مبارزه سپاه با تروریسم امنیت منطقه و اروپا را تقویت کرد

اهواز - ایرنا - معاون پارلمانی رییس جمهوری گفت:نقش سپاه در مبارزه با تروریستم بی بدیل است چرا که اگر رشادت های آنها در منطقه نبود امروز امنیت منطقه و به ویژه آمریکا و اروپایی ها به خطر می افتاد.مطالب مرتبط

مبارزه سپاه با تروریسم امنیت منطقه و اروپا را تقویت کرد

اهواز - ایرنا - معاون پارلمانی رییس جمهوری گفت: نقش سپاه در مبارزه با تروریسم بی بدیل است چرا که اگر رشادت های آنها در منطقه نبود امروز امنیت منطقه و به ویژه آمریکا و اروپایی ها به خطر می افتاد.

مبارزه سپاه با تروریسم امنیت منطقه و اروپا را تقویت کرد

اهواز - ایرنا - معاون پارلمانی رییس جمهوری گفت:نقش سپاه در مبارزه با تروریستم بی بدیل است چرا که اگر رشادت های آنها در منطقه نبود امروز امنیت منطقه و به ویژه آمریکا و اروپایی ها به خطر می افتاد.

روحانی: سپاه مدافع امنیت در منطقه و در رأس مبارزه با تروریسم است/در برابر توطئه آمریکا همه در یک صف بایستیم

رئیس‌جمهور گفت: سپاه مدافع آزادی و امنیت در منطقه و در رأس مبارزه با تروریسم است.

سپاه پاسداران پرچمدار مبارزه با تروریسم در منطقه است

خمین - ایرنا - فرماندار خمین گفت: سپاه پاسداران یکی از ارکان امنیت کشور و پرچمدار مبارزه با تروریسم در منطقه است.

رهبر یک حزب عراقی: جهان گواه مبارزه سپاه با تروریسم است

بغداد – ایرنا – دبیرکل جنبش جهاد و سازندگی عراق گفت: مصداق واقعی تروریسم نیروهای آمریکایی هستند نه سپاه پاسداران که جهان شاهد ایستادگی و مبارزه این نیرو با تروریسم مورد حمایت واشنگتن در منطقه بوده است.

سپاه نماد بارز مبارزه با تروریسم است

مهاباد - ایرنا - امام جمعه تکاب با اشاره به قرار گرفتن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست گروه های تروریستی توسط آمریکا گفت: سپاه برخلاف آمریکا و متحدانش همواره در برابر تروریست های القاعده و داعش در منطقه در صف اول مبارزه بوده و نماد مبارزه با تروریسم ا

درخواست از فرمانده کل سپاه برای مبارزه جدی با تروریسم جهانی و خشکاندن ریشه تروریسم در منطقه

سپاه پاسداران همواره پیشتاز مبارزه با تروریسم بوده است

پکن- ایرنا- سفیر جمهوری اسلامی ایران در چین در نامه ای به «ولادیمیر نوروف» دبیرکل سازمان همکاری شانگهای تاکید کرد که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران همواره پیشتاز در مبارزه با تروریسم و نیروهای شیطانی (تروریسم، افراط گرایی و جدایی طلبی) بوده است.

سپاه همواره درخط مقدم مبارزه با تروریسم درمنطقه قرارداشته است

امام جمعه مهاباد اقدام نابخردانه رئیس جمهورآمریکا در تروریستی خواندن سپاه پاسداران را محکوم کرد وگفت: سپاه همواره درخط مقدم مبارزه با تروریسم درمنطقه قرارداشته است.

نقش سپاه پاسداران در دفاع از کشور و امنیت منطقه برجسته است

رییس کل دادگستری استان کرمان گفت: نقش برجسته سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دفاع از کشور، امنیت منطقه، مبارزه و سرکوب جریانات تروریستی تحت حمایت رژیم های مستکبر و صهیونیستی و رژیم های سرسپرده آنها در منطقه بر کسی پوشیده نیست.

