمل کردند

شیراز-ایرنا- فرماندار شیراز گفت: تشکل های مردمی و بسیجیان در امدادرسانی به آسیب دیدگان از سیل شیراز به بهترین شکل ممکن و جهادی عمل کردند و سریعا به یاری مردم شتافتند.

تذکر نمایندگان درباره‌ی طرح اقدام متقابل علیه آمریکا

جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی طرح اقدام متقابل در برابر اعلام سپاه به عنوان سازمان تروریستی توسط آمریکا تذکراتی را مطرح کردند.

راهپیمایی بزرگ حماسه حضور برای ظهور در شیراز برگزار شد

شیراز _ راهپیمایی بزرگ حماسه حضور برای ظهور با حضور گسترده مردم شیراز برگزار شد.

حمایت قاطع مجلس از سپاه و طرح مقابله به مثل با آمریکا+ اظهارات موافقان و مخالفان طرح

نمایندگان مجلس شورای اسلامی با رای قاطع به کلیات طرح اقدام متقابل در برابر اعلام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان سازمان تروریستی در ایالات متحده آمریکا، بر لزوم اقدام مقابله به مثل با آمریکا در تروریستی خواندن نیروهای آمریکا در غرب آسیا تاکید کردند.

دولت موظف به پیگیری حقوقی اقدام آمریکا علیه سپاه در مجامع بین المللی شد

تهران - ایرنا- نمایندگان مجلس، دولت را موظف کردند ضمن اعتراض و اقدام حقوقی به تصمیم غیرقانونی آمریکا در تروریست نامیدن سپاه در مراجع بین المللی ازطریق مراودات با کشورها و رایزنی با مجامع و سازمان های بین المللی از حداکثر توان خود برای بی اثر کردن اقدام وا

همایش همبستگی با سپاه در محکومیت اقدام آمریکا

علما و شخصیت سیاسی مقاومت در همایشی با شعار "سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شریک پیروزی های منطقه" ضمن اعلام همبستگی با سپاه پاسداران، اقدام خبیثانه آمریکا را محکوم کردند.

راهپیمایی عاشقان امام عصر (عج) در تبریز

عاشقان ودلدادگان امام زمان مهدی موعود (عج) در سالروز میلادش راهپیمایی کردند.

تصویب کلیات طرح اقدام مقابله به مثل با آمریکا در مجلس

نمایندگان مجلس شورای اسلامی کلیات طرح اقدام متقابل در برابر اعلام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان سازمان تروریستی توسط ایالات متحده آمریکا را تصویب کردند.

اصلاح مواد طرح اقدام مقابله با مثل با آمریکا در کمیسیون امنیت ملی مجلس

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از انجام اصلاحات و تصویب جزئیات طرح اقدام مقابله به مثل با آمریکا در این کمیسیون خبر داد و گفت: طبق یکی از مواد این طرح دولت موظف به حمایتهای حقوقی از اشخاصی که با سپاه همکاری می‌کنند، شد.

مجلس کلیات طرح اقدام متقابل علیه آمریکا را تصویب کرد

نمایندگان مجلس شورای اسلامی کلیات طرح اقدام متقابل در برابر اعلام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان سازمان تروریستی توسط آمریکا را تصویب کردند.

دولت موظف به اقدام حقوقی علیه آمریکا در مراجع بین‌المللی شد

نمایندگان مجلس دولت را موظف به اقدام حقوقی نسبت به تصمیم غیرقانونی آمریکا در تروریست نامیدن سپاه در مراجع بین‌المللی کردند.

راهپیمایی حماسه حضور برای ظهور، در شیراز

مجلس «سنتکام» را تروریست اعلام کرد/ وظایف دولت برای اقدام متقابل

نمایندگان مجلس شورای اسلامی با تصویب مواد طرح اقدام متقابل در برابر اعلام سپاه پاسداران به عنوان سازمان تروریستی توسط آمریکا، نیروهای فرماندهی مرکزی آمریکا (سنتکام) را تروریست اعلام کردند.

هیاتی از کمیسیون اصل 90 از محل حادثه سیل شیراز بازدید کردند

شیراز-ایرنا- اعضای کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی در قالب هیاتی سه نفره از محل حادثه سیل شیراز در دروازه قرآن، سعدی و محل طغیان آب بازدید کردند.

نمایندگان همه جناح‌ها، طرح مقابله با اقدامات آمریکا را تهیه کردند

دو تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در اظهارات خود تأکید کردند نمایندگان همه جناح‌های سیاسی، طرح اقدام متقابل علیه آمریکا را تهیه کرده اند و نباید تهیه این طرح به جناح خاصی اختصاص داده شود.

راهپیمایی منتظران ظهوردر قزوین برگزار شد

قزوین - ایرنا - راهپیمایی منتظران ظهور مهدی (عج) روز یکشنبه به مناسبت نیمه شعبان از بقعه چهارانبیاء به سمت امامزاده حسین (ع) قزوین برگزار کردند.