آشوری: تروریست خواندن سپاه عمق وقاحت آمریکایی را نشان داد

عضو هیات رییسه مجلس گفت: توان راهبردی سپاه در نقش‌آفرینی ویژه در معادلات منطقه‌ای بخصوص در مبارزه با تروریسم سبب رفتار حماقت‌وار آمریکایی‌ها در قرار دادن نام سپاه در میان سازمان‌های تروریستی شده است.

استاندار بوشهر: سپاه پاسداران در خط مقدم مبارزه با تروریسم قرار دارد

استاندار بوشهر با بیان اینکه سپاه پاسداران در خط مقدم مبارزه با تروریسم قرار دارد، گفت: تروریست خواندن سپاه از سوی آمریکا خلاف قوانین بین المللی و حرکتی زشت از سوی سردمداران این کشور است.

تروریست خواندن سپاه عمق وقاحت آمریکایی را نشان داد

بندرعباس - عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: توان راهبردی سپاه در نقش‌آفرینی ویژه در معادلات منطقه‌ای بخصوص در مبارزه با تروریسم سبب رفتار حماقت وار آمریکایی‌ها شده است.

جمهوری اسلامی اجازه نمی‌دهد تروریسم مورد حمایت آمریکا امنیت منطقه را تهدید کند

نماینده مردم شرق استان کرمان با بیان اینکه آمریکا بداند که نمی‌تواند سپاه را از مردم ما جدا کند گفت: نظام جمهوری اسلامی اجازه نمی‌دهد که تروریسم مورد حمایت دولت آمریکا و رژیم اشغالگر قدس منافع ملی و امنیت منطقه را مجدداً مورد تهدید قرار دهد.

گام‌های محکم ایران و عراق در مسیر توسعه، رفاه و امنیت پایدار منطقه‌ای

دستیار ویژه رئیس مجلس و مدیرکل بین‌الملل مجلس شورای اسلامی گفت: تهران و بغداد سهم مهمی در مبارزه با تروریسم و تحقق صلح و ثبات منطقه داشته‌اند و اکنون نیز در جهت توسعه، امنیت پایدار و رفاه دو ملت گام برمی‌دارند.

شکست دادن تروریسم در منطقه عامل کینه آمریکا از سپاه است

بغداد - ایرنا - سفیر جمهوری اسلامی ایران در بغداد تاکید کرد که آنچه بیش از هر چیز موجب کینه و دشمنی آمریکا با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و اقدام اخیر علیه این نیرو شد، نقش برجسته سپاه در شکست تروریسم در منطقه است.

سپاه پاسداران در خط مقدم مبارزه با تروریست‌های ساخت دست آمریکا است

فرماندار اهر بابیان اینکه سپاه پاسداران در خط مقدم مبارزه با تروریسم است گفت: ریشه‌کن شدن تروریست‌های داعش به همت نیروهای سپاه پاسداران بوده است.

تهران و بغداد سهم مهمی در مبارزه با تروریسم در منطقه داشته‌اند

دستیار ویژه رئیس مجلس و مدیرکل بین‌الملل مجلس، گفت: تهران و بغداد سهم مهمی در مبارزه با تروریسم و تحقق صلح و ثبات منطقه داشته‌اند.

طرح تقویت سپاه نهایی شد/فردا در دستور کار مجلس قرار می‌گیرد

طراح طرح تقویت سپاه در برابر آمریکا گفت: طرح تقویت سپاه نهایی شده و در صورت تصویب در جلسه کمیسیون امنیت ملی، فردا در دستور کار صحن علنی مجلس قرار خواهد گرفت.

نماینده دوما اقدام آمریکا علیه سپاه رامانع مبارزه باتروریسم خواند

مسکو - ایرنا - عضو کمیسیون امنیت و مقابله با فساد مالی دومای روسیه در پی اقدام ترامپ علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، چنین تصمیماتی را از سوی هر کشوری مانع جدی بر سر راه مقابله همه جانبه با تروریسم در جهان خواند